Та_шо_ж_таке• 09 мая 2023

Масло таману, хто розуміється

Купила масло таману в магазині з продукцією для виготовлення косметики, приємний, насичений зелений колір, яскравий горіховий смак.
Тепер купила набагато дорожче концентровану олію в інста в розкрученій сторінці, а вона набагато світліша і менш насичена. То яка з них яка? Друга виглядає як позбавлена перша
автор Та_шо_ж_таке • 09 мая 2023
Смак=аромат

Liberta123• 09 мая 2023
2ге це Таїті біо натура?
автор Та_шо_ж_таке • 09 мая 2023
Ответ дляLiberta123
2ге це Таїті біо натура?
Так, а що?
Liberta123• 11 мая 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Так, а що?
Просто тоже купила на той неделе. Пока не поняла смысла)
автор Та_шо_ж_таке • 11 мая 2023
Ответ дляLiberta123
От і я думала, що дешевший то не то. А тепер купила в Таїті дорогий, а він порівняно з тим, як розбавлений. Поки нічого не ясно теж