Істеріомама• 09 мая 2023
Євробачення 2023
А где тема с интерактивным обсуждением выступлений, как в проошлом году? Было живенько!
Істеріомама
• 09 мая 2023
Завтра продолжим?) Если создадите тему раньше, называйте так же и номер 2)
Чеширская кошечка• 09 мая 2023
А мне Мальта понравилась.
Интересно, если она выиграет, где принимать толпы людей будет?
Про психопата Пуьку слышно было.
Ms. Искренность• 09 мая 2023
Ответ дляІстеріомама
11-го ж наче, ні?
сЛАдКОежКА• 09 мая 2023
смотрите Алешу с Ребеккой? мне Алеша в принципе нравилась всегда. что-то в последнее время не знаю ее песен.
Україна понад усе!• 09 мая 2023
кстати, а Руслану все-таки позвали выступать или нет? А то она жаловалась, что нет
Ms. Искренность• 09 мая 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
А мне Мальта понравилась.
Про психопата Пуьку слышно было.
Мальта 👍🏻
Чеширская кошечка• 09 мая 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
на ее ютуб-канале много украиноязычных песен и со смыслом
Чеширская кошечка• 09 мая 2023
Ответ дляЗдесяЯ
что то Алеша в ноты не попадает
Ребекка что-то тоже не попадала, которая в корраловом была снежинкой или кем там...
сЛАдКОежКА• 09 мая 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
та шось таке вони створили-( обідно прям...
Істеріомама
• 09 мая 2023
Ответ дляMs. Искренность
11-го ж наче, ні?
Вроде завтра 2 часть и в субботу финал
сЛАдКОежКА• 09 мая 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
в інтернетах кажуть, що так
Перша переможниця ’Євробачення’ від України (2004 рік), співачка Руслана в рамках подій конкурсу виступила в Ліверпулі разом із Англійською національною оперою перед першим півфіналом. При цьому вона також зазначила, що фанатам ’Євробачення’ і вишуканій британській публіці був представлений абсолютний ексклюзив: виконуючи інтродукцію, Руслана одночасно диригувала і співала.
Раніше ЗМІ повідомляли про скандал, який виник у зв´язку з участю Руслани в подіях у рамках ’Євробачення-2023’: її не запросили на заходи. Однак пізніше організатори міжнародного пісенного конкурсу поінформували, що співачка таки візьме участь у заході, хоч і не виступатиме в гранд-фіналі. Пізніше було уточнено, що Руслана на ’Євробаченні-2023’ матиме особливу місію: вона символічно об´єднає Київ і Ліверпуль, а її поява відображатиме тему конкурсу ’Об´єднані музикою’.
’У Ліверпулі відбулася безпрецедентна подія, як для шанувальників Євробачення, так і всіх меломанів. Вперше відбулася колаборація української співачки-диригента та Англійської національної опери (English National Opera). Я розпочала це масштабне шоу з фрагмента мого нового музичного проєкту Wild Heart і симфонічно-хорової версії ’Диких танців’. Це було феєрично!’, - написала артистка на своїй сторінці у фейсбуці у вівторок увечері.
Ms. Искренность• 09 мая 2023
Ответ дляІстеріомама
Вроде завтра 2 часть и в субботу финал
Пошуглила. 11-го збираємось, а потім в суботу 😉
Істеріомама
• 09 мая 2023
Я извиняюсь, а радужная ведущая транс?
она выше всех на пару голов
сЛАдКОежКА• 09 мая 2023
Ответ дляІстеріомама
Я извиняюсь, а радужная ведущая транс?
она выше всех на пару голов
кадик не спостерігається...
Ms. Искренность• 09 мая 2023
Ответ дляІстеріомама
Я извиняюсь, а радужная ведущая транс?
она выше всех на пару голов
Та ви що! Це ж Ханна Уеддінгем. Прекрасна із прекрасних. Я її обожнюю ♥️
Подивіться серіал Тед Лассо. Вона там взагалі суперстар 🥰
Україна понад усе!• 09 мая 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
в інтернетах кажуть, що так
кароче, куда-то за кадром ее приткнули. Зато посмотрели на Санину и Алешу, а потом еще Тиночку покажут
Україна понад усе!• 10 мая 2023
Все, если Хорваты війдут с футболками с мордой путьки и луки или птн пнх - они выиграют
Істеріомама
• 10 мая 2023
Ответ дляВ курсі діла
Мальчики-одуванчики не прошли
И голландцы тоже(