Істеріомама• 09 мая 2023

Євробачення 2023

А где тема с интерактивным обсуждением выступлений, как в проошлом году? Было живенько!
сЛАдКОежКА• 09 мая 2023
ооо фіни на перемогу? драйвово

Україна понад усе!• 09 мая 2023
горячий финский парень с челочкой русского гопника
автор Істеріомама • 09 мая 2023
Первое выступление-зрелище от финнов)
автор Істеріомама • 09 мая 2023
Завтра продолжим?) Если создадите тему раньше, называйте так же и номер 2)
Чеширская кошечка• 09 мая 2023
А мне Мальта понравилась.
Интересно, если она выиграет, где принимать толпы людей будет?
Про психопата Пуьку слышно было.
Чеширская кошечка• 09 мая 2023
Пусть победит Ирландия.
Элвис.
Ms. Искренность• 09 мая 2023
Ответ дляІстеріомама
11-го ж наче, ні?

сЛАдКОежКА• 09 мая 2023
смотрите Алешу с Ребеккой? мне Алеша в принципе нравилась всегда. что-то в последнее время не знаю ее песен.
ЗдесяЯ• 09 мая 2023
что то Алеша в ноты не попадает
В курсі діла• 09 мая 2023
капец, что-то так песню испоганили
ЗдесяЯ• 09 мая 2023
Ответ дляВ курсі діла
капец, что-то так песню испоганили
черте шо
В курсі діла• 09 мая 2023
Ответ дляЗдесяЯ
черте шо
не кажіть
В курсі діла• 09 мая 2023
Ответ дляЗдесяЯ
черте шо
Альоша аж с Штатов летела, а ми не зацінили
Україна понад усе!• 09 мая 2023
кстати, а Руслану все-таки позвали выступать или нет? А то она жаловалась, что нет
Ms. Искренность• 09 мая 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
А мне Мальта понравилась.
Про психопата Пуьку слышно было.
Мальта 👍🏻
Чеширская кошечка• 09 мая 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
на ее ютуб-канале много украиноязычных песен и со смыслом
ЗдесяЯ• 09 мая 2023
мне одни фины понравились и всё.
Чеширская кошечка• 09 мая 2023
Ответ дляЗдесяЯ
что то Алеша в ноты не попадает
Ребекка что-то тоже не попадала, которая в корраловом была снежинкой или кем там...
сЛАдКОежКА• 09 мая 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
та шось таке вони створили-( обідно прям...

автор Істеріомама • 09 мая 2023
Ответ дляMs. Искренность
11-го ж наче, ні?
Вроде завтра 2 часть и в субботу финал
сЛАдКОежКА• 09 мая 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
в інтернетах кажуть, що так
Перша переможниця ’Євробачення’ від України (2004 рік), співачка Руслана в рамках подій конкурсу виступила в Ліверпулі разом із Англійською національною оперою перед першим півфіналом. При цьому вона також зазначила, що фанатам ’Євробачення’ і вишуканій британській публіці був представлений абсолютний ексклюзив: виконуючи інтродукцію, Руслана одночасно диригувала і співала.

Раніше ЗМІ повідомляли про скандал, який виник у зв´язку з участю Руслани в подіях у рамках ’Євробачення-2023’: її не запросили на заходи. Однак пізніше організатори міжнародного пісенного конкурсу поінформували, що співачка таки візьме участь у заході, хоч і не виступатиме в гранд-фіналі. Пізніше було уточнено, що Руслана на ’Євробаченні-2023’ матиме особливу місію: вона символічно об´єднає Київ і Ліверпуль, а її поява відображатиме тему конкурсу ’Об´єднані музикою’.

’У Ліверпулі відбулася безпрецедентна подія, як для шанувальників Євробачення, так і всіх меломанів. Вперше відбулася колаборація української співачки-диригента та Англійської національної опери (English National Opera). Я розпочала це масштабне шоу з фрагмента мого нового музичного проєкту Wild Heart і симфонічно-хорової версії ’Диких танців’. Це було феєрично!’, - написала артистка на своїй сторінці у фейсбуці у вівторок увечері.
Ms. Искренность• 09 мая 2023
Ответ дляІстеріомама
Вроде завтра 2 часть и в субботу финал
Пошуглила. 11-го збираємось, а потім в суботу 😉
автор Істеріомама • 09 мая 2023
Я извиняюсь, а радужная ведущая транс? она выше всех на пару голов
сЛАдКОежКА• 09 мая 2023
Ответ дляІстеріомама
кадик не спостерігається...
Ms. Искренность• 09 мая 2023
Ответ дляІстеріомама
Та ви що! Це ж Ханна Уеддінгем. Прекрасна із прекрасних. Я її обожнюю ♥️
Подивіться серіал Тед Лассо. Вона там взагалі суперстар 🥰
Україна понад усе!• 09 мая 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
в інтернетах кажуть, що так

кароче, куда-то за кадром ее приткнули. Зато посмотрели на Санину и Алешу, а потом еще Тиночку покажут
Україна понад усе!• 10 мая 2023
Все, если Хорваты війдут с футболками с мордой путьки и луки или птн пнх - они выиграют
Швидка Настя• 10 мая 2023
о, єдині нормальні Швеція
В курсі діла• 10 мая 2023
Мальчики-одуванчики не прошли
автор Істеріомама • 10 мая 2023
Ответ дляВ курсі діла
Мальчики-одуванчики не прошли
И голландцы тоже(