Бабка-ежика• 10 мая 2023
Де купити все для в’язання плюшевих іграшок ?
Хочу спробувати зв’язати дитині плюшеві іграшки .
Можливо хтось підкаже магазин, де можна одразу купити все необхідне для цього?
Буду дуже вдячна !
Бабка-ежика
• 10 мая 2023
Ответ длякенгуруша
Посмотрите Candy yarn . У них по-моему прям набора есть с инструкцией.
Дякую
Шикаю і викаю• 10 мая 2023
Також плюсую за candy yarn. Є і інтернет магазин, і офлайн у деяких містах. У них і пряжа, і інструменти, і майстеркласи на сайті, і набори очок-носиків, і ціни непогані. Плюс ви завжди можете попросити консультацію телефоном і менеджери вам підкажуть, що краще взяти.