Ламборджини• 11 мая 2023
Завещание, получение свидетельства
Подскажите если мама умерла за два месяца до начала войны, в декабре 2021 мы написали заявление на вступление в наследство, началось оформление, но натариус говорит что свидетельства можно получить только после окончания войны! Может что то изменилось, подскажите пожалуйста 🙏❤️
Леся Українка• 11 мая 2023
На землю вроде только,, так как реестры закрыты. на остальное имущество мне дали.
Ламборджини
• 11 мая 2023
Ответ дляЛеся Українка
Нам на квартиру, получается можно получить?
Леся Українка• 11 мая 2023
Ответ дляЛамборджини
Если не в окупации, то не понимаю в чём проблема.
Ламборджини
• 11 мая 2023
Ответ дляЛеся Українка
Натариус сказала если бы она умерла за 6 месяцев до начала войны, то получить можно было бы, а теперь только через три месяца после окончания войны
Леся Українка• 11 мая 2023
Ответ дляЛамборджини
Странная она, у меня мама умерла до войны, оформляла после квартиру, гараж, деньги из банка. Только дачу не оформила. Проконсультируйтесь у другого.
Ламборджини
• 11 мая 2023
Ответ дляЛеся Українка
Спасибо,мы у нее оформили завещание, это гос натариус
Ужгород• 11 мая 2023
родственница умерла в декабре 2021 года, документы успели подать в начале февраля 2022 года, документы о праве вхождения в собственность выдали в октябре 2022 года. Гос. нотариус
Леся Українка• 11 мая 2023
Ответ дляЛамборджини
Вот почитайте, если у вас в регионе открыты наследственные реестры, то не должно быть проблем, не понимаю.
Ламборджини
• 11 мая 2023
Ответ дляУжгород
Спасибо большое, может она не компетентна и нас динамит ,
Ужгород• 11 мая 2023
Ответ дляЛамборджини
может все зависит от области?
Ламборджини
• 11 мая 2023
Ответ дляЛеся Українка
Благодарю ♥️
Мудрецыха мира• 11 мая 2023
Мы открывали наследственное дело неделю назад. Сказали, прийти через 10 месяцев с даты смерти за переоформлением документов на квартиру.
Ламборджини
• 11 мая 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Да она умерла в декабре 2021 сразу открыли дело, уже прошло очень много времени, она говорит что получить можно после войны,
Может кто умер в этом году другой закон
Обстановщица• 11 мая 2023
Ответ дляЛеся Українка
Мені вчора на пай дали свідотство на право власності
Не будь КакСвета• 11 мая 2023
Дедушка умер в декабре 21 года, два дня назад мама получила свидетельство, все норма
Ламборджини
• 11 мая 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Спасибо большое 🌹 пойду узнавать
Леся Українка• 11 мая 2023
Ответ дляОбстановщица
Який регiон?
Леся Українка• 11 мая 2023
Ответ дляОбстановщица
Вінницька обл.
Я у Чернiгiвськiй, у нас закритий земельний кадастр.
Обстановщица• 11 мая 2023
Ответ дляЛеся Українка
Не розумію, все ж в електронному вигляді, всі бази.
Ламборджини
• 11 мая 2023
Ответ дляЛеся Українка
Вот написано вроде по вашей ссылке
З вишневого садка• 11 мая 2023
Ответ дляЛеся Українка
У знайомої свекруха дарувала сину землю і будинок в 2022. Теж довгенько чекали, поки відкриють.
Ответ дляЛамборджини
⚠️УВАГА! ВАЖЛИВІ ЗМІНИ!
👉09.05.2023 Урядом прийнято постанову «Про внесення змін до деяких постанов КМУ щодо нотаріату, державної реєстрації та функціонування державних електронних інформаційних ресурсів в умовах воєнного стану».
🇺🇦Які саме зміни внесено?
1. Скасовано можливість вчинення нотаріальних дій без використання спеціального бланка.
2. Дозволено угоди з відчуження, поділу (виділу) об’єктів незавершеного будівництва або майбутнього об’єкта нерухомості.
3. Запроваджено повну заборону на вчинення нотаріальних дій нотаріусами, робоче місце яких розташовано в межах тимчасово окупованих рф територіях, включених до Переліку, затвердженого Мінреінтеграції.
4. Скасовано місячну заборону на відчуження нерухомого майна з дня державної реєстрації права власності.
5. Скасовано вимогу про отримання нотаріусом заяви від довірителя на підтвердження справжності довіреності, з дня видачі якої минуло більше 1місяця (2 місяців, якщо вона посвідчувалася консульською установою), поданої довірителем фізичної особи – відчужувача (іпотекодавця, довірчого засновкника)
6. ВАЖЛИВО! Скасовано припис щодо початку перебігу строку для прийняття спадщини/відмови від її прийняття та видачі свідоцтва про права на спадщину. Тепер строк знову 6 місяців замість 10.
‼️Зміни щодо строків прийняття спадщини або відмови від її прийняття з 10 місяців на 6 наберуть чинності через 1 місяць з дня опублікування цієї постанови. Інші зміни через 5 днів.
👉Подробиці тут:
🇺🇦Які саме зміни внесено?
👉Подробиці тут:
З вишневого садка• 11 мая 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Це тому, що продовжили термін вступу в спадщину. Раніше було 6 місяців.
Автору кажуть взагалі якусь маячню.
З вишневого садка• 11 мая 2023
Ответ дляЛамборджини
Может кто умер в этом году другой закон
Ідіть до іншого нотаріуса за консультацією.
Наша троюрідна прабабуся померла у січні 2022. Її син прийняв спадщину в належний термін і все оформив. Київ.
Ламборджини
• 11 мая 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Автору кажуть взагалі якусь маячню.
Те що тільки знайшлв, як це трактувати
З вишневого садка• 11 мая 2023
Ответ дляЛамборджини
Те що тільки знайшлв, як це трактувати
Це стосується відкриття справи.
Якщо у вас справа відкрита, то має дати свідоцтво. Ідіть до іншого на консультацію, нехай вам розпише і пояснить по законах і постановах, ви з цим папірцем ідіть до свого і вимагайте свідоцтво. Якщо приватний підтвердить, що вам мають дати свідоцтво, то ви можете і поскаржитися на дії нотаріуса, вони цього бояться, оскільки можна втратити ліцензію.
Ламборджини
• 11 мая 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Це стосується відкриття справи.
Дякую 🌹