мимАпроходила• 11 мая 2023
Вы бы делали ремонт для себя в квартире, где имеете 1/3ю
1 комнатная. Сейчас проживаю в этой квартире. 2 других собственника не проживают. Хочу немного сделать ремонт. Вы бы рискнули? С другими собственниками нахожусь в враждебных отношениях
мимАпроходила
• 11 мая 2023
Ответ дляЖдушечка
Тобто хто нахабніший, той перший і зайняв?
Я там жила раніше, але без права на власність, як кажуть ’на птічих правах’ ))
Ждушечка• 11 мая 2023
Ответ дляСонечко
Еще раз написать о придомовой и транспортировке? Или вы намеренно прикидываетесь?)
Скільки там, гривень 500? А оренда 5000 грн, як пише сама автор. Тисячі 3 щомісяця автор мала б платити ще
мимАпроходила
• 11 мая 2023
Ответ дляЖдушечка
Це на словах можно було домовитися, що я їм плачу. Але я теж власник, за що і кому платити? В суді вони ніколи не добьются з мене оплати. Вони мають право, це теж жити зі мною, але як? Ми повбиваємо один одного
Ждушечка• 11 мая 2023
Ответ длямимАпроходила
На своїй це коли частини виділені в натурі, і є відповідний план. 1 кімнатна, це не можливо
У Вашому випадку можна визначити порядок користування житлом. Ото відміряютьть кожному в кімнаті по 5 м і можете ширмочку собі зробити. Коридор, кухня і туалет - місця спільного користування. Ви ж не 5 м кімнати займаєте? Почнете дуже керувати, родичі можуть піти на принцип...власне, це питання часу. Не бачу сенсу тягнути, простіше таки продати, поділити гроші та розійтися в різні боки
Карапулька• 11 мая 2023
Капиталку - нет, а обои переклеить и мебель нормальную купить, то, конечно, да.
Булку Дай• 11 мая 2023
Ви як моя молодша сестра, не дай Боже її долю. Я жила, робила ремонт, вийшла заміж переїхала, вона посварилася з своїм чоловіком, вселилися, добила квартиру за 12 років до ручки(все треба переконувати, меблі ремонтувати ), навіть табуретки поламані виявилися, от померла в лікарні під час лікування, тепер я знову буду продовжувати робити ремонт і вселяли квартирантів, бо в спадок отримаю її кредити, треба чимось їх перекрити будк, може частково з оренди, а в бабушатніку люди жити не схочуть, треба вкластися в ремонт
Булку Дай• 11 мая 2023
Ответ дляКарапулька
Молодчинка
Галя із Дарниці• 11 мая 2023
Ответ длямимАпроходила
Я поменяла сместитель в ванной, поставила автомати на электро счетчике, были старые пробки. Провела линия и купила бойлер. Техника вся моя. Стиралка, холодильник, плита. Пользуюсь стенами их 20 кв.м
Не повезло вам, автор
Таким имуществом лучше распорядиться дарителю до своего ухода
Галя із Дарниці• 11 мая 2023
Ответ дляЦибулька зла
а при вступлении в наследство платят какие-то налоги и сборы?
потому что не ясно тогда, зачем им было тратиться, чтобы потом просто отказаться от доли в пользу автора.
О наследстве юристьі могут цельіе романьі писать, наверное
Моя кума потратила кучу денег и времени ради 1/8
Ждушечка• 11 мая 2023
Ответ дляБулку Дай
А у сестри що дітей немає, що Ви спадкуєте? З чоловіком вона хоч розлучена була ст просто жила окремо?