Заела_пластинка• 11 мая 2023

Хто страдає від канцерофобії?

Як давно ви мучаєтесь із цією фобією?

Я вже 8 років. Але були роки зовсім погані, дуже попусували мені життя. Потім 2-3 роки взагалі, я згадувала це як минуле. І ось місяць тому загострення.
Будь який прищік в мене визиває підозру і звичайно я є боюсь піти до лікаря.
Але раз на рік проходжу загальних спеціаністів - гіні, маммо, гастро, терапевт.
Лупаю цю скелю• 11 мая 2023
А чого ви не лікуєтесь? Це лікується в психотерапії, є доказові методи, вони працюють. У вас є вибір насправді так не жити.
sky-labs• 11 мая 2023
Ваша фобия может только приблизить развитие болезни.
Вы загоняете иммунитет в состояние депрессии.
Именно он и должен бороться с мутировавшими клетками.
Смените направление с канцерофобии на онкопревенцию и живите счастливо!
АннаБуд• 11 мая 2023
В мене така фігня.. вже років 6. Почалось все з одного невдалого походу до гінеколога. І нажаль дуже часто випливає. Але моїм «спасінням» є піти до конкретного лікаря по конкретній проблемі і заспокоїтись, почувши що це не воно
Бубль Гум)• 12 мая 2023
Це я, на жаль😭 Канцерофоб з досвідом, теж деякі роки просто випали з життя через цю фобію, а з ними і нерви, і гроші на різні обстеження. Декілька років все було норм, а в цьому році теж загострення, не можу справитись. Єдині ліки, які мені допомагають - повне обстеження, коли я зробила все і навіть більше і мені кажуть, що нічого нема. Все інше не допомогає, хоч 100 психологів будуть зі мною говорити. Насправді, це дуже складна фобія.