K_Katya• 12 мая 2023

Школа с поглибленим вивченням іноземних мов у Києві

Дівчата, звертаюсь до Вас по допомогу, вірю що тут підкажуть. За роботою чоловіка доводиться переїжджати до Києва. Старший син зараз навчається у гімназії з поглибленим вивченням іноземних мов, у нього англійська і німецька. Підкажіть таку школу у Києві. Ще є проблема у тому, що робота чоловіка буде на Лівому березі, Березняки, думали там і квартиру шукати на перший час. Але шукаю і не бачу на Лівому подібних закладів. Скоріш за все, будемо шукати квартиру поряд зі школою, а чоловік буде їздити на роботу.
Всім заздалегідь дякую за відповіді. Ввечері все перечитаю
Ермолайчик• 12 мая 2023
315, Скандинавська гімназія.
автор K_Katya • 12 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
315, Скандинавська гімназія.
Дякую. Буду шукати інформацію
Ухахайкина• 12 мая 2023
В 157 ліцей вивчают і англійську, і немецьку.
Він на Оболоні.
175см55кг19лет (она)• 12 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
315, Скандинавська гімназія.
А там є німецька?
Пацан к успеху шел• 12 мая 2023
Донька в 315. Не знаю, як в інших класах, але я задоволена її англійским вчителем. Вони і тексти вчать, і пісні, і слова. 4й клас. Англійська 4 рази на тиждень. Якщо ріаняти з її старою школою, теж з поглибленим вивченням, ще й приватною, то тут набагато краще. Але я не знаю з яким рівнем ви будете рівняти. Я задоволена.
Ермолайчик• 12 мая 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
А там є німецька?
Є. Але в 315 мову вчать через рік: наприклад 5 клас в цьому році французьку. Значить наступний 5 клас - німецьку. Треба дізнаватися в адміністрації. Як правило у шкіл є сайти. Гугліть
Ермолайчик• 12 мая 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Моя також в 315. Також задоволені.
автор K_Katya • 12 мая 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Зараз у сина в 4-му класі 6 годин англійської
Пацан к успеху шел• 12 мая 2023
Ответ дляK_Katya
Тоді спробуйте в інтелект.
Ермолайчик• 12 мая 2023
Ответ дляK_Katya
Донька в 6 класі. 5 годин англ і 3 німецької
автор K_Katya • 12 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
У нас теж німецька і французька, але на вибір. Пів класа німецька, половина французька група. Але коли більше бажаючих на німецьку, то роблять 2 німецьки групи
Ермолайчик• 12 мая 2023
Ответ дляK_Katya
В нашій школі батьки і діти не вибирають другу іноземну. Весь потік вчить певну другу мову.
автор K_Katya • 12 мая 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Тоді спробуйте в інтелект.
Інтелект - це школа чи програма? По програмі Інтелекту син вчився 1 клас. Англійської майже не було. Але я так розумію, що залежить від школи. Потрібно мати вчителів і базу
Пацан к успеху шел• 12 мая 2023
Ось цю. Але там є вступні іспити і потрібно бути готовим присвячувати життя школі
Ермолайчик• 12 мая 2023
Ответ дляK_Katya
Це школа. Але вона досить важка і дорога
автор K_Katya • 12 мая 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Дякую. На іспити дуже розраховую, краще за іспитами ніж за пропискою. Бо де її взяти на арендованій квартирі? Мене вже налякали, що беруть тільки за пропискою
Пацан к успеху шел• 12 мая 2023
Ответ дляK_Katya
Ні, це саме школа, вище написала. Вона з 5го класу, як і наукова зміна. В інтелект англійську здають і, наскільки я знаю, там англійська хороша. Про інші мови не знаю. На фейсбуці є група матусі харківського масиву. Ви там створіть питання, вам розкажуть ті, хто там навчаються. Часто багато інформації діють
автор K_Katya • 12 мая 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Дуже дякую Вам за підказку. Буду далі вивчати
дамаБезСобачки• 12 мая 2023
191 гімназія. Одна з найкращих у Києві у плані лінгвістики. Вона на Березняках як раз) я закінчила школу з b2 англійської та b1 німецької. Зараз за декілька років вже довчила італійську до b2.
автор K_Katya • 12 мая 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Дивно, чому я її не бачила? Дякую
Детальніше вивчу
Пацан к успеху шел• 12 мая 2023
Ответ дляK_Katya
На арендованій квартирі можна давати договір аренди. Прописка не обов´язкова. Доньку взяли з довідкою впо. Але, я чесно скажу, школу ми будемо міняти і теж іспити здавати в п´ятий клас. Бо дітки дуже відрізняються від тієї ж приватної, де вони були з усього міста і батьки займалась дітьми від тієї, де за пропискою. Багато хороших дітей, але й немало тих, хто зовсім не замотивований і заважає іншим навчатись. Тому я теж за іспит.
Аннуитет• 12 мая 2023
86 гімназія, але вона в центрі.
автор K_Katya • 12 мая 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
От і я про це. У мене була дуже підготовлена дитина до 1 класу і я шукала у себе в місті саме програму Інтелект. Але того року всіх набирали за пропискою і це капець...
Вчитель задає прочитати 5 сторінок тексту, а інші батьки кричать:’ Як читати, якщо Ви їх щє літерам не навчили?’
Не можна так змішувати діток. Я за іспити. Правда молодшого вже так не готовлю до школи. Щоб не виділявся )
автор K_Katya • 12 мая 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Ви будете переходити саме зі школи Інтелект? Чи до неї?
Пацан к успеху шел• 12 мая 2023
Ответ дляK_Katya
Ми в інтелект не будемо, бо донька більше математик,ніж гуманітарій. Будемо пробувати в наукову зміну, а далі дивитись по обставинами, якщо не вступить. В інтелекті дуже важко навчатись, якщо вірити відгуками, то важче ніж в будь-якій школі. Тому туди не хочу її. Вона в 315 зараз. Якщо не вступить в наукову, то можливо залишиться, а можливо буде пробувати в 208. Немає плану в мене поки що на випадок не вступу ))
Пацан к успеху шел• 12 мая 2023
Ответ дляK_Katya
О, це наш випадок. Раніше, в старій школі, було дуже багато дз. Батьки були всі тільки за. Діти розумні сильні. А тут задали завдання на 15 хвилин роботи, а вони в чаті вже пишуть, що вона ’припухла’... моя дитина на уроці математики просто сумує.. їй не цікаво, бо дуже легко.
автор K_Katya • 12 мая 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
У мене голова обертом. Я взагалі не знаю Києва, ніколи не хотіла там жити. Але війна і життя вносять свої корективи
І боюсь щоб син не пропустив важливе у навчанні, бо зараз входить ще й в підлітковий період, і переїзд і зміна школи, і арендована квартира десь у багатоповерхівці без своєї кімнати...
Ой, повернусь до вивчення шкіл, бо зараз знову рознервуюсь. Це не саме страшне, що зараз відбувається у людей в житті
Бараболька• 12 мая 2023
Гимназия 267 с пятого класса немецкий
Накладні мюслі• 12 мая 2023
112 школа , узнавайте срочно

Советую жить на правом, в центре, а мужу ездить на левый на работу, так сказать против основного течения
Накладні мюслі• 12 мая 2023
32 гимназия тоже