КонхфЭдкаТузик• 12 мая 2023

Хто недавно замовляв штори і тюль в Киеві?

Які зараз ціни? Яку суму грошей витратили в одну кімнату ?
І порекомендуйте салон штор будь-ласка .
Правий берег бажано.
МатьЧасть• 12 мая 2023
Это какая-то мода сейчас менять тюль?
Налогообложу• 12 мая 2023
В Епіцентрі знайшла те, що мені подобається - 320 грн/м + робота.
автор КонхфЭдкаТузик • 12 мая 2023
Ответ дляМатьЧасть
Это какая-то мода сейчас менять тюль?
Прийшов час.Треба поміняти
ЯспАкойнаЯ• 12 мая 2023
Так якщо ви обираєте салон штор, то яка різниця скільки коштує. Все одно переплатите
НеВРотик• 12 мая 2023
Замовляла готові штори і тюль в епіцентрі. По ціні чесно кажучи не дуже пам’ятаю. В мене просто тонкий білий тюль, висока стеля, шось здається за два шт було 2 з чимось тисячі якщо не помиляюсь.
Штори блекаут, 2шт 3 з чимось тисячі.

Там дуже великий вибір готових, подивіться, на будь яку висоту і ширину. За штори мені телефонували і питали чи підходить висота і не треба підрізати
Блондинка в Законе• 12 мая 2023
Купувала тканину самостійно й замовляла в швей пошиття. Тут знайшла, до речі.
А останній раз то й сама шила. Нічого складного
ХвостПистолетом• 12 мая 2023
Якщо це салон чи хтось із інстаграм - це дорожче зазвичай. Замовляла у Panno studio.
Можна вибрати текстиль та знайти Швецю і буде дешевше.
автор КонхфЭдкаТузик • 12 мая 2023
Дякую всім
gnata___• 12 мая 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Підкажіть, а де замовляли тканину. Дякую!
Натали м• 12 мая 2023
Замовляла в дівчини через інст, Катя Букій. Все супер. Приїждж з чоловіком, все самі роблять
Блондинка в Законе• 12 мая 2023
Ответ дляgnata___
Купувала в магазині текстиль контакт
gnata___• 13 мая 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Купувала в магазині текстиль контакт
Дякую!