Неправдиша• 12 мая 2023
Сонцезахисний крем SPF 50
Порадьте, будь-ласка, хороший крем з SPF 50 для обличчя. Щоб не був сильно плотним і доре лягав. Дякую.
Неправдиша
• 12 мая 2023
Неправдиша
• 12 мая 2023
Ответ дляТут как тут
Мені подобається Біокон і Sun energy.
Але хто що любить.
Дякую, беру такі для тіла. Але для обличчя хочу щось аптечне або проф. догляд.
Пуки-куки• 12 мая 2023
Ответ дляТут как тут
Мені подобається Біокон і Sun energy.
Але хто що любить.
Sun energy в какой то стремной упаковке идет
Тут как тут• 12 мая 2023
Ответ дляПуки-куки
Минулого року у картонній коробці був, а тюбік звичайний. Цього року ще не купувала. Сонце тільки другий день у нас.
У мене алергія на сонце, мушу мати :(
Слобожаночка• 12 мая 2023
Ответ дляЗамурмишка
А где вы их брали?
Аптеки, Нотіно, Мейк ап. Найдешевше - дивитися на Таблетки.юа, де Вам зручно купити
Тут как тут• 12 мая 2023
Nivea тільки не беріть. Дуже жирний, залишає плями на одязі, важко змити, ще й відчуття плівки неприємне від нього.
Неправдиша
• 12 мая 2023
Ответ дляТут как тут
о, я хотіло його для тіла. Недавно прочитала поради, що там нові фільтри.
Тут как тут• 12 мая 2023
Ответ дляНеправдиша
На шкірі він жахливий.
Про фільтри не знаю.
Настільки неприємний мені більше не зустрічався.
Це я про 50-ку.
Інші не встигла спробувати.
Про фільтри не знаю.
Це я про 50-ку.
Інші не встигла спробувати.
Пуки-куки• 12 мая 2023
Ответ дляТут как тут
У мене алергія на сонце, мушу мати :(
Муж купил в аптеке, в какой то странной мягкой упаковке, может, подделка, выбросила....
Ему вечно что то втюхают
Квітка Миру• 12 мая 2023
В мене флюід Eucerin photoaging. Лягає тонко, не жирнить шкіру.
До цього був Bioderma photoderm. Не подобалось як наносився- інколи скочувався на обличчі.
Неправдиша
• 12 мая 2023
Ответ дляКвітка Миру
от я поки його для себе вібрала по відгукам
Квітка Миру• 12 мая 2023
Ответ дляНеправдиша
Я теж по відгукам орієнтувалась, бо схильна до пігментації. Користуюсь правда з березня, поки справляється. Побачимо ще літом)
маска Ілона• 12 мая 2023
У меня такой. Хочу ещё ночной купить из антипигментной серии, уменьшить те пятна, которые заработала ранее, пренебрегая санскрином
Точу ляси• 12 мая 2023
У меня два любимых :
BEAUTY OF JOSEON и Rohto skin agua , ещё неплохой Missa
Квітка Миру• 12 мая 2023
Ответ длямаска Ілона
Сестра)
Наталія -c434• 12 мая 2023
Ответ дляСавИра
Чудовий варіант на нових стабільних фільтрах, крем який не потребує поновлення кожні 2 години. У мене Benton дуже легкий і комфортний, не комедогенний.
В мене зараз від Нідлі)
Теж хороший,трішки більше має зволожуючий ефект. Взагалі серед корейських спф багато крутих варіантів..про пігментацію і веснушки вже забула🙂