Купи слона• 12 мая 2023

В мене якісь неадекватні почуття. Я вже декілька місяців

Живу думкою щоб написати людині, з якою колись була скажемо так підліткова любов))
Я вже тут створювала 2 тему щодо цього. Хтось казав писати хтось казав категорично ні. Він в стосунках.
Я не можу зрозуміти наче і своє життя є, а постійно тягне людині написати. Що воно таке зі мною?
То була страшна любов, тільки з його сторони до мене, а я так не дуже. Але багато в нас спільних спогадів.
Чому таке зі мною відбувається? Я і досі вагаюсь чи писати чи ні.
Всюди влазю• 12 мая 2023
Навіщо?

автор Купи слона • 12 мая 2023
Ответ дляВсюди влазю
Навіщо?
От якби я знала.
Всюди влазю• 12 мая 2023
Ответ дляКупи слона
От якби я знала.
Ну напишіть.
Аноним_• 12 мая 2023
Ответ дляКупи слона
От якби я знала.
Бо у вас немає відносин, які б вас задовольняли. Потрібен той хлопчик, який буде кружляти і захоплено дивитись.
автор Купи слона • 12 мая 2023
Ответ дляАноним_
Але я просто скучила за ним… це дивно якось але це так…
Аноним_• 12 мая 2023
Ответ дляКупи слона
Ви скучили за собою поруч з ним.
Белоснежко• 12 мая 2023
Зачем писать? Поставьте сердечко на фотку или пост. Если он о вас помнит, то сам ответит. А нет- так и нет. Вы всё поймете по его игнору.
автор Купи слона • 12 мая 2023
Ответ дляБелоснежко
Закрита сторінка всюди)
Але маю його номер телефону
ПП-шница• 12 мая 2023
Я бы написала. А то будет гештальт. Напишите, позовите на кофе.

Дідова баба• 12 мая 2023
без повода не пишите
дождитесь др и поздравьте, если так уж припекает)
автор Купи слона • 12 мая 2023
Ответ дляПП-шница
От я вже так місяцями думаю… думаю думаю…
Я сама себе не розумію. Він в стосунках, це мене і дуже зупиняє. Живе з дівчиною разом. Мають спільний бізнес. Я розлучена, з дитиною. Він знає про це, якось кілька років тому спілкувались і більше не спілкувалися.
Але я не претендую на нього як на чоловіка чи ще щось там) а просто хотілось би знати про нього як він там))
Він певно в шоці буде великому)) я не знаю чи зважусь чи ні
Я хочу ще скоро змінювати номер телефону
І думаю написати коли вже зміню на новий номер чи зі старого написати?))
ПП-шница• 12 мая 2023
Ответ дляКупи слона
Это не имеет значение. Напишите и все. Главное без каких-то ожиданий
автор Купи слона • 12 мая 2023
Тільки я почала про це писатись з кимось обговорювати в мене вже шалена радість і мурашки по тілу))
автор Купи слона • 12 мая 2023
Ответ дляПП-шница
Мабуть якщо він пошле або більше не напише мені може легше стане?))
Просто то якось так дивно)) переживаю скаже чого пишеш , що хочеш?)
автор Купи слона • 12 мая 2023
Оце мій стан як тільки я думаю про це)))
ПП-шница• 12 мая 2023
Ответ дляКупи слона
Ну скажите:
Да вот недавно ….. (вставьте что вы делали/видели) и вспомнила, захотела спросить как ты, как дела?:)
автор Купи слона • 12 мая 2023
Ответ дляПП-шница
Ну скажите:
Ок. А скаже номер де взяла? В нього раніше була сторінка відкрита в інстаграм і я там взяла))
ПП-шница• 12 мая 2023
Ответ дляКупи слона
Скажите сохранился в телефоне
автор Купи слона • 12 мая 2023
Ответ дляПП-шница
Скажите сохранился в телефоне
Ну це логічно. Дякую вам дуже .
Ще порадьте коли написати ?) коли вже новий номер буде? Так щоб залишився в нього про всяк випадок чи зі старого?))

Ясамаякрасивая)• 12 мая 2023
Напишіть, небо від того не впаде ж, а вас воно перестане мучити)
Я теж іноді хочу написати, але тоді згадую, що воно мені нафіг не треба по суті й забиваю, просто цікаво як він там🤷🏼‍♀️
ПП-шница• 12 мая 2023
Ответ дляКупи слона
Ну це логічно. Дякую вам дуже .
Тогда лучше уже с нового да, пишите в тг или еще Куда-то
Поставьте очень эффектную вашу фотка. Может даже старую но не пять лет назад а может с прошлого года. Или сделайте красивую новую

Когда он в ответ спросит как дела то напишите что типа «ой дела хорошо, так много изменилось за это время»
Потом можете подождать что он спросит и предложите встретится на кофе или на ланч на обеденный перерыв если вам обоим это подходит. Не предлагайте встречаться вечером сразу. Только если он сам предложит. Удачи

Если он отморозится то ничего страшного это знак что вы должны встретить нового человека
автор Купи слона • 12 мая 2023
Ответ дляПП-шница

Тоді послухаю вас і дійсно вже напишу з нового номеру)) щоб йому залишився про всяк випадок мій номер)) хоча я думаю ніяк він не відреагує і зустрічі в нас не буде
А ще щось більше то і 100% не буде))
Дякую вам дуже за те що відповіли і порадили ❤️
Не пью, не курю• 12 мая 2023
Прислушайтесь про повод, а то получится так, что напишите, и не о чем, обидно будет, когда он промолчит
буреЛОМКА• 12 мая 2023
Ответ дляКупи слона
А ще щось більше то і 100% не буде))
Ви б собі чесно відповіли, що Ви чекаете від цієї переписки. Бо відповідь ’я не претендую на нього’ не корелюється з Вашими реакціями.
irina chizh• 12 мая 2023
А зачем писать, когда он уже в отношениях? Чтобы что? Займитесь собой, найдите коханця, чтобы с ним Вам было приятно во всех отношениях. И никто не будет ни о чем напоминать. Откройте новую страничку в вашей жизни. и не мешайте другим строить свое счастье.
vuiko• 12 мая 2023
Хлопець у відносинах з жінкою, ніби й по життю все рівно. І тут із темряви минулого виникає хімєра в образі рспехи з метою влізти/розвалити його спокійне, щасливе життя...Цікаво, а от якби він був якимось маргіналом, бомжом на теплотрасі і тд?
Дружная семейка• 12 мая 2023
Ответ дляКупи слона
Станет больнее , если не ответит.Ну и он в отношениях, это не совсем правильно.Вам просто нужно начать отношения с другим мужчиной.Я сейчас в таком состоянии, после расставания, тяжело, тоскливо, очень хочется все вернуть, но держусь , не пишу, не выхожу на связь, верю , что смогу забыть и отпустить.
автор Купи слона • 12 мая 2023
Ответ дляvuiko
Ви мене не так зрозуміли))) я ж не хочу ставати між ними щоб вони розійшлися))
Не пью, не курю• 12 мая 2023
Ответ дляКупи слона
То сформулюйте мету свого йому написання) навіщо?
автор Купи слона • 12 мая 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Просто так) згадала
Захотіла запитати як він))
Бо то дійсно просто так))