Задавайте питання, на декілька відповім. Дивлюсь на картах Таро (вказуйте вік та імʼя людей про яких йде мова)
Буду рада якщо після моєї відповіді дасте feedback.
ТигрЛьвович• 12 мая 2023
Олег, 55 років. Чи вирішаться проблеми зі здоров’ям в найближчий час? Дякую.
БеллаДонна• 12 мая 2023
Ответ дляОле Лукойе
Ария, 31. Буду ли я с ним счастлива? Спасибо!
это не вопрос для Таро. Слишком абстрактно
ЭмчЭндЭм• 12 мая 2023
Чи вийде отримати всю квартиру внаслідок спадщини без виплати іншим спадкоємцям? .
Степанія, 69 років.
ТигрЛьвович• 12 мая 2023
Ответ дляmeadowlly
Бачу гарні перспективи, але треба щось змінити в лікуванні, може проконсультуйтесь у іншого лікаря.
Дякую Вам! Якраз про це і думаємо.
Ответ дляКрихітка на всі
Володимир, 31, Анна 37. Є майбутнє в цих відносинах?
Чоловік у вас хороший, щедрий, добрий, іноді може діяти під впливом емоцій. Ви теж цікава, енергійна. Але у відносинах є деякі непорозуміння. Якщо зможете робити поступки один одному, то перспективи не погані.