АнтиТанкист• 13 мая 2023

Сукня. Брати чи ні?

Обожнюю літні сукні.
Потрібна порада. На вашу думку, брати? Мені 38 років. Подобається. Але, чи по віку мені колір і довжина? Є ще така темно-зелена, але тільки онлайн.
Результат:
вже голосів: 779
460 (59.05%) Брати
319 (40.95%) Не брати
Встидаюся запитать• 13 мая 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Мої близькі сказали, що не по віку.
бред какой то) Так близьким и скажите
Встидаюся запитать• 13 мая 2023
Ответ дляИщу-брожу
Мне платье кажется каким-то детским. На взрослых женщинах такие платья смотрятся, на мой взгляд, не очень. Я сама вечно люблю примерить кучу молодёжных платьиц и глядя в зеркало, понимаю, что не по возрасту.
на этой девушке чудесно смотрится.
Вы наверное кг 70-100, поэтому и говорите, что не очень, потому что сами одеть такое никогда не сможете.
Чудесно выглядит
Сільський ансамбль• 13 мая 2023
Ответ дляИщу-брожу
знову цей ейджизм
пу_пугренчик• 13 мая 2023
Вот что то не то, толи длины немного не хватает... Не пойму даже. Фигура хорошая, но оно Вас не красит. Наверно куцовато всё таки.
ЧорноброваЯ• 13 мая 2023
Ищу-брожу• 13 мая 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
на этой девушке чудесно смотрится.
Чудесно выглядит
Не поверите. 52. Но такое не купила бы.
ЧорноброваЯ• 13 мая 2023
Ответ дляСільський ансамбль
знову цей ейджизм
,да при чем здесь ейджизм, это платье уродует автора. Посмотрите мои варианты. Они подходят в любом возрасте
Ищу-брожу• 13 мая 2023
Ответ дляСільський ансамбль
знову цей ейджизм
Можно , вообще, нарядится в костюм пупсика и ходить но такой наряд уместен только на карнавале
Ищу-брожу• 13 мая 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
фото
Просто супер! А где вы такие платья нашли? С какого сайта?
ЧорноброваЯ• 13 мая 2023
Ответ дляИщу-брожу
Понимаете тут не в детскости дело. Дешевая ткань, ужасный крой - это платте такой китай китайский. Просто дешевка
Бадабум• 13 мая 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Чогось сміюся))) Хтось пише дитсадовський фасон, хтось бабський))) Напевно, треба брати
Я б теж сказала, що це вчорашній день. Хоч і не належу до тих, хто дуже слідкує за модою. Річ має подобатись мені на моєму тілі- це для мене єдиний критерій.
ЧорноброваЯ• 13 мая 2023
Ответ дляИщу-брожу
Это просто фото разных по запросу платье рубашка. Ткань должна быть или плотная рубашечная, или супер легкая типа батиста. Все должно быть натуальное, под пояс тоже можно носить, но тогда длинна за колено. Такое платье есть в любом бренде на любой кошелек. Главное подобрать длинну свою и цвет. И можно носить и в мир и в пир, только меняя сумки, украшения и обувь.
Сиренькая• 13 мая 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Хто голосує Не брати. Чому? Довжина не та? Чи колір? Чи не сіла?
А зачем вам мнение тех экспердов?
Тут половина злые больные тетки, зачем их слушать.

Берите! Вам хорошо.
Мне 45, стройная, и платья похожие ношу часто, любимые. Возраст у каждого исключительно в голове.
Бадабум• 13 мая 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
фото
На цих і комірці мене на дратують😄
👏👏👏
Я шалунья• 13 мая 2023
Ответ дляАнтиТанкист
коротко- будете чувствовать себя некомфортно
Ламборджини• 13 мая 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Довжина і колір ок, але ’фасончик’ не ваш. Ну як мішок . У вас гарні ноги, руки. А фігуру зовсім не видно у цій сукні
Ms. Скромность• 13 мая 2023
Ответ дляАнтиТанкист
А колір? Рожевий чи темно-зелений?
Рожнвий, гарна
сою не люблю• 13 мая 2023
Ответ дляИщу-брожу
І мені. Я на дівчатках до 17 бачу такі сукні.
Може до 22 з косухою..
Але на 38 воно дитинкувате. Хочеться солідніше щось. Моя думка
Я тертий жук• 13 мая 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Мої близькі сказали, що не по віку.
Капець, не слухайте їх. Щодо кольору, мені саме ця сукня подобається в зеленому більше, хоча я ще та любителька рожевого) Ви ще самі маєте знати який колір до лиця більше, бо мені наприклад, зелений в такому відтінку не підходить зовсім
Ищу-брожу• 13 мая 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Ну а скільки мені повинно бути по обличчу, не 25 же))
Ще не тьотка, але вже не дівчинка.
Ці два взяла, вже показувала. Хочу іншу довжину
Вот с цветочками платье отлично на вас село. И очень вам идёт 😍👍
сою не люблю• 13 мая 2023
Ответ дляСільський ансамбль
знову цей ейджизм
Як ви гадаєте у 10 років одгнути дитину в брючний костюм норм? А в сукню з декольте?
А в 40 можна лосінки з мікімаусами і світшот і свинкою пеппою?
Воно то можна.. але як це виглдатиме?
Тому під вік треба відповідно одягатися.
І чим старше жінка, тим краще має бути її смак і стиль.
Проколи пробачають юним, які шукають себе. А в 38 треба виглядати відповідно. Можна і міні, але максимально відійти від стилю дитини
sur_sur• 13 мая 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Еее, в мене 52 кг ваги і 162 сантиметри зросту. Куди ж на 10 кг легше та куди ж ще нижче?
Можливо на першому фото не зовсім вдалий ракурс. На другому - гарно) Фото з зеленим взагалі не бачу.
сою не люблю• 13 мая 2023
Сподобалися отакі
Розглядаю їх перед покупкою, але ще шукаю
sur_sur• 13 мая 2023
О, бачу вже і зелене)
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 13 мая 2023
Если вам ноги позволяют, то носите короткое. Я уже не могу. - все ноги в сосудистых звёздочках. А так бы носила - мне 44. Платье нормальное, как одно из многих. Смотрите качество ткани, потому что оно закрытое и может быть жарко летом. Цвет хороший и вам идёт.
сою не люблю• 13 мая 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
І у мене(
А колись це був мій козир..
Обожнювала міні..
Тепер лише міді. Хоча міні подобається дуже. Але не оце що обирає автор
Дуб береза• 13 мая 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Бо заздрять вам) Беріть будь-якого кольору, вам вона личить.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 13 мая 2023
Рассмотрела получше. Если придираться, то у этог платья не совсем удачный фасон. Верх не подходит низу, низ такой легкий, летний, а верх, как у платья рубашки(закрытый и серьезный). Я думаю, ваш муж имеет ввиду это, а не то что вам короткое не подходит. Короткое обязательно носите. У вас отличная фигура и вы молодая девушка.
Триндю-бриндю• 13 мая 2023
Ответ дляАнтиТанкист
А колір? Рожевий чи темно-зелений?
Ви брюнетка , вам буде краще в рожевому.
Мені 44 я теж такі сукні дивлюсь. В 38 взагалі без питань.