Госпожа Белладонна• 13 мая 2023

дамы 47-50 покажите ваш стиль

В чем ходите? На прогулку . Особенно интересуют те кто лишним весом 70-80 кг. Накидайте образов)
Виправлялочка• 13 мая 2023
Ответ дляkitty76
Я в Польше обалдела, до какой степень никто не парится. украинок( не всех)но можно узнать по стилю и подобранной одежде. За год каблуков тут ни на ком не видела.
І це дуже зручно)
Пані з калабані• 13 мая 2023
Боюсь, мій стиль не зовсім всім підійде. Максимум 1% людей тут.
Мені 46. Зайві накопичення звичайно є, на стресі вони в мене запросто нагромаджуються.
Працюю з цим постійно.
автор Госпожа Белладонна • 13 мая 2023
Ответ дляПані з калабані
Працюю з цим постійно.
любите чтобы ярко)?
Пані з калабані• 13 мая 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
любите чтобы ярко)?
Спортивно+яскраво.
Ще фуксія така неонова є.
Та в принципі усі кольори веселки, але там фотки занадто інтимні для цього ресурсу.
Але я в основному весь свій вільний час проводжу поблизу бігової доріжки. Інакше мені хана і 70 не за горами, а де 70 там і 80 близенько.
автор Госпожа Белладонна • 13 мая 2023
Ответ дляПані з калабані
Спортивно+яскраво.
Ще фуксія така неонова є.
це точно))
Перша леді колгоспу• 13 мая 2023
Надо же, сразу дискриминация и по возрасту, и по весу.
Ок, я чуть младше и чуть легче, но покажу. Потому что моя мама примерно так тоже и одевается, максимум ещё шарфик наденет.
автор Госпожа Белладонна • 13 мая 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Та просто хотела услышать советчиц такого же возраста как и я)). Не ищите подвох
Зараз на дієті• 13 мая 2023
рост 170 вес 75 кг. 50 лет. люблю тм кельвин кляйн.
Обнемашечка• 13 мая 2023
Рост 168, 54 кг.возраст 53. Ношу абсолютно все, кроме мини и глубоких декольте))
Я Головна• 13 мая 2023
Ответ дляКарамелька
Я дама в 45. Іжджу до дітей в гості в Польщу,там вдягаюся,тут вже не пам’ятаю що коли купувала.Люблю каламбія,зара,взуття і сумки в основному вояс,буває казар,спортивне різне,в більшості скечерс.А останній раз в мохіто купила сукню пряму чорну і кофтинку в полоску.На роботі змінний одяг і машиною.Все просте,зручне і практичне.
если убрать названия брендов из вашего опуса, то что ценного для автора в вашем ответе...
Я Головна• 13 мая 2023
Ответ дляосень харашо
Я дивлюся, це ми тільки переживаємо стосовно одягу. Я зараз в Ірландії, жінки всі в кросівках і джинсах та лосінах. На каблуках дуже рідко можна зустріти.
у нас вже так само
Дуже дуже вумна• 13 мая 2023
Джинси скіні , білі кеди, куртка