А я кумедна• 13 мая 2023

Одяг по віку- це який?

Повеселили ви мене з ранку) одяг по віку)))
От цікаво, а в що , по вашому має одягатися поважна жіночка після 35 років?
Ну щоб за правилами)
Конотопська відьма• 13 мая 2023
Паранджу?
Не кую, не мелю• 13 мая 2023
чем повесили? ну откройте на нексте раздел детский и купите себе там шмоток, можете для тодлеров, а можете для тинейджеров
все равно ж какие шмотки верно
Свекруховна• 13 мая 2023
Якими правилами?
Для мене важливо дорогі і якісні джинси, сорочки
автор А я кумедна • 13 мая 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Паранджу?
Виходить що так)
автор А я кумедна • 13 мая 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
все равно ж какие шмотки верно
Ну якщо б влізла, то купила б для тінейджерів.
Так що саме має носити жінка 35 років?
Луноликая Вика• 13 мая 2023
Ну это значит, те кому за 30 уже не положено короткие юбки и шорты. Так тут считают.
Может конечно представление у людей, что кому за 30 это уже 80+ кг и дляблые коленки, не знаю, по себе ровняют.
Електрохарчування• 13 мая 2023
Ніяких правил, послати всіх далеко і одягати те, що подобається.
Глаголиця• 13 мая 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
все равно ж какие шмотки верно
Ну для тинейджеров можно взять
Я например беру в H@M футболки базовые в мальчуковом отделе .
Не кую, не мелю• 13 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
Так що саме має носити жінка 35 років?
уже 100 тем было аналогичных, погуглите
автор А я кумедна • 13 мая 2023
Ответ дляСвекруховна
Якими правилами?
Ну от коротка сукня, як писали в одній темі, в 38 не носиться
автор А я кумедна • 13 мая 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
уже 100 тем было аналогичных, погуглите
Тобто, конструктивної відповіді немає?)
Аристократка-тунеядка• 13 мая 2023
Дело не в одежде, а как она сидит. Не очень когда выше пояса джинс ’тесто подошло’ или леопардовые лосины на попе 52 размера
Самоучка• 13 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
Так що саме має носити жінка 35 років?
Можно ещё человечки для малышей. На работу носить... удобно
автор А я кумедна • 13 мая 2023
Ответ дляГлаголиця
Ну для тинейджеров можно взять
Я світшот брала. А ще люблю в чоловічих відділах світшоти і футболки. Мені ті принти більш цікаві.
Глаголиця• 13 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
Ну на заборе тоже кое что написано
Все зависит от вкуса ,стиля
Я не ношу короткие не из-за возраста ,а потому что в какой то момент полюбила макси платья
Залетна Я тут• 13 мая 2023
Господи🤦‍♀️
Та коли вже жінки відчепляться від себе і одна від одної.
Ходіть в чому хочете! Всім пох. Хіба що тут це привід для флуду.
Вже ж наче і в Європах побували… ну правда: ходіть як і в чому хочете
Глаголиця• 13 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
Аналогично
У меня сын подросток и я могу брать его толстовки ,свитшоты
автор А я кумедна • 13 мая 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ну от щодо того, як сидить це згодна. Але ж не по віку. Зверху джинсів може висіти і в 15 років. Уви. І так само в 40-50 мати гарний прес
автор А я кумедна • 13 мая 2023
Ответ дляСамоучка
Ну то є кігурумі різного розміру) . Вай нот?
Свекруховна• 13 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
Ну то нехай не носить як їй не носиться, мені 48, все носиться
Глаголиця• 13 мая 2023
Ответ дляСамоучка
Вы в них влезете по размеру ? Если да и вам нравится-носите .
Самоучка• 13 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
Ничего не имею против того, чтобы вы так ходили на работу.
автор А я кумедна • 13 мая 2023
Ответ дляГлаголиця
Ну на заборе тоже кое что написано
Все зависит от вкуса ,стиля
Так я ж про це й пишу. Головне, як ти себе почуваєш в цьому одязі, а не як сказали ліві закомплексовані тьоті
Ollka• 13 мая 2023
Ответ дляСамоучка
Я в свои 46 иногда футболки в подростковом отделе покупаю - размер такой и фигура позволяет.
Последнюю с мишкой купила - буду в ней на прогулки с ребенком ходить.
Кстати да, у меня ещё и ребенок того возраста, пошла с ним нужно гулять)))
Електрохарчування• 13 мая 2023
Що за дурні у людей бувають стереотипи....
Мусик Пусик• 13 мая 2023
автор, скажу вам як жінка в 44 роки, що при вазі в 55 кг я вже бачу, що юбка до середини стегна виглядає вже зовсім не так як в 30, треба все рівно трохи довшу, ну просто не гарно і якось вульгарно в короткій, хоч завжди носила тільки короткі, те саме і про шорти, завжди носила короткі під попу, а вже все, ноги виглядають вверху не такими пружними і не гарно. плаття з голими плечами також вже не те, топ не вдягнеш, живіт не такий плаский як колись, і це я не товста, але все рівно і на спині трошки під шкірою зібралося і на животі. ось вам і вдягатися відповідно. а так то кроси, спортивні штани то в будь-якому віці підходить.
Аристократка-тунеядка• 13 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
Да можно носите что захотите. На вас всем наплевать. Возраст тут не при чем.
Самоучка• 13 мая 2023
Ответ дляГлаголиця
Спасибо, но я в вашем разрешении не нуждаюсь.
Для меня важно выглядеть уместно и не вызывать своим стилем одежды недоумение
Свекруховна• 13 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
Довгі теж ношу
Муркамурковна• 13 мая 2023
Ну ви даєте..
Жіночки за 30 мають вдягати фланелевий халатік з квіточками, хустинку, носочки і тапочки без задніка