А я кумедна• 13 мая 2023
Одяг по віку- це який?
Повеселили ви мене з ранку) одяг по віку)))
От цікаво, а в що , по вашому має одягатися поважна жіночка після 35 років?
Ну щоб за правилами)
Не кую, не мелю• 13 мая 2023
чем повесили? ну откройте на нексте раздел детский и купите себе там шмоток, можете для тодлеров, а можете для тинейджеров
все равно ж какие шмотки верно
А я кумедна
• 13 мая 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
все равно ж какие шмотки верно
Ну якщо б влізла, то купила б для тінейджерів.
Так що саме має носити жінка 35 років?
Луноликая Вика• 13 мая 2023
Ну это значит, те кому за 30 уже не положено короткие юбки и шорты. Так тут считают.
Может конечно представление у людей, что кому за 30 это уже 80+ кг и дляблые коленки, не знаю, по себе ровняют.
Електрохарчування• 13 мая 2023
Ніяких правил, послати всіх далеко і одягати те, що подобається.
Глаголиця• 13 мая 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
все равно ж какие шмотки верно
Ну для тинейджеров можно взять
Я например беру в H@M футболки базовые в мальчуковом отделе .
Не кую, не мелю• 13 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
Так що саме має носити жінка 35 років?
уже 100 тем было аналогичных, погуглите
А я кумедна
• 13 мая 2023
Ответ дляСвекруховна
Якими правилами?
Для мене важливо дорогі і якісні джинси, сорочки
Ну от коротка сукня, як писали в одній темі, в 38 не носиться
А я кумедна
• 13 мая 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
уже 100 тем было аналогичных, погуглите
Тобто, конструктивної відповіді немає?)
Аристократка-тунеядка• 13 мая 2023
Дело не в одежде, а как она сидит. Не очень когда выше пояса джинс ’тесто подошло’ или леопардовые лосины на попе 52 размера
Самоучка• 13 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
Так що саме має носити жінка 35 років?
Можно ещё человечки для малышей. На работу носить... удобно
А я кумедна
• 13 мая 2023
Ответ дляГлаголиця
Ну для тинейджеров можно взять
Я світшот брала. А ще люблю в чоловічих відділах світшоти і футболки. Мені ті принти більш цікаві.
Глаголиця• 13 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
Ну на заборе тоже кое что написано
Все зависит от вкуса ,стиля
Я не ношу короткие не из-за возраста ,а потому что в какой то момент полюбила макси платья
Все зависит от вкуса ,стиля
Залетна Я тут• 13 мая 2023
Господи🤦♀️
Та коли вже жінки відчепляться від себе і одна від одної.
Ходіть в чому хочете! Всім пох. Хіба що тут це привід для флуду.
Вже ж наче і в Європах побували… ну правда: ходіть як і в чому хочете
Глаголиця• 13 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
Аналогично
У меня сын подросток и я могу брать его толстовки ,свитшоты
А я кумедна
• 13 мая 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ну от щодо того, як сидить це згодна. Але ж не по віку. Зверху джинсів може висіти і в 15 років. Уви. І так само в 40-50 мати гарний прес
А я кумедна
• 13 мая 2023
Ответ дляСамоучка
Ну то є кігурумі різного розміру) . Вай нот?
Свекруховна• 13 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
Ну то нехай не носить як їй не носиться, мені 48, все носиться
Глаголиця• 13 мая 2023
Ответ дляСамоучка
Вы в них влезете по размеру ? Если да и вам нравится-носите .
Самоучка• 13 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
Ничего не имею против того, чтобы вы так ходили на работу.
А я кумедна
• 13 мая 2023
Ответ дляГлаголиця
Ну на заборе тоже кое что написано
Все зависит от вкуса ,стиля
Так я ж про це й пишу. Головне, як ти себе почуваєш в цьому одязі, а не як сказали ліві закомплексовані тьоті
Ответ дляСамоучка
Я в свои 46 иногда футболки в подростковом отделе покупаю - размер такой и фигура позволяет.
Последнюю с мишкой купила - буду в ней на прогулки с ребенком ходить.
Кстати да, у меня ещё и ребенок того возраста, пошла с ним нужно гулять)))
Мусик Пусик• 13 мая 2023
автор, скажу вам як жінка в 44 роки, що при вазі в 55 кг я вже бачу, що юбка до середини стегна виглядає вже зовсім не так як в 30, треба все рівно трохи довшу, ну просто не гарно і якось вульгарно в короткій, хоч завжди носила тільки короткі, те саме і про шорти, завжди носила короткі під попу, а вже все, ноги виглядають вверху не такими пружними і не гарно. плаття з голими плечами також вже не те, топ не вдягнеш, живіт не такий плаский як колись, і це я не товста, але все рівно і на спині трошки під шкірою зібралося і на животі. ось вам і вдягатися відповідно. а так то кроси, спортивні штани то в будь-якому віці підходить.
Аристократка-тунеядка• 13 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
Да можно носите что захотите. На вас всем наплевать. Возраст тут не при чем.
Самоучка• 13 мая 2023
Ответ дляГлаголиця
Спасибо, но я в вашем разрешении не нуждаюсь.
Для меня важно выглядеть уместно и не вызывать своим стилем одежды недоумение
Свекруховна• 13 мая 2023
Муркамурковна• 13 мая 2023
Ну ви даєте..
Жіночки за 30 мають вдягати фланелевий халатік з квіточками, хустинку, носочки і тапочки без задніка