Вимагаю спілкування• 13 мая 2023

Євробачення

Хто сподобався?
Мені поки що тільки Франція.
КонФФетОшка• 14 мая 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Відьма! Я потовстішала, а вона за цей час як була тростинка так і зосталася.
йога) она медитирует прямо на интервью и ее номера называются йога-дэнс)

Дай подивлюся• 14 мая 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Нет конечно же
Да, уже увидела у лачена таблицу. 6 место у нас. Считаю, что круто
Забрала і не сказала• 14 мая 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ну по ней видно что она торчек
Твоя подружайка• 14 мая 2023
Ответ дляЛика-прилипка
потому что устали уже все
в прошлом году шок был
а в этом уже все хотят жить обычной жизнью
Від чого шок? У нас війна з 2014 року.
Mariya Prokhorova• 14 мая 2023
Ответ дляНе зви чайна
После голосования жюри это было довольно очевидно.
Неужели кто-то думал, что ей дадут меньше 200 баллов зрители?
Она сильная вокалистка, номер яркий.
Потужна , я б сказала
все по ГОСТу!• 14 мая 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Все в голос уходит) попробуй так петь - все калории исчезнут
Твоя подружайка• 14 мая 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Тому що Калуш заслужено отпримав перемогу
Істина.

Кубик Рубика• 14 мая 2023
Ответ дляIcosmo
Ну ладно ще коли не вигравав, але відправляти переможця повторно то як мінімум дивно
Согласна. Я считаю это должно быть запрещено правилами конкурса. Ну она так может каждый год ходить
автор Вимагаю спілкування • 14 мая 2023
Ответ дляВитворунка
Ну надо хоть ту эйфорию послушать што ли
Тоже так подумала. Я за эйфорию голосовала. И девушка мне нравилась. Но за 11 лет она превратилась в обезьяну
Непозбувна Бентега• 14 мая 2023
Ответ дляНепереможна
откуда вы знаете про эко?
к слову, она давно выглядит очень не очень.
Скільки там тієї України і того Києва. Ми ж не в паранджі ходимо .
Твоя подружайка• 14 мая 2023
Перемога - заслужена. Хто б що не казав. Але я думала, що наші будуть на 3-4 місці.
Непереможна• 14 мая 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
значит не получилось? жаль...
Платье Длинное бальное• 14 мая 2023
Ответ дляIcosmo
Рибак теж переможець, приймав участь двічі. Причому в перший раз просто порвав всіх, Fairytales реальний хіт, лунав з кожного кутка.
А вдруге виступив дуже слабо. Ну прийняв участь, хай собі.
Непозбувна Бентега• 14 мая 2023
Ответ дляКофе в лобби
Ага, не кожна в 18 зможе похвастатися такими формами, прес офігенний.
P.s. з понеділка сідаю на дієту
Я а прес качаю і роблю присідання.
Мона Лиза• 14 мая 2023
Ответ дляСтебель березы
Вот именно, известная уже певица и молодые таланты, зачем переться. Давайте тогда отправим Адель, Эда Ширана, Раммштайн, короче лажа.
Ну от Финляндии тоже Расмус ездил так-то
Но суть не в этом даже,
при таких баллах от жюри победить кому-то другому было сложно, если вообще возможно
автор Вимагаю спілкування • 14 мая 2023
Icosmo• 14 мая 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ну, як сказать? Ми ж достеменно не знаємо цього. Дай Бог їй і нам здоров’я і сил перемоги свої проблеми.
Чому ви вирішили шо в неї проблеми? Вона хотіла поїхати але її не покликали
Инста_Богиня• 14 мая 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
А їй хіба 50 ?
В следующем году будет 50 лет с победы Аббы на Евровидение. Они победили 1974 году.
Mariya Prokhorova• 14 мая 2023
Ответ дляИнста_Богиня
А то про АББУ )))

Мавка• 14 мая 2023
Подивилася тільки що результати. Перші три місця взагалі ні про що. Швецію я ледь номер згадала, цей ча-ча-ча фрік і Ізраїль, яка коли ще виступала я думала, що вона набагато слабша і ніяка, ніж їхня переможниця Нетта.
Коротше в цьому році аби шо.
все по ГОСТу!• 14 мая 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Где-то читала, что «эйфория» считается лучшей песней евровидения.
Не зви чайна• 14 мая 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Ну і де ж ті люди, які мені минулого року волали, що Калуш виграв через війну? Війна у нас і цього року і щось Творчі не виграли. Чому?
1. Калуш были намного сильнее, средненькое впечатление не производили и без войны тоже были бы в топ 3.
2. Многие к нашей войне привыкли, даже в середине Украины, что уже о других говорить.
Лика-прилипка• 14 мая 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Від чого шок? У нас війна з 2014 року.
ихтамнебыло
на Донбассе ополченцы по их брехне воевали

а в 2022 они в открытую пошли
вы такая интересная, не Украина определяет победителя, а вся Европа
Не зви чайна• 14 мая 2023
Ответ дляКубик Рубика
Зачем отправлять на конкурс человека который уже выступал
Потому что подобного запрета нет в правилах.
Непозбувна Бентега• 14 мая 2023
Ответ дляНепереможна
значит не получилось? жаль...
Залетіть від вітру і одуванчика можна в юному віці, а коли ти вже кульбабка, то не завжди і технології допоможуть. Ми звернулися до сурмами і грошей у нас явно на 99% менше чим у неї. Чужа душа -то темний глибокий океан.
БогдаРуся• 14 мая 2023
Ответ дляIcosmo
так Руслана була в Ліверпулі, ви чого. Вона раніше десь там виступала, на цьому тижні. Не в ефірах. і з Лорін обіймалася.
Платье Длинное бальное• 14 мая 2023
Ответ дляМавка
Коротше в цьому році аби шо.
Я думала голосування подивитись, але побачила в ютуб, що вийшло інтерв´ю Комарова з Залужним. Годину на одному подиху прослухала.
Непозбувна Бентега• 14 мая 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
https://youtu.be/Pfo-8z86x80
Це супер хіт.
Мавка• 14 мая 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Ніколи підряд два роки ніхто не виграє. І знову за нас комусь Євробачення приймати якщо що?
БогдаРуся• 14 мая 2023
Ответ дляМавка
я так само казала, але кажуть що було і 3 рази підряд, наче Нідерланди