Шлях до зірок• 14 мая 2023
Відома Клініка продавала дітей закордон, ви бачили цей жах??
Я на дружину цього Фєськова, лікарку-гінеколога була підписана в інсті, така приємна жіночка, просто жах
Пам‘ятаю рекламу в харківському метро, вони постійно жінок шукали
Швабристка• 14 мая 2023
Что значит: изготавливали младенцев?
Разве клиника может без ведома матери что-то с ребенком делать?
Печенюшка• 14 мая 2023
Ответ дляНога на ногу
Вони ж наче і досі працюють, не закрилися.
Поки не буде вироку суду, ніхто не може вважатися злочинцем. Це все потрібно довести, тому чого ж їм закриватися. Мабуть, замнуть грошима та забудеться, як завжди буває
Шлях до зірок
• 14 мая 2023
Ответ дляНога на ногу
Цього не знаю, новину сьогодні побачила в телеграмі
Просто в шоці, що лікарі творять
Кривая спроса• 14 мая 2023
Я думаю надо почитать о чём речь. Потому что фразы типичной жёлтой прессы.
Мир Мир Мир!• 14 мая 2023
Скоріше за все підбирали сурогатних матерів для виношування дітей закордонним парам
Шлях до зірок
• 14 мая 2023
Ответ дляШвабристка
Что значит: изготавливали младенцев?
Сурогатні мами, виїзжали народжувати в Чехію, там немає закону про сурогатне материнство , далі дитину продавали іноземцям за 60 тисяч євро
Породілля отримувала 10
АсобеннАя• 14 мая 2023
ничего не поняла, как это изготовляли? яйцеклетки продавали или что? труха еще та помойка
Швабристка• 14 мая 2023
Ответ дляШлях до зірок
Породілля отримувала 10
А чем это отличается просто от суррогатного материнства?
Мир Мир Мир!• 14 мая 2023
Ответ дляШлях до зірок
Породілля отримувала 10
Так як я і думала, сурогатна мама виношувала дітей, а заголовок ніби продавали чиїхось немовлят
Шлях до зірок
• 14 мая 2023
Ответ дляКривая спроса
Нижче скинула, пишуть що давно їх вели слідчі
Зліпок ступні• 14 мая 2023
Почему сразу продавали?
Искали женщин инкубаторов, которые вынашивали чужих детей
Кривая спроса• 14 мая 2023
Ответ дляШвабристка
Ничем. Кроме того, что однополые пары или одинокие люди получали возможность иметь своих биологических детей
Шлях до зірок
• 14 мая 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Почему сразу продавали?
Ну почитайте, що правоохоронці пишуть
Нога на ногу• 14 мая 2023
Ответ дляШлях до зірок
Просто в шоці, що лікарі творять
Так перідично шманають репродуктивні клініки за суррогатне материнство для іноземців та ще й з донорськими яйцеклітинами. Вже була подібна історія з клінікою Мати і дитина.
Кривая спроса• 14 мая 2023
Ответ дляШлях до зірок
Я прочитала. Они нарушили закон, но не сделали ничего криминального.
Царевна в уггах• 14 мая 2023
А ви думали для кого ці оголошення висіли повсюду - сурогатне материнство від 50 000 грн.... Для нас, а кому тих дітей? ... Думати треба про те, що бачите. Цього чоловіка просто ’злили’, а скільки ще таких тоді й зараз, особливо під час війни....
Ответ дляШлях до зірок
Породілля отримувала 10
Так где тут ’продавали’? это просто схема легализации сурогатного материнства для иностранцев. Никто никаких младенцев у материей не коал и не продавал. Заголовок для жёлтой прессы.
АсобеннАя• 14 мая 2023
Ответ дляLinkaT
мужик из заголовка не поделился с кем надо, вот теперь имеет скандал из желтой прессы
Швабристка• 14 мая 2023
Ответ дляНога на ногу
Просто чтобы денег сдоить
Омлетик• 14 мая 2023
Торговля людьми и органами вообще очень тяжёлая тема. Если начать копать, то как потом пережить то, что узнал..
АсобеннАя• 14 мая 2023
Ответ дляШлях до зірок
Не знаю, я це зрозуміла як продаж українських дітей.
каких еще украинских детей? суррогатная мать не является биологической матерью ребенка. книжки читайте лучше, а не труху
Царевна в уггах• 14 мая 2023
Ответ дляШлях до зірок
’Вели слідчі’ - це ’не поділились стільки, скільки просили’
На паровозе• 14 мая 2023
Одна я не понимаю, в чём именно ’жах’? Обычное суррогатное материнство, всё по обоюдному согласию, как я понимаю. Просто у каждой страны свои законы на этот счёт...
Кривая спроса• 14 мая 2023
Ответ дляШлях до зірок
Каких украинских детей? Вы понимаете зачем люди обращаются к сурматеринству?
Шлях до зірок
• 14 мая 2023
А за що ці лікарі тоді 60 тисяч евро брали за дитину? Це не продажа??