Шлях до зірок• 14 мая 2023

Відома Клініка продавала дітей закордон, ви бачили цей жах??

Я на дружину цього Фєськова, лікарку-гінеколога була підписана в інсті, така приємна жіночка, просто жах
Пам‘ятаю рекламу в харківському метро, вони постійно жінок шукали
размахер• 15 мая 2023
Ответ дляНога на ногу
Процитуйте вашу відповідь на мої питання.
Я їх спробую прочитати.
Але ж їх не буде, так?
Ооо, як все запущено. Назад повернутися і перечитати взагалі не доля? Чи у вас вибіркове сприйняття лише зручної вам інформації?

Нога на ногу• 15 мая 2023
Ответ дляразмахер
Особисто. На відміну від вас я плітки не збираю)
Заходите на сайт будь якої агенції і читаєте цінники.
На паркані теж написано) І в статті автора, але ж ви цьому не вірите) а мені варто?
размахер• 15 мая 2023
Ответ дляНога на ногу
Ну то зателефонуйте і запитайте особисто, вам хтось заважає?

Ви така кумедна) Я вам заважаю перевіряти інформацію? Мені боятися нема чого, я на відміну від вас її не спотворюю і плітки не поширюю)
Нога на ногу• 15 мая 2023
Ответ дляразмахер
Де відповідь на питання, чи пропонували вам ширнуьтся? В якому пості? Напишіть циферки, пліз)
Простоваля• 15 мая 2023
Тема о том, что слышу звон, да не знаю где он, что там с клиникой следствие установит, но у советчиц фантазия разыгралась, кто о чем.
Нога на ногу• 15 мая 2023
Ответ дляразмахер

Нема чого боятися? Напишіть це без аноніма, тоді повірю) але ж тро-ло-ло?
frolik• 15 мая 2023
Ответ дляAnnaOst
Так як написано в статті. Сурмама виношує дитину від донорської або власної яйцеклітини і донорської сперми. В Чехії сурмамамі замовник удають із себе пару, чоловік визнає батьківство і реєструє дитину на себе. Все, по документах він батько.
Так чоловік і є батько, якщо використовувалася його сперма.

размахер• 15 мая 2023
Ответ дляНога на ногу
Ну пропонували в пілітковому віці, далі що?
размахер• 15 мая 2023
Ответ дляНога на ногу
Удалено администрацией...
Нога на ногу• 15 мая 2023
Ответ дляразмахер
А, тоді питань немає, це все пояснює.
Нога на ногу• 15 мая 2023
Ответ дляразмахер
Удалено администрацией...
Так, так, всі тут казяться, а вам немає чого боятося. Бідося? Починаєте нервувати, з чого б це?
размахер• 15 мая 2023
Ответ дляНога на ногу
А, тоді питань немає, це все пояснює.
Удалено администрацией...
размахер• 15 мая 2023
Ответ дляНога на ногу
Удалено администрацией...
Нога на ногу• 15 мая 2023
Ответ дляразмахер
Удалено администрацией...
Нога на ногу• 15 мая 2023
Ответ дляразмахер
Удалено администрацией...
размахер• 15 мая 2023
Ответ дляНога на ногу
Удалено администрацией...
Нога на ногу• 15 мая 2023
Ответ дляразмахер
Удалено администрацией...
размахер• 15 мая 2023
Ответ дляНога на ногу
Удалено администрацией...
Нога на ногу• 15 мая 2023
Ответ дляразмахер
Удалено администрацией...
Мені в подворотнях ніхто нічого не пропонував. На відміну від вас.
Ви і розцінки на будь-які послуги там в курсі. Не випадково ж до вас наріки підійшли, вони знають, кому і що пропонувати.

размахер• 15 мая 2023
Ответ дляНога на ногу
А дітей навколо вас продають по Австраліях, от же ж лишенько
Нога на ногу• 15 мая 2023
Ответ дляразмахер
Чому? Це лишенько для вас? дізналалася розцінки і зрозуміла, що продешевіла? Нічого, наступного разу і вам пощастить)
размахер• 15 мая 2023
Ответ дляНога на ногу
Удалено администрацией...
Нога на ногу• 15 мая 2023
Ответ дляразмахер
Удалено администрацией...
Так, так, ще 10 разів повторіть. Може, полегчає? платівка заїла)))?
Поцілила так, що аж зачепило?
Думаю, в наступному пості буде повторення. Ану?
МАМА НИКИТКИ-2• 15 мая 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
органы нужны и младенцам разного возраста.
Но там всех детей, кроме одного в США нашли.
Надеюсь, что с ним все в порядке.
🤦🏻‍♀️ Як ви уявляєте життя дитини чи людини в якої незаконний донорський орган? Там же пожиттєвий медичний контроль потрібен
AnnaOst• 15 мая 2023
Ответ дляfrolik
Якщо. А може якийсь збоченець замовив собі виготовлення дитини під замовлення. Та навіть якщо і його сперма, ось наприклад дуже сумнівна історія https://visnyk.lutsk.ua/news/world/61370-podruzhzh...
Дівчина заглядєніє• 15 мая 2023
Ответ дляAnnaOst
капец. бедные дети. папа уголовник с пожизненным. пытается детьми прикрыться. урод
волосатое стекло• 16 мая 2023
Ответ дляШлях до зірок
Не знаю, я це зрозуміла як продаж українських дітей.
Міркувати то не Ваше.
ЯспАкойнаЯ• 18 мая 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не знаю, но если есть черный рынок донорских органов, то естьь и их черный контроль.