Шлях до зірок• 14 мая 2023

Відома Клініка продавала дітей закордон, ви бачили цей жах??

Я на дружину цього Фєськова, лікарку-гінеколога була підписана в інсті, така приємна жіночка, просто жах
Пам‘ятаю рекламу в харківському метро, вони постійно жінок шукали
размахер• 14 мая 2023
Ответ дляШлях до зірок
А за що ці лікарі тоді 60 тисяч евро брали за дитину? Це не продажа??
А створити ембріони безкоштовно?

А вагітність спроводжувати, пологи?

А сурмамі заплатити?

А юридично оформити це все?

Море_море_я_скучаю• 14 мая 2023
Ответ дляШлях до зірок
Цього не знаю, новину сьогодні побачила в телеграмі
Просто в шоці, що лікарі творять
Що творять? творять жінки, котрі продають своїх дітей. Ну, і є ще сурогатне материнство, жінка-матка
размахер• 14 мая 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Так, а кому їх виношують - на трансплантацію, або збоченцям з грошима... Купа програм про те, що на справді відбувається в світі....
а, тобто безпліддя придумали як ковід?
Море_море_я_скучаю• 14 мая 2023
Ответ дляШлях до зірок
Сурогатні мами, виїзжали народжувати в Чехію, там немає закону про сурогатне материнство , далі дитину продавали іноземцям за 60 тисяч євро
Породілля отримувала 10
І? в чому тут ’лікарі творять’?
Море_море_я_скучаю• 14 мая 2023
Ответ дляШлях до зірок
Вот , що пишуть
Їх вели ще з 3019 року

https://rus.redtram.com/news/incidents/613879224/
що, не ділились в ’ведунами’?
размахер• 14 мая 2023
Ответ дляAnnaOst
В Україні закон чітко регламентує що послугою сурмами може скористатися тільки сімейна пара що не може мати дітей. А не самотній чоловік/жінка чи одностатева пара. А тут можеш купити собі повністю чужу дитину. Прекрасна можливість для педофілів наприклад.
а до чого тут ук закони, якщо дитина народжувалася в іншій країні?
Море_море_я_скучаю• 14 мая 2023
Ответ дляШлях до зірок
Ну почитайте, що правоохоронці пишуть
о, ці вміють писати, коли треба організувати наїзд або зробити собі показник)))

кнопкодав• 14 мая 2023
Ответ дляШлях до зірок
А іноземна пара у себе в країні не хоче це провернути?? А не у українців ??
А яка різниця де? Де є можливість та де дешевше там і шукають можливість стати батьками. Не у всіх країнах це дозволено та не всі іноземці мільйонери. Тяжко когось судити за це не пройшовши їх шлях
Море_море_я_скучаю• 14 мая 2023
Ответ дляАсобеннАя
мужик из заголовка не поделился с кем надо, вот теперь имеет скандал из желтой прессы
+10000000000000
Не будь КакСвета• 14 мая 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Не факт, що всі діти були біологічні батьків, могли бути донорські клітини українок.
Донорские сдают с определенной целью, их не крадут, так что сдавшая сама идёт на такой шаг
Море_море_я_скучаю• 14 мая 2023
Ответ дляШлях до зірок
Не знаю, я це зрозуміла як продаж українських дітей.
то може краще почитати і розібратись для початку?
Море_море_я_скучаю• 14 мая 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
’Вели слідчі’ - це ’не поділились стільки, скільки просили’
размахер• 14 мая 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Читала статтю. Загалом шукали малозабезпечених жінок, які потім закордоном народжували і укладали фіктивні шлюби з «замовниками» немовлят. Загалом, впевнена, що більшість дітей потрапили у нормальні сімʼї, але в даній справі були свідчення на рахунок того, що хтось замовив собі дитину, бо дуже хотів зробити свою маму бабусею. Долю одного малюка взагалі не вдалося відслідкувати. Короче, світ жорстокий. Все це має ну дуже серйозно контролюватися законом.
А такж що підверджень щодо того що дітей змовляли із злочинними намірами не знайдено
Море_море_я_скучаю• 14 мая 2023
Ответ дляШлях до зірок
за репродуктивну технологію, ведення вагітності і пологи
Не будь КакСвета• 14 мая 2023
Ответ длямиссДавеча
Берите выше - каждый месяц рожаю

Сами подумайте сколько сейчас собирают яйцеклеток на каждом углу, это по вашему столько бездетных пар в мире ??? Готовых платить деньги за чужого, не своего ребёнка !!!
Если это не геи, то именно бесплодных женщин, согласных растить чужого ребёнка какой-то 0,00001% !

Это новый криминальный бизнес - торговля младенцами ! Поощряйте дальше
Потому что у ЭКО % удачи не так велик, как вы думаете. Можно купит пакет 6-8 штук я/кл и не получить ни одного зародыша
Море_море_я_скучаю• 14 мая 2023
Ответ дляШлях до зірок
Так чому вони народжувати жінок вивозили до Чехії?? Тому що у нас в країні, це злочин!!!
Це злочинці.
жінка незаміжня• 14 мая 2023
А что вы хотели это Украина, тут закона нет:))

Ох, кстати а что с многими связными с мочковый готовых арестовали сбу да предательство родины в начале войны?:))
Ничего, они живут дальше прекрасно у себя в конче, включая моего знакомого :)
Море_море_я_скучаю• 14 мая 2023
Ответ дляШлях до зірок
там дорожче набагато. І не провернути, не видавайте сврої фантазії за реальність
ВЫВсеВрете• 14 мая 2023
Ответ дляAnnaOst
От тому в нормальних країнах сурогатне материнство і заборонене. Дуже тонка грань відділяє допоміжну репродуктивну технологію від торгівлі людьми. Я за те щоб заборонити це в принципі.
+++ в детдомах полно детей

кнопкодав• 14 мая 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
+++ в детдомах полно детей
І скільки ви виховуєте дітей з дитячого будинку?
Море_море_я_скучаю• 14 мая 2023
Ответ дляДлинноНожка
И от чего вы в шоке?
від суми, напевно)))) шкода, що автор не в шоці від бажання людей бути батьками, навіть незважаючи на таку суму
Одні думки• 14 мая 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Ви мабуть статтю не читали. Чи усвідомлюєте ви, що доля деяких дітей невідома, після того, як їх народила сурмама? Чи цікавилися ви коли-небуть попитом на дитяче донорство органів?
Тогда таких женщин нужно стерилизовать, если она рожает только заради денег и знает что ребенок не для семьи... Это уже проблема нашего государства, тотальный контроль
Только в нашем районе одна наркоманка третьего родила , где предыдущие два не известно, да ей они и не нужны, подрастают и отдает , хорошо если родителям
Судьба некоторых детей даже не суррогатных очень печальна
жінка незаміжня• 14 мая 2023
Ни закона ни морали нет
Не будь КакСвета• 14 мая 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Найпростіша сурогатна програма в Україні коштує біля 40 тис доларів. За ці гроші де-небудь в Бангладеш чи Пакистані можна вагон дітей набрати для донорства органів, вибачте за прямоту. Ніхто для цих чорних цілей не буде використовувати законні сурогатні програми, надто складно і економічно недоцільно.
В Афганистане продают детей за 1000 долларов. Девочек пердунам старым!!!! Ещё один ’папаша’ говорит - мало даёшь, что соседи про меня подумают? А тут развели ля-ля.
Море_море_я_скучаю• 14 мая 2023
Ответ дляШлях до зірок
Ясно. Не думала, що стільки байдужих людей. Жах. От такі лікарі пів мільйона і заробили. Всім все ок. А Україна - дешева країна, де можно купити що завгодно і все дозволено іноземцям. Просто жах.
ну не позортесь своїми кликушними постами, котрі фактично ніякого відношення до озвученої теми не мають. Розберіться спочатку в питанні самі
Знову Я• 14 мая 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
А Вы кто такая, чтобы запрещать? Вы себе в 40 родили дитачку? А кто-то не может. Хотя могут дать детям несоизмеримо больше, чем Вы.
Усыновить не вариант?
Какая разница между таким ребенком и рождённым суррогатной матерью, с чужого биоматериала ?
ЯспАкойнаЯ• 14 мая 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Ну от якби люди почитали офіційні джерела а не жовту пресу, то знали б, що слідчі (і це офіційні дані) простежили шлях УСІХ ’ проданих’ дітей, окрім однієї дитини, яку вивезли до США.
Офіційна інформація: усі діти живуть зі своїми біологічними батьками. Я думаю про дитину з США просто ще не отримали даних у ході слідства.
Зате всі кинулися таврувати лікарів за ’торгівлю’
P.S. Я ніякого відношення до даної клініки або її власників не маю, я за об´єктивне висвітлення інформації, а не лозунги
Или США не дает информацию.
У них уже есть случаи, когда они не дают инфу про усыновленных детей. приемные семьи.
Не дают и все.И никто им не указ.
ВЫВсеВрете• 14 мая 2023
Ответ длякнопкодав
у меня своих двое:)
начальница мужа взяла мальчика с детдома 8 лет назад.у нее не было детей. муж говорит что ходит и сияет с тех пор она. мальчику повезло его любят как своего! получил и любовь и образование. Китайский изучает.
Море_море_я_скучаю• 14 мая 2023
Ответ длямиссДавеча
Об этом ребёнке все знают, а тут у ребёнка ни родителей, ни прав ! Про него никто не знает, кроме заказчиков !

Недавно освещали историю ребёнка под заказ, который где-то на квартире родился с дцп, заказчики от него отказались, суррогатная подавно … сдали девочку в детский дом на содержание государства и медленную смерть ! Нормально ?
а коли рідні здають, то нормально? Буквално позавчора, якщо не помиляюсь, була тема, що народила хвору дитину і відмовилась, так хор стояв, що правильно зробила. До чого це фарисейство?
Гостра на язик• 14 мая 2023
Так это уже давным давно было. Везде в новостях обсуждалось.