ВсеЧетко• 14 мая 2023
Я вже не витримую, чоловік постійно хворіє
Хочу поділитися просто . Чоловік і його мама постійно хворіють на ОРЗ , кожен місяц , то ангіна , то горло , то кашель то соплі , то алергія . Все б нічого , але по першому чиху вони біжуть до свого лікаря по черзі , звичайно прийом коштує грощі . Часто заражає мене ,але я взагалі не приймаю ліки майже . він зазвичай приймає купу ліків і їздить кожні 5 днів на прийоми , змінює лікування , антибіотики , аналізи , а я нічого в цей час не роблю і виздоравлюємо разом тільки він хворіє дорого , а я без витрат . Я постійно пояснюю, що не потрібно бігти до лікаря кожні 5 днів на прийом і носити до аптек і до лікарів всю свою
Зарплаьу , але ні мене ніхто не слухає . Він постійно жаліється , то на горло , то на соплі , то на кашель , то рука болить , то нога , то спина . Ми майже не гуляємо пішки , бо він втомлюється через 10 хвилин . На хвилиночку він молодий спортивний мужчина, який ходить в зал і жме по 150 кг . Але мені часом здається, що він себе дуже береже і жаліє себе і це мене бісить дуже сильно. Останнім часом всі гроші витрачає на лікарів .. в кого ще так ? Чи я егоїстка ? Чи може кохання пройшло , хз
ВсеЧетко
• 14 мая 2023
В кого ще таке ? Я коли чую шо він жаліється на здоров’я мене починає просто тіліпати від злості …
Янка-угомонись• 14 мая 2023
Ответ дляВсеЧетко
Співчуваю, автор. Це, свого роду, токсичність.
Така бойова Я• 14 мая 2023
В мене чоловік хворий 4рік
Імунітет ослаблений орві постійно (
Заробляє мало
А іноді і не працює.
Я з ним, так іноді важко …
Але для мене він найкращий
Імунітет ослаблений орві постійно (
Заробляє мало
А іноді і не працює.
Я з ним, так іноді важко …
Але для мене він найкращий
ВсеЧетко
• 14 мая 2023
Ответ дляMs. При теле
Молодец, бережёт себя, в отличии от Вас.
Да, я така все життя . Я проти того щоб виносити всі грощі в аптеку . Я за те щоб організм сам боровся . Я навіть дітям не даю майже ліки коли вони хворіють . Але обстеження проходжу , на цьому не економлю
Ленивица-красавица• 14 мая 2023
Ответ дляВсеЧетко
У вас здорова реакція, важко хотіти такого чоловіка. Ну і якщо розглядати його як батька дітям, то варіант так собі, інтуїтивно мабуть видається слабеньким самцем
ВсеЧетко
• 14 мая 2023
Ответ дляSo_so
Ипохондрики очень токсичные люди.
Та він не токсичний . Просто він до лікарів відносяться як до богів і виконує всі їх призначення .
Светка-пипетка• 14 мая 2023
у меня
но у него страховая
но бесит, что вечно больной
и в голове одно - врачи
корпоративная страховая - зло
его коллеги кстати так же все больные
но у него страховая
но бесит, что вечно больной
и в голове одно - врачи
корпоративная страховая - зло
его коллеги кстати так же все больные
Впораюсь зі всим• 14 мая 2023
Ответ дляВсеЧетко
Є в мене такий родич. Що вам сказати, або навчіться не помічати, або тікайте. Бо далі буде тільки гірше.
ВсеЧетко
• 14 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
В мене чоловік хворий 4рік
Імунітет ослаблений орві постійно (
Заробляє мало
А іноді і не працює.
Я з ним, так іноді важко …
Але для мене він найкращий
Імунітет ослаблений орві постійно (
Заробляє мало
А іноді і не працює.
Я з ним, так іноді важко …
Але для мене він найкращий
Я зі своїм 10 років , він самостійний нормальний , ходить на роботу . Приходять вихідні просто пластом лежить і страждає від того який він хворий …
Як ухурделю• 14 мая 2023
Застрахуйте його, це буде дешевше
Ви його не зможете перевиховати , тільки змиритися)))
Така бойова Я• 14 мая 2023
Ответ дляВсеЧетко
Ви йому не вірите ?
ВсеЧетко
• 14 мая 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Ми вже 10 років разом , інтуїтивно я боюсь вагітніти від нього бо розумію , що він може не справитись , плбс постійно буде носити додому болячки …а нащо вони дитині малій
Ответ дляВсеЧетко
Человек меняет своё поведение когда не получает того, что хочет. Мотивация внутри нас)
Живите полноценной жизнью, не давайте ему внимания, не жертвуйте своим временем, возможностями.
Захекалася читать• 14 мая 2023
Ответ дляВсеЧетко
Это у него от матери. Свекровь у Вас тоже вечно больная? Попробуйте и Вы стать на время ’больной’, ужин не готовте...лежите пластом. Может со стороны на это посмотрит и выздоровит
ВсеЧетко
• 14 мая 2023
Ответ дляСветка-пипетка
у меня
но у него страховая
но бесит, что вечно больной
и в голове одно - врачи
корпоративная страховая - зло
его коллеги кстати так же все больные
но у него страховая
но бесит, что вечно больной
и в голове одно - врачи
корпоративная страховая - зло
его коллеги кстати так же все больные
Оооо! Гарна ідея ! Можливо потрібно йому зробити страховку , він би точно відбив . В нього ОРЗ, ларінгіти в місяц по 2 раза .
Впораюсь зі всим• 14 мая 2023
Ответ дляВсеЧетко
Ви знаєте, автор, отій жіночці, що хвалить вашого чоловіка за піклування про здоров´я, я бажаю саме такого чоловіка як ваш. Бо такі геть не розуміють, що таке ’повернута на болячках людина’.
Захекалася читать• 14 мая 2023
Ответ дляВсеЧетко
Так у Вас же есть вроде дети, Вы выше писали
ВсеЧетко
• 14 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Ви йому не вірите ?
Та вірю , але мені здається він жаліє сильно себе .
Пускаю бісики• 14 мая 2023
Ответ дляВсеЧетко
Цьому не зарадиш,паніка,в мене такий родич є
ВсеЧетко
• 14 мая 2023
Ответ дляТарабарщина
Недобаюкали в детстве вашего мужа.
Залюбили ! Він з дитинства залюблено дитина , мама не водила навчіть в садочок , бо так сильно берегли від ОРЗ і інфекцій . В результаті дядька 35 років , не розстаєтьмя з соплями
СКИБИДЫШь• 14 мая 2023
Да, вы эгоистка, нужно семьей один раз хорошенько пролечиться, вы можете быть носителем, а муж страдает.
ВсеЧетко
• 14 мая 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Це не цого діти , це мої . В мене навіть аптечки нема , двти конечно в шоці часто , але намагаюсь якщо різні там ОРЗ , то взагалі не давати ліків . І поруч чоловік який скупає по призначенню лікаря пів аптеки дорогих препаратів на пів зарплати … я бішусь звісно стльно
ВсеЧетко
• 14 мая 2023
Ответ дляПускаю бісики
В мене мама така була , по відношенню до нас . Зараз я просто не розскпзую їй нічого , не панікує ))