Кринжова баба• 14 мая 2023
Батьки чоловіка переїжджають до нас. Що робити?
Батьки чоловіка з Херсона, приїхали до Києва та живуть поки у своєї доньки, сестри мого чоловіка. Зараз постало питання,що власниця квартири не хоче, щоб вони там жили,бо вона здає квартиру тільки сестрі ( теж якась дивна історія). І тут мій чоловік каже,а нехай в нас живуть! В нас свій будинок і є кімната вільна,але в стані після будівельників,тобто зовсім пуста і навіть ламінату немає на підлозі. Я трохи прифігєла,бо не розраховувала жити з батьками його. Я сиджу в декреті, тому постійно вдома,а вони похилого віку і також будуть сидіти вдома. Мені складно уявити як я буду цілими днями з чужими людьми. До речі, чоловік категорично проти знімати їм окрему квартиру. Дівчата, що робити? Я може якась неправильна,але не хочу жити ще з кимось.
Обижулька• 15 мая 2023
Ответ длякурасаны
Так и переводит. Они ее достали. Сестра поступила мудро, переведя стрелки на хозяйку квартиры, чтоб и родителям в лоб не сказать, что достали и житья нет, и брата не напугать жизнью с родителям.
Или родители засранцы и хозяйка не хочет, чтобы жильё убили.
Луковая• 15 мая 2023
я більше року вимушено живу зі свекрухою. завжди казала, що вона в мене хороша людина. але зараз хочу щоб ця хороша людина жила окремо
для тож, щоб батьки до вас переїхали - треба ж доробити ремонт, бо по опису там жити неможливо. а це все, і підлога, і шпалери, і освітлення, і штори-тюлі-жалюзі, і якесь спальне місце, і якісь шафи. і то справа не одного дня і не однієї тисячі гривень. і хто цим буде займатись, бігати по магазинам, шукати робітників, прибирати після ремонту? мати з 5 місячною дитиною? думаю ні,
потім. дитина маленька, якраз зараз підуть зуби - привіт плач і нерви. воно треба людям у віці? чи може вони хочуть тиші?
проговоріть такі моменти з чоловіком, що ви хочете лише того, щоб усім було краще, і вам, і батькам, і сестрі. зніміть їм квартиру десь може недалеко від паркової зони, щоб вони не відчували себе замкнутими у клітці, а могли спокійно жити своє життя.
Обижулька• 15 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Кстати, да. Автор совсем не думает, что завтра ее мужа могут мобилизовать
Могут мобилизовать, и свекры торчат в доме. И хрена их выкуришь оттуда потом
Попихтю та й годі• 15 мая 2023
Ответ дляВикачую яйцями
то и значит ..говорили ,что это наши на тиграх по городу ездят.. смотрели новости только рашки.и при этом говорили наши все врут.. не смотря , на то что их дети приехали из харькова когда нас с самолетов бомбили и в метро их внуки ночевали... говорили такого не может быть
Ахренеть... не дай Бог таких родственничков.
Стрекозей• 15 мая 2023
Ответ дляNadine23
От якби ще каміння можно було в мене кинути, то б взагалі вам розрада була
У вас раздутое самомнение, видимо декрет сильно сказывается...
Ответ дляNadine23
Та тут дівчата роздули з мухи слона. Що тут тільки не ліпили) Якщо коротко, то чоловік не хоче знімати, бо переживає ’а що люди скажуть, чого не в дітей живете’.
Хм, ну так все просто: надо донести мужу, что ваша брачная жизнь на этом и закончится. И пусть он выбирает «что люди скажуть» или ходить не траханным, голодным и вообще.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 15 мая 2023
Ответ дляДлинноНожка
А я б також відправила до сестри чоловіка, якби вона була не закордоном.
То ідеальний ідеал на який я мушу рівнятися, по іх словах.
Онуки золоті, дорогі, найкращі, для них хоч зіроньку з неба, а від сина то таке.. вони не приховують це. На ДН до доньки приходять і за тих онуків розповідають весь час..
Хоча допомагає їм лише син. Я не проти. Головне щоб не жити з ними. Я 10 років хотіла подружитися, вгодити, тортиками і тд
А погана невістка хоч так хоч так. Це напевно тому що я мовчу, не даю відпір, все ковтаю.
Бо кажуть що Мотря з серіалу Кайдаша классна! 🤯 Дивина..
Отаку б на них, як Мотря)))
Ні, якось я знайшла способи як з ними не сваритися і не давати псувати собі нерви. Але коли чоловік хотів до нас, я казала «кажи що я проти, звали все на мене, але ні! Я погана буду хоч так хоч сяк, а моє психічне здоров‘я мені ще треба!»
Отаку б на них, як Мотря)))
Ох у вас и жизнь скучная, раз столько проблем себе выдумываете)
Стрекозей• 15 мая 2023
Ответ дляNadine23
О, нова тема, роздувайте! Біжу за попкорном)
Оно и заметно - так люблю наслаждаться материнством
Этожзвяздаяегообожаю• 15 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Пропущу образу вашу. Я вкладала свої гроші, не 50 на 50,але також багато. Побудувати будинок це не три копійки.
Ви в декреті і вже побудували будинок в Києві???? Коли вспіли?
Советничаю тут• 15 мая 2023
Ответ дляУнция яда
примітивне мислення
сьогодні чоловіки без жінок можуть жити не гірше, ніж з жінками
секс та борщ - остання проблема )
а потім ще як майно з автором буде ділити після розлучення-то зрозуміє, що дешевше сурогатну маму використати, ніж жінку
секс та борщ - остання проблема )
Просто болталка• 15 мая 2023
Ответ дляNadine23
Та я вже просто тролю дівчат) Бо з чоловіком ми сьогодні вирішили це питання, я вище писала. Ах, ви ж не читаєте, я забула)
Якщо вирішили питання стосується отих 2-3 тисяч доплати сестрі, тоже не ´вирішили питання ´, а скоріше вилка. Тому що або дійсно власниця житла забере цю доплату за додаткових мешканців, або що має вирішити ця сума? Це, типу ваша участь? Пропонуєте сестрі докласти ще стільки ж щоб зняти батькам окрему, або нехай вона продовжує з ними призивати?
Я би по-справедливості сказала сестрі: Свєта (Катя, Валя) - ти молодець, 5 місяців сама вирішувала це питання ціною власного комфорту і фінансів. Давай тепер я оплачу протягом 5 місяців САМА батькам окреме житло, а потім вже разом будемо скидатися грошима, якщо війна не скінчиться.
Бо інакше ви знаєте що в неї зараз зайвого немає і доплатити ще 2-3К оренду батькам їй зараз нічим. І вона і далі буде змушена жити разом з ними, бо їй же ´не потрібен´ особистий простір, секс і час на себе. А вам вони ´чужі людини.
Я би на 5 місяців узяла би повністю на себе оренду житла для батьків, сестра теж жива людина.
ДлинноНожка• 15 мая 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Які проблеми я собі видумую?
Від мене було тут також багато тем, спілкування з психологом, неврози.
Коли психолог сказала «ви не вмієте казати ні, вам треба хоч півроку консультацій»
Я як прикинула, скільки грошей в мене йде щоб просто сказати їм що з мене досить!
Мої також практично жили в мене.
Приходили без дзвінка, командували в моїх хаті, пили з мене кров. В мене вже руки трусилися. А чоловік не міг сказати щоб без дзвінка і запршення не йшли.
Люди сиділи в мене цілими днями!
Я кажу «я з подругою і дітьми йду гуляти»
«Потім підем, ми ж поийшли», «а що нам дома робити? Нам скучно»
Каду «я дитину кладу спати, можна тихіше?»
А вони «ми не награлися хай не спить»
🤯
Їх нічого і ніхто не хвилює коім самих себе!
Я б рада була, якби це були вигадані проблеми, але вони реальні. Я вмйшла заміж в 25!
З того дня, я молода дівчина, КОЖНІ вихідні мала тусити з свекрами яким 65!
От ніякі кіно, кафе, суші, друзі - СВЕКРИ!
І так було десь 6 років.
А ні, через 2 роки я родила доньку і вони поиходили через день і вказували що робити, не давати спати, бо їм скучно і тд
Я думала, що я попаду в дурку!
Я плакала і просила чоловіка припинити це? а чоловік «ну як я їм таке скажу?»
Я запмсалася до психолога і вирігувала проблему вже там. Як ви гадаєте, це нормально?
Я мала себе зі світу звести заради того щоб їм стало весело?
Та я прошу в себе 25 річної вибачення за те що лозволила оце!
Всі компаніями тусили, пікніки, кафешки, поїздки, а ми старих розважали.
Може по цьому коментарю і впізнали мене як автора з багатьох тем
Мої також практично жили в мене.
Люди сиділи в мене цілими днями!
А вони «ми не награлися хай не спить»
🤯
І так було десь 6 років.
Я думала, що я попаду в дурку!
Стрекозей• 15 мая 2023
Ответ дляNadine23
Так дитина спить, а тут з вас можна посміятись. Не можу таке пропустити)
А мы с вас - хорошо сидим
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 15 мая 2023
Ответ дляДлинноНожка
Справді!
І женихів нехай приводить, і діточки потім!
А нащо тратитися? Такий час, копійку берегти треба і всіх приймати, закордоном он сердечні, а наші - позор..
Свою хату мати, а сестра на зйомі..
Всіх забрати, всім жити разом. Можна ліжка двоповерхові покласти, якщо кімнат не вистачає. Вихід завжди є 😂
Свою хату мати, а сестра на зйомі..
Ну как бы да, время страшное и надо максимально сплотиться и экономить. У вас никто не воюет?
Гжегож Бженчишчикевич• 15 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Але ж я не можу їх заставити сидіти весь час в кімнаті. А інтимне життя з чоловіком? Його батьки взагалі нікуди не ходять.
Песец, інтимне життя,😁 Я фігню з вас автор, а якщо це ваша мама, що тоді ?
Ответ дляСоветничаю тут
примітивне мислення
секс та борщ - остання проблема )
Все что вы написали - это рассуждения теоретиков. В реальной жизни так никто не живет: ни мужчины при деньгах, ни голодранцы, которым сур мамы только снятся.
И да, все у кого «примитивное» мышление в общем то поняли суть посыла: аргумент «что люди скажут» в ситуации автора просто бред сивой кобылы, жертвовать своей семьей ради что люди скажут - ну жто реально рассуждения недалеких имбецылов. Если муж автора из таких - то не грех с таким попрощаться.
ДлинноНожка• 15 мая 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Ви багатьох до себе прийняли?
Чи ви з тих хто «сестра в Києві, то зай моя дочка, яка поступила поживе в них три роки, а шо?»
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 15 мая 2023
Ответ дляДлинноНожка
Які проблеми я собі видумую?
Мої також практично жили в мене.
Люди сиділи в мене цілими днями!
А вони «ми не награлися хай не спить»
🤯
І так було десь 6 років.
Я думала, що я попаду в дурку!
Мої також практично жили в мене.
Люди сиділи в мене цілими днями!
А вони «ми не награлися хай не спить»
🤯
І так було десь 6 років.
Я думала, що я попаду в дурку!
Проще, на мир надо смотреть проще и не заморачиваться на таких пустяках)
Звездолётчица• 15 мая 2023
Ответ дляNadine23
Оце ми сьогодні з чоловіком також вирішили, що спробуємо домовитися і накинути ще 2000-3000 гривень, щоб батьки там жили.
Тогда вы поссоритесь с сестрой, она ж не хочет с ними жить, вы ж понимаете
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 15 мая 2023
Ответ дляДлинноНожка
Ви багатьох до себе прийняли?
Я сама живу в Киеве и у моей дочки есть своя квартира. До войны, лет за 15 до, жил мужа брат у нас несколько лет. С приходом войны забрала родителей и бабушку мужа, сама за ними на машине на оккупированную ездила. В квартиру которую сдаю в 22 пускала жить ВПО, бесплатно абсолютно.
ДлинноНожка• 15 мая 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
В мене вкрали роки життя!
За мене вирішували як мені проводити вихідні!
Від мене хабирали право вибору!
В 25 коли всі друзі відпочивають, я цілими днями з двома токсами які морально мене пресують. Ви бажаєте собі такого життя чи своїм дітям?
Скажіть їм в такому випадку «ну, будь проще доця.»
Я своїй скажу викладати кордони одразу!
Це моральне гвалтування. Кожна людина має мати право вибору!
Якщо я хочу побути з чоловіком у двох то я маю право, якщо хочу з друзями на пікнік, то маю. Якщо я народила дитину то я маю право сама вирішувати як витрачати свої зароблені гроші, що купляти, а що ні, і як виховувати. Людей, які відбирають у людей право вибору, я не виношу. З ними треба максимально віддалятися, це вампіри!
Від мене хабирали право вибору!
Я своїй скажу викладати кордони одразу!
Ответ дляПросто болталка
Слушна думка. Запропоную такий варіант чоловікові. Тоді і сестра може більш прихильно буде ставитись до батьків. Дякую!
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 15 мая 2023
Ответ дляДлинноНожка
В мене вкрали роки життя!
Від мене хабирали право вибору!
Я своїй скажу викладати кордони одразу!
Від мене хабирали право вибору!
Я своїй скажу викладати кордони одразу!
Вы не обижайтесь, но психологи вам так мозг заказали)
Ну мне уже намного больше чем 25, а дочке почти 25, она к жизни просто относится и так не заморачиваться как вы, ну пообщались со свекрами и что? Ну сходите на один раз меньше на шашлыки и что?
Моих родителей уже нет в живых, я бы все шашлыки и т.д. отдала, что бы хоть раз поговорить с ними....
Вам сколько лет?
Ответ дляДлинноНожка
Які проблеми я собі видумую?
Мої також практично жили в мене.
Люди сиділи в мене цілими днями!
А вони «ми не награлися хай не спить»
🤯
І так було десь 6 років.
Я думала, що я попаду в дурку!
Мої також практично жили в мене.
Люди сиділи в мене цілими днями!
А вони «ми не награлися хай не спить»
🤯
І так було десь 6 років.
Я думала, що я попаду в дурку!
Капець просто... Обіймаю вас! Добре, що ви змогли полегшити собі життя за допомогою психолога. Сподіваюсь,що в вас зараз все добре! А, і оце ’ми не награлись, хай не спить’ в мене теж такі свекри. Причому і моя мама так само каже.