Кринжова баба• 14 мая 2023
Батьки чоловіка переїжджають до нас. Що робити?
Батьки чоловіка з Херсона, приїхали до Києва та живуть поки у своєї доньки, сестри мого чоловіка. Зараз постало питання,що власниця квартири не хоче, щоб вони там жили,бо вона здає квартиру тільки сестрі ( теж якась дивна історія). І тут мій чоловік каже,а нехай в нас живуть! В нас свій будинок і є кімната вільна,але в стані після будівельників,тобто зовсім пуста і навіть ламінату немає на підлозі. Я трохи прифігєла,бо не розраховувала жити з батьками його. Я сиджу в декреті, тому постійно вдома,а вони похилого віку і також будуть сидіти вдома. Мені складно уявити як я буду цілими днями з чужими людьми. До речі, чоловік категорично проти знімати їм окрему квартиру. Дівчата, що робити? Я може якась неправильна,але не хочу жити ще з кимось.
Стрекозей• 15 мая 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Вас страшно читати. У вас є батьки? Чи просто старики? У вас є діти? Ви для них будете якимись стариками з заскоками? В країні війна, а ви про особистий комфорт? Якщо ви так про допомогу батькам, то дуже сумніваюсь, що ви можете чужій людині в скруті допомогти! Так нащо ж сину турбуватись за батьків, якщо це принесе якийсь дискомфорт дружині...
Уместен вопрос - ЗА что воюем?!
Своего не предлагать• 15 мая 2023
Ответ дляСтрекозей
Не зарекайтесь...
Від чого?
Я ЗАВЖДИ надам перевагу ОКРЕМІЙ зйомній квартирі. Це дич жити разом з кимось - совдепія привіт.
Ответ дляNelly-4875
Купите успокоительное)) а если серьезно, вы знаете как сейчас в Херсоне? Не дай бог такое вам пережить, это вам не в Киеве взрывы. Там ощущается намного иначе. Зато ребенка сможете оставить на бабу с дедом, а сама пойти куда нибудь, отдохнуть и тд.
І що вам той Київ. Київ прекрасно вкурсі, як зараз в Херсоні. Всього лиш трохи більше року пройшло.
Ответ дляШиворот Навыворот
Що ви мелете? Кого я полила? І пальто в мене не біле... не завжди правильні вчинки роблю...,АЛЕ якщо для вас потурбуватись за своїх батьків мучеництво, то будь ласка, не відповідайте мені. Я по життю з таким людьми не спілкуюсь. І навіть тут не хочу. Мені неприємно (чемно говорячи)
Удалено администрацией...
Ответ дляПодмигашка
это если у вас чемодан денег просто лежит, пылится. А вы найдите средства, купите материалы, заплатите за доставку, найдите бригаду, заплатите им за работу, найдите деньги купить мебель, которая ни разу не дешевая, матрасы, которые тоже золотые, и потом сядьте и посчитайте, во сколько времени, денег вам вышло обустройство 1 комнаты. Это тысячи гривен. Если для вас это пустяк, дайте автору денег, потому что у нее 5месячный ребенок на руках и только муж работает и денег нет.
А квартиру арендовать то даром?
Пупуговка• 15 мая 2023
Автор, постарайтесь быть доброй ми нормальной невесткой. Ведь они не сделали ничего плохого вам, а Вы уже так недружелюбно настроены. Вот вы сейчас в декрете, а когда-то «вторая половина» вашего ребенка не захочет вас принять, представьте себе!
Они вполне могут стать вам родными! Чужие люди принимают во время войны, а вы своих не хотите ..
Ответ дляПодмигашка
Значит, вам сойдет и так. А я люблю порядок. И я точно знаю, что если я убрала, то это убрано. И времени мне на все хватает. Вчера, например, ходила в Королевский музей. А до этого успела убрать 3 этажный дом, в котором живу. А сегодня иду в ресторан на день рождения. Так что я ничего в этой жизни не потеряла, уделив время уборке дома.
Я тоже не убираю уже много лет и у меня чисто всегда. И я не хочу свое время тратить на уборку.
Встидаюся запитать• 15 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Як виявилося,що немає. Чоловік каже,що я безсердечна.
Підтримую вашого чоловіка
Стрекозей• 15 мая 2023
Ответ дляKosulia15
А квартиру арендовать то даром?
+Потратиться на ремонт своей квартиры не все равно что отдать за аренду чужим людям. А потом все равно делать ремонт прийдется.
А мебель и бу купить можно.
Встидаюся запитать• 15 мая 2023
Ответ дляМаруська Му
Так, не хочете їх до себе брати, і це нормально. Тим паче ви можете зняти їм квартиру.
Так хай автор і знімає за свої.
А, вона ж в декреті. Видно боїться, що легенда «так важко аж з одною дитиною» розвалиться
Тримаю свічку• 15 мая 2023
Ответ дляПупуговка
’Чужие люди принимают во время войны’ - НА ВРЕМЯ. И утки за чужими не выносят. Заколебали эти сравнения про очень и очень временные ситуативные совместные проживания и пожизненное кружение вокруг его родителей, один из которых скоро сляжет и все это из мотивов ’ а что люди скажут’. Да нифига никто и никогда этих подвигов с мытьем чужих гениталий не оценит, только здоровье и нервы оставите, а так и останетесь фиговой невесткой. Не успеет автор вылезть из детских памперсов, как ее с разгону окунут во взрослые, а муж и дальше будет работать и искать отдушину на стороне, но уже без оглядки на чтолюдискажут. Классика.
Тримаю свічку• 15 мая 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Так хай автор і знімає за свої.
Простите а с какого *** автор должна снимать за свои? Муд и сестра пополам и точка.
Встидаюся запитать• 15 мая 2023
Ответ дляТримаю свічку
Чоловік хоче батьків до себе.
Автор не хоче- то і знімає
Тримаю свічку• 15 мая 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Чоловік хоче батьків до себе.
Автор не хоче- то і знімає
У мужа нет своего, дом общий с автором, а значит ее мнение так же учитывается.
Вільний митець• 15 мая 2023
Ответ дляНаучительница
Вам таке не світить, бо мій роботодавець був згідний на мої умови і я працювала з дому і в дородовій відпустці, і після. Так що так, фактично можна рахувати що не була, хоча і до 2 років дитини ніби й була в декреті, бо працювала неповний робочий тиждень. Але річ була не про це, так що не маніпулюйте і не виляйте знову)
не все такие ломовые лошадки, как вы))) нормальные женщины хотят заниматься ребенком и собой в декрете, для этого он и существует
Вільний митець• 15 мая 2023
Ответ дляNadine23
Мені просто дико читати ваші дописи. Я в шоці як ви мене знецінили. Так, в мене була робота і кар´єра. Дитина бажана і я хочу насолодитися часом з нею. Люди, що з вами? Звідки стільки ненависті до жінки в декреті???
это не ненависть, это зависть.. бабская зависть. не обращайте внимания
Вільний митець• 15 мая 2023
Ответ дляNadine23
Та тут дівчата роздули з мухи слона. Що тут тільки не ліпили) Якщо коротко, то чоловік не хоче знімати, бо переживає ’а що люди скажуть, чого не в дітей живете’.
Поговорите с мужем по хорошему. объясните, что гораздо лучше приглашать родителей на ужин, в выходные. и никто не перессориться. и мешать друг другу не будете, и интимная жизнь не просядет. старики в доме это уже совсем другая жизнь. у них свои привычки и режим.
Хи хи, ну ну• 15 мая 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Так сын же не против помогать ))
Почитайте всі повідомлення автора. Навіть пояснювати не хочу
Хи хи, ну ну• 15 мая 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Почитайте тему
То вже почитали, після ідеї про 2 тис.грн обговорювати більше нічого. Совість дуже впала в ціні
Хи хи, ну ну• 15 мая 2023
Ответ дляwoman Warrior
Это больше интересует не тех, кто разделяет позицию автора.Защищать автора, кастати, не нужно, не от кого, всем и так все понятно.
тут настолько зашлись в правденом гневе и обличении автора, тчо ее постов не читают.И что средства неа аренду не вопрос, и что они есть, и это не может и не будет проблемой.И не у мужа автора, а у их семьи, нравится это кому то или нет.
То почитайте уважніше. Автор довго мовчала, чи є, бо мовляв вона не в темі, вона не працює. Потім написала, що ймовірно є 6 тис. Але швидко передумала. Навіщо аж так тратитися, ось 3-3 тис дадуть сестрі і хай з нею в орендованій однушці живуть свекри далі й не заважають автору співати в душі. Ви якось не всі коментарі автор явно прочитали. 2-3 тис.грн з барського плеча і то через майже пів року,як то взагалі був клопіт лише сестри...
Хи хи, ну ну• 15 мая 2023
Ответ дляСвета С Приветом
А если это на года? Вот сейчас и пытаются договориться - все живут раздельно и всем нормально
Де всі окремо? Сестра чоловіка в орендованій однушці з батьками вже 5 міс. Як думаєте, всім нормально?
Подмигашка• 15 мая 2023
Ответ дляKosulia15
Поздравляю. Можно его вообще ни на что не тратить и ничего не уметь и не знать, - просто лежать. Не приходило в голову, что не всегда приходится нам делать то, что мы хотим? Я тоже много чего не хочу. И вообще, хочу, чтобы отрыла глаза, а меня уже приготовлено все, о чем подумалось, слуги бегали на цыпочках и золотая карета у подъезда особняка стояла.
Вы мотете не хотеть, уверена, вы не в курсе, что тот, кто хочет жить хорошо, наоборот, вспахивает с утра до ночи и не говорит, что ’я не хочу тратить на это свое время’.
Подмигашка• 15 мая 2023
Ответ дляKosulia15
А квартиру арендовать то даром?
Дешевле, чем сделать ремонт и купить мебель и все необходимое. Намного дешевле.
Хи хи, ну ну• 15 мая 2023
Ответ дляTonyD
в Киеве вроде можно за 6 тыс снять однушку плохенькую. Но явно лучше будет чем в комнате после строителей.
Автор з чоловіком вирішили вже, що не треба аж так витрачатися, 2-3К вистачить батькам. І хай живуть у сестри в однушці далі. Чому тему не закриває - не розумію, вже ж автор цей варіант написала.
Хи хи, ну ну• 15 мая 2023
Ответ дляТримаю свічку
Сестра 5 міс.сама тягла, хай тепер син трохи напружитьмя, але ні, йому дружина народила і він теж вирішив кинути сестрі й батькам 2 тис грн, точніше орендодавцю сестри. І хай батьки в одній кімнаті із сестрою далі. Реально це витрати на щоденну каву, а якщо курить, то прокурює більше Головне вони себе не обділили й ’допомогли’, на їхню думку
Тримаю свічку• 15 мая 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Так я с вами полность согласна и вообще не понимаю почему все эти 5 мес муж автора оставался не у дел. Почему вообще сразу не сняли квартиру родителям и не было бы этих подвигов. Реально скинулись по 3-4 тыс и дело в шляпе. Я автора реально понимаю, эти 5 мес она была занята совсем другим. А вот чем был занят муж?!
Мию чакри щоденно• 15 мая 2023
Ответ дляМенее Более
Если б я имела свой дом и лишнюю комнату, я б не отправила родителей на съем
Частково він правий. Лише уявіть що мова не про свекрів, а про ваших батьків. Варіант зняти квартиру для вас кращий, а старше покоління сприйме це як образу.
Ми колись робили ремонт (пів-року), то жили зі свекрухою в її квартирі. Важкувато, але було розуміння, що це тимчасово, тому якось я пристосувалася та простіше все сприймала. Свекрусі було ок. А от коли в березні минулого року ми разом із нею виїхали в село в Тернопільській області до незнайомих людей, там вже зовсім інші враження від спільного проживання. Але накривало її здебільшого, бо вона звикла бути господинею, а там по суті була в приймах, як і я. Мене рятувала робота майже нон-стоп (я дистанційно працюю), тому більш спокійно реагувала на все.
Вам звичайно не позаздриш - декрет+ свекри, але раджу якось більш філософськи підійти до цієї ситуації. Якщо ви чітко окреслите свої кордони, то їх проживання з вами може бути навіть на користь - можливо, від них буде якась суто фізична допомога, плюс, ви зробите приємне чоловіку.
Точная копия плова• 15 мая 2023
Ответ дляwoman Warrior
Никакого пафоса, голые факты и правильное понимание.
Я так понимаю, у вас детей нет?
Почему нет? Есть. Но кроме как яжемать мне есть чем и другим гордиться
Точная копия плова• 15 мая 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Наши люди за границей больше были бы рады жить отдельно от принимающей семьи. Только финансово не тянут. А здесь предлагают оплатить жилье. Никто ж не отворачивается от родителей
Кто предлагает оплатить жилье родителям?