пАлАвинкА• 15 мая 2023

А у кого плохая липидограмма что делаете?

К врачу аж в четверг. До четверга сойду с ума.
булоТАЙминуло• 15 мая 2023
Пью статины. Диета.

автор пАлАвинкА • 15 мая 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Пью статины. Диета.
Статины пожизненно? Или курсом?
булоТАЙминуло• 15 мая 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Статины пожизненно? Или курсом?
Курсом по три месяца.
автор пАлАвинкА • 15 мая 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Курсом по три месяца.
Спасибочки
Дуже дуже вумна• 15 мая 2023
Ну вы же ходили с ней не один день/месяц, так чего до четверга с ума сойдете? Врач, в зависимости от возраста и ваших проблем пропишет вам лекарства или диету.
Бавовна• 15 мая 2023
Да это не срочная проблема. Но долговременная
Мамин тріль• 15 мая 2023
а гасколько плохая
если вы еще не вступили в возраст менопаузы не переживайте сильно
как раз тоже с этим разбираюсь
нужно менять диету если в липидограмме еще не ужас ужас
автор пАлАвинкА • 15 мая 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Ну вот хочу как бы понимать, что мне светит.
Без образів• 15 мая 2023
Пп и спорт, биодобавки. Показатели улучшились

автор пАлАвинкА • 15 мая 2023
Ответ дляБез образів
А что за добавки, если не секрет?
Без образів• 15 мая 2023
Ответ дляпАлАвинкА
А что за добавки, если не секрет?
LipiForma plus,принимала курсом 3 месяца.
автор пАлАвинкА • 15 мая 2023
Ответ дляБез образів
Спасибо!
Мамин тріль• 15 мая 2023
Ответ дляпАлАвинкА
А что за добавки, если не секрет?
автор а почему вы интересуетесь только статинами и добавеами? это не сработает без диеты
плохая липидограмма лечится в длительной перкспективе постоянным соблюдением определенных плавил в питании и ограничениями
автор пАлАвинкА • 15 мая 2023
Ответ дляМамин тріль
Так многие говорят что диета не всегда срабатывает
Чупа-чупс• 15 мая 2023
Автор, а какой у вас индекс атерогенности?
автор пАлАвинкА • 15 мая 2023
Ответ дляЧупа-чупс
3.98 (Дила)
Мамин тріль• 15 мая 2023
Ответ дляпАлАвинкА
а вы ее пробовали?
это самое действенное
просто все хотят волшебную таблетку и ничего не менять в жизни
а это не работает к сожалению
Грибной_Дождик• 15 мая 2023
Ответ дляпАлАвинкА
3.98 (Дила)
Всі показники дивляться в комплексі, не лише КА.
Тригліцериди підвищені?
Є відхилення у показниках - холестерин, ЛПНЩ, ЛПВЩ, ЛПДНЩ. Так?
Яка вага?
Чи є неполадки у печінці або підшлункової залози?
Чи є гіпотиреоз?
І інші можуть бути причини.
Спочатку виявляється причина, потім вже про статини йде мова.
автор пАлАвинкА • 15 мая 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Тригліцериди підвищені?
Яка вага?
Чи є гіпотиреоз?
І інші можуть бути причини.
Все со звёздочкой. Вага - зайвих 3-4 кг, жировой гепатоз на УЗИ, гипотериоз не проверяла.

Грибной_Дождик• 15 мая 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Жировий гепатоз може впливати на показники ліпопротеїдів.

На печінкові проби аналіз здавали?

В Сінево - Пакет №4.1 (Печінкові проби + звіт з описом лабораторних показників) (Аланінамінотрансфераза (АЛТ, ALT); Альбумін; Аспартатамінотрансфераза (АСТ, AST); Білок загальний; Білірубін загальний; Білірубін прямий; γ-глутаматтрансфераза (ГГТ, GGT); Лужна фосфатаза (ЛФ, ALP); Білірубін непрямий; Примітка).

В ДІЛА - Комплекс №114 ’Печінкові проби’ ((Білірубін загальний, Білірубін прямий, Білірубін непрямий, Аланінамінотрансфераза (АЛТ), Аспартатамінотрансфераза (АСТ), Тимолова проба, Загальний білок, Альбумін, Лужна фосфатаза загальна, Гамма-глутамінтранспептидаза (ГГТП), Лактатдегідрогеназа (ЛДГ)).

Також здайте аналіз на ТТГ.
автор пАлАвинкА • 16 мая 2023
Ответ дляГрибной_Дождик

На печінкові проби аналіз здавали?

Також здайте аналіз на ТТГ.
Огромное спасибо! Сдам, бо не сдавала такое
sky-labs• 16 мая 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Курсом по три месяца.
Так их не стоит пить.
Какой у вас препарат и дозировка?
В липидограмме что было?
Гомоцистеин и гликированный гемоглобин сколько?
sky-labs• 16 мая 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Она всегда срабатывает. Но это НЕ безжировая диета...
sky-labs• 16 мая 2023
Ответ дляГрибной_Дождик

На печінкові проби аналіз здавали?

Також здайте аналіз на ТТГ.
А что дадут все эти анализы без понимания насколько у человека повреждаются сосуды?
При высоких значениях гомоцистеина и гликированного гем. даже с нормальным холестериновым профилем прогрессирует атеросклероз...
автор пАлАвинкА • 16 мая 2023
Ответ дляsky-labs
где почитать можно про диету?
sky-labs• 16 мая 2023
Ответ дляпАлАвинкА
где почитать можно про диету?
Диета в данном случае это навсегда привести питание в норму, а не пересидеть месяц-два...
Покажите анализы
Грибной_Дождик• 16 мая 2023
Ответ дляsky-labs
Призначали колись мені здавати біохімію крові (там і ліпопротеїди, і печінкові і ниркові проби, і глюкоза), але це було пов´язано з гіпертонією. Це набір аналізів, які часто призначають пройти лікарі. На гемоцистеїн ніколи не здавала і лікар не призначав. Що стосується ліпопротеїдів, то востаннє здавала в 2019 р., тоді були зміни в ЛПНЩ та ЛПВЩ. Більше на ліпопротеїди не здавала. Діабету немає, інсулінорезистентності немає. Є зміни на УЗД серця (аортальний клапан і концентрична гіпертрофія стінок ЛШ легка), на МРТ головного мозку вогнищеві зміни і інші знахідки. Що стосується ліпопротеїдів - 3 рази здавала, постійно відхилення у ЛПНЩ та ЛПВЩ, холестерин оптимальне значення. Саме харчування допомагає утримувати показник холестерину (для мене це простіше, тому що на одні продукти непереносимість, є ще харчова алергія на деякі). В 2022 р. пройшла УЗД судин шиї - велика нестабільна бляшка в біфуркацї правої сонної артерії (та то швидко росте, може розірватися і потім буде тромб), про атеросклероз нічого не сказано, є ще зменшення в діаметрі правої хребтової артерії (але це пов´язано з шийним відділом хребта). Консультувалася в інтернеті з приводу нестабільної бляшки, потрібно приймати статин для її стабілізації. Але ж там стільки побічніх ефектів... Я знаю про можливі наслідки... Купила ФітоСтатин поки що...
sky-labs• 16 мая 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Зачем ее стабилизировать если можно ’рассосать’?
Когда бляшка под слоем кальция это уже навсегда.
Без высокого гомоцистеина и гликированного гемоглобина (обязательно сдайте эти два анализа) образования бляшек невозможны даже при высоком холестерине (дело вообще не в нем)
Липидограмму тоже нужно сделать свежую
Грибной_Дождик• 16 мая 2023
Ответ дляsky-labs
Липидограмму тоже нужно сделать свежую
Дякую.

Нестабільна бляшка - з нерівними і нечіткими контурами, гіпоізоехогенна, пролонгована 3,3 см протяжність і 1,8 см в глибини (пролонгованою вважається бляшка більше 1,5 см протяжністю), напівциркулярна (2 стінки артерії). Та, що швидко росте, розривається і потім перетворюється в тромб.

Фіброз аортального клапану і аорти з аортальною недостатністю 1 ст. це пов´язано з гіпертонією чи тонзилітом?
sky-labs• 16 мая 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Дякую.

Фиброз вследствие воспаления конечно же. Т.е. бактериальное происхождение.
Размер бляшки конечно очень значительный.
Я не кардиолог и не флеболог, но был случай полного рассасывания бляшки (меньшего размера) за полгода на омега-3. Ну и остальные параметры были приведены в норму...

Мне кажется я с вами уже пересекалась в других темах.