Помилуйте мадам• 15 мая 2023

Зовсім немає інтересу до чоловіків...

Зовсім зник інтерес до чоловіків, от просто атрофувався. В сторону чоловіків навіть дивитися не хочу. Хоча з їхнього боку навіть дуже підвищений інтерес. А мене це аж бісить. Так мене дістав колишній, що я просто порожня стала на емоції та почуття. У мене немає сил та ресурсу на нові відносини. І мені байдуже, що це може бути зовсім інша історія...От просто блок. Мені 34 і я думаю, що це не ок. Але мені так добре без штанів. Почалось інше життя, по іншому почала навіть дихати. Хочу виглядати гарно тільки для себе. Якесь таке двояке відчуття.
Хто пройшов цей період? Чим все закінчилося?
Дама_из_рекламы• 15 мая 2023
У меня сейчас такое в 27. И все прекрасно, желание с кем-то знакомиться, узнавать кого-то и т.д нет абсолютно.

автор Помилуйте мадам • 15 мая 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Що з нами?)
Само_достаточная• 15 мая 2023
А до жінок є інтерес?
Кукарикуууууу• 15 мая 2023
А я вроде и хочу, но как доходит дело, то в кусты. Мне лень вот это все, тоже нет ресурса, но мне 45, уже не девочка
автор Помилуйте мадам • 15 мая 2023
Ответ дляСамо_достаточная
А до жінок є інтерес?
Ні, точно)
Квітка папороті• 15 мая 2023
Я такая же слово в слово. Уже 3 года так. Мне тоже 34.
Наездница• 15 мая 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Що з нами?)
кличте Юрія в тему сюди, він точно дасть відповідь )
Юрааа.. аууу ))
Квітка папороті• 15 мая 2023
Ответ дляНаездница
Юрааа.. аууу ))
Думаете Юра нам поможет?)))
БезникаЯ• 15 мая 2023
Через стрес у вас впав рівень гормону. Пропийте віт групи б. Якщо медично. Можна з психологом попрацювати

Крижана бурулька• 15 мая 2023
Мне 46,я точно знаю что уже не буду с мужчиной,
Гага Газу• 15 мая 2023
Я з Вами. Мені 42. Немає відрази до чоловіків, але і стосунків не хочу. Правильніше, теоретично хочу, але нормальних (без про і помилок, хоча так рідко буває), а як тільки з´являється хтось на горизонті, я ховаю голову в пісок. Розумію, що Ви маєте на увазі, що добре самій. Мені теж добре.
Наездница• 15 мая 2023
Ответ дляКвітка папороті
Думаете Юра нам поможет?)))
Впевнена!
В нього 1001 рецепт є , по тій справі,, на рахунок чоловіків,,, потягу до них,, він де профі
Мамина корзиночка• 15 мая 2023
Ответ дляГага Газу
О, вот у меня то же самое.
Теоретически хочу, но практически не представляю уже все эти заморочки опять. А мне только 35(
Квітка папороті• 15 мая 2023
Ответ дляБезникаЯ
А как психолог может поднять уровень гормона?
Силиконочка• 15 мая 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Я в 27 начала активно искать парня ,а сейчас в 32 полностью выгорела ,от обид ,оскорблений .
Хочу жить одна ,знакомится бегать на свидания ,узнавать , подстраиваться не хочется , совершенно!
МинерАлочка• 15 мая 2023
Ответ дляГага Газу
чому,? Ви були в шлюбі? Діти є?
Мені теж 42...але в тому році я відчула вперше за все життя як можна любити . А в цьому ми розійшлися (((
Гага Газу• 15 мая 2023
Ответ дляМинерАлочка
чому,? Ви були в шлюбі? Діти є?
Не знаю, вигоріла, напевно. Була в шлюбі 14 років, 3 роки розлучена. Є дитина. Спочатку кайфувала від того, що ніхто не випробовує мою нервову систему, а потім так звикла до цієї ейфорії, що вже й не уявляю як це бути в стосунках. Хочу, щоб все було щиро, взаємно, без виносу мозку. Інакше мені не потрібні відносини задля годиться.
А чому Ви розійшлись?
Яйцеголовая• 15 мая 2023
7 лет, полет нормальный.
45, интерес только со стороны пердунов старых, а я и не воспринимаю.
Я крайне редко появляюсь на люди, не знакомлюсь и нет желания.
Ребёнок есть, реализована значит, штаны и яйца в доме не нужны.
Лучший период в жизни можно так сказать.
Все эти сопли слюни страдания санты барбары чёртовы закончились.
Как и моя нервная система.
БезникаЯ• 16 мая 2023
Ответ дляКвітка папороті
Прочитайте ще раз. ´Через стрес´!!! От його і допоможе забути психолог і організм сам почне його виробляти знову. Невже важко логіку хоч включити? Треба, щоб все розписали, пояснили...

МинерАлочка• 17 мая 2023
Ответ дляГага Газу
А чому Ви розійшлись?
Із за його родини...