Ку ка ку ка ку• 15 мая 2023
Хто знає про вівсяницю?
Завжди подобалися ці прикольні їжачки. Є декілька питань:
1. Чому вона не сиза? Має бути сиза, а вона просто зелена.
2. Як часто її стригти? На початку весни гарно підстригла, а вже знов наросло таке триповерхове, як славнозвісний Валєра) Мені на клумбі одній подобається, там багато років ці кущики, так вони завжди маленькі, низенькі, акуратненькі, сизі і голочки ніжні, а у мене прямо гори дебелі. Як вони так роблять - хз. Може, хтось шось знає
Ку ка ку ка ку
• 15 мая 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
я одна не поняла о чем речь?
Вівсяниця. Погугліть)
Ку ка ку ка ку
• 15 мая 2023
Ответ дляМатусік
Погуглила, таке гарне
А як Ви садили, з насіння?
Виростила з насіння. Але якщо колосочки не обрізати, коли цвіте, то вона насівається сама. Я не знала цього, а це дивлюсь: а навколо кущика купа маленьких вже росте)
Ку ка ку ка ку
• 15 мая 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Вівсянниця буває зелена і сиза. Я стрижу сизу раз на сезон.
Вона завжди-завжди сиза у вас? Не змінює колір?
На привозе• 15 мая 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
я одна не поняла о чем речь?
Да, одна. У остальных есть гугл
Ку ка ку ка ку
• 15 мая 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Купувала саме сизу.
Чаклунка-ведунка• 15 мая 2023
Ответ дляНа привозе
Да, одна. У остальных есть гугл
ну т.е без гугла тоже не поняли?)))
Майская киска• 15 мая 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
я одна не поняла о чем речь?
Пока не дрошла до слова клумба, тоже не сообразила. А пока читала мой мозг рисовал странные ассоциации: вівсянниця( мож болячка какая)- їжачки- сиза- стригти- Валера
Ms. Любмая жена• 16 мая 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Не змінює.
Ms. Любмая жена• 16 мая 2023
Ответ дляМайская киска
Люди асфальту.(
Ку ка ку ка ку
• 16 мая 2023
Ответ дляchancee
Возможно на той клумбе овсяница луговая, она вроде низкая видимо у вас не « сизая», « голубая», они реально не зеленые , а голубоватые должны быть
Ой, ні, ви знаєте, порилась в фотках, то вона таки сиза влітку, а навесні більш зелена. Тож питання про колір знімається) Навесні після першої стрижки була така. А минулого року така. Значить, ждем)