Масяня Я• 15 мая 2023
Сухість в горлі, біль та лоскотання
Вагітна, боліло дуже горло
Все робила, тепер горло пересушене, і лоскоче і провокує кашель
Лікарю написала, сказав щоб здала ЗАК і можна іслу мос
( а вони далековато від мене є в аптеках, це я глянула на таблетки юа) я взяла іслу мінт
Чим можна собі допомогти? Молодої масло, чай із маслом навіть п’ю
Аби зволожити горло
Стараюсь пити достатньо води ( не холодної) і малинка/ калинка
Можн мукалтин почати приймати?
Аби зволожити горло
Можн мукалтин почати приймати?
Масяня Я
• 15 мая 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
промийте носа, це лоскочуть соплі в горлі.
і йдіть здавати зак
Дякую за Вашу відповідь
А для чого цей аналіз в такому випадку?
Намазюкана нішою• 16 мая 2023
Обліпихова олія змащувати дуже допомагає. Ще рідкий вітамін А. Просто ковточок берете і розподіляєте в порожнині рота.
Масяня Я
• 16 мая 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Алергія(
Але дякую ща відповідь
ПультОт_БМВ• 16 мая 2023
Ответ дляМасяня Я
Дякую за Вашу відповідь
А для чого цей аналіз в такому випадку?
зак показує реальний стан організму. по ньому видно чи інфекція вірусна (лікування симптоматичне: чаї-полоскання-льодяники)
чи бактеріальна (час підключати антибіотики)
Масяня Я
• 16 мая 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Дуже дякую!