Хто встиг поспати, той молодець
Шматочок хмарки• 16 мая 2023
Ответ дляFull House
Це, мабуть, по всьому Києву чути.
Мабуть не тільки у нас так весело сьогодні. Тривогу майже по всій країні оголосили.
Николь1986• 16 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Я думала тихо буде.
Вчора писали - тарантайки з моря заведені в пункти базування.
А вони он.
Я чула гул
Тому проснулась, сбили
Сусіди бачили
А вони он.
Я чула гул
Тому проснулась, сбили
Сусіди бачили
И вам здрасьте
Санта-Алла• 16 мая 2023
Ответ дляМариша_84
Удалено администрацией...
Да всим же страшно, ну просять жеж не пишіть райони 🤬
Шматочок хмарки• 16 мая 2023
Ответ дляElengo83
Курва, як салюти на новий рік… І гримить, і гримить…
Але вже майже не страшно. Просто задовбали, сиджу і чекаю. Добре, що малий заснув і не чує це все…
Оце в нього нерви)
mirka-milka• 16 мая 2023
Ох ,давно таких салютів в небі не бачила ,про звуки мовчу, всі сусіди повилазили на балкони, вікна повмикалися ,а ви кажете калідори))
VivaForever• 16 мая 2023
Ответ дляnnata
Я последние тревоги спала и в ус не дула, а тут как подскочила и даже малой проснулся, хотя спит обычно как сурок...
Сидим в коридоре...
Давно уже не сидела, давно...
С...ки...
Сидим в коридоре...
Давно уже не сидела, давно...
С...ки...
И я перед этим все тревоги спала,а тут проснулись все
Труп нареченої• 16 мая 2023
дівчата як погано краще б спала, а то підскочила…ненавиджу кд і рашку
яка я зла
Шматочок хмарки• 16 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
А коли тривога почалась? Бо це жесть... прокинулась від вибухів
2.24 Київ і область. Потім промурликали щось хвилин через 20, думала відміна тривоги. Почула вибухи і дійшло, що тривогу не відміняли.