На днях повинен прийти результат Б1. Мене вже визивали з Джобцентру, я сказала, що хочу далі вчити Б2. Але вони кажуть, що можна вже паралельно і працювати, сказали перекласти диплом. В мене оренда квартири до вересня і потім я хочу з дитиною повернутись в Україну до чоловіка. Це відверто їм я сказати не можу... але і сенсу починати тут працювати теж не бачу. У дитини 2 школи (без мене не справляється), та і в мене буде язикова школа - то не так просто... Як можна ще потягнути час, щоб не працювати? Чи всі, хто відвідують Б2 повинні вже працювати?
double-mama• 16 мая 2023
Автор, пока вы не купили обратный билет продолжайте учиться и работать,чтоб потом не кусать локти,что упустили время. И да, знания и опыт за плечами не носить и они всегда будут полезны.
А школьный год уже подошёл к финалу
Parasolechcka• 16 мая 2023
автор якщо ви підписуєтесь на Б2 та переклад диплому за кошт Джобцентру треба добре подумати, по там є підпис: зобовязуюсь знайти роботу з оплатою всіх опдатків , тобто не мініджоб..
Parasolechcka• 16 мая 2023
Ну і просто по людьскі стільки людей у найближчі роки не зможуть на В2 потрапти через відсутність місць, бо там замовлення в декілька разів менше ніж на В1, а вам просто пересидіти і втекти..а для когось шанс налагодити життя.
Натусик_13• 16 мая 2023
Автор, ситуація як у Вас, мене сьогодні визивали, сказали перекладають диплом і навіть є компанія,яка може мене взяти на роботу. Все начеб то супер, але в одну сторону добиратися півтори години двома автобусами і в кінці літа додому
Ответ дляНатусик_13
Це часта практика у Німеччині, третина моїх колег з офісу у Кельні мешкають у Дюсельдорфі, кілька у Дортмунді
Ответ дляLudaSHS
ото рецепты. чего только нет
Ви будете сміятись )
Я вчора завалила данський модуль
DU 3.2 спецом
У другому блоці не відповіла на 3 питання
А дозволяється 2 помилки
Тільки, щоб залишитись в тій групі, і щоб не перевели в іншу ( тільки через викладача бо в моїй вона класна, а в іншій там нудно і спати тільки)
І таке буває 😏
Але мені той модуль ні на що не впливає зараз
Я вчора завалила данський модуль
DU 3.2 спецом
А дозволяється 2 помилки
І таке буває 😏
Ответ дляСhanelKa
Ви будете сміятись )
Я вчора завалила данський модуль
DU 3.2 спецом
А дозволяється 2 помилки
І таке буває 😏
Я вчора завалила данський модуль
DU 3.2 спецом
А дозволяється 2 помилки
І таке буває 😏
’Крутятся, как могут’
Ответ дляParasolechcka
Ого, я не знала, я дійсно за легалізацію та переклад дипломів підписувала папір,проте мені сказали що то згода на обробку данних.Я зараз тільки навчаюсь на В1, переводити дипломи запропонували ще на 1шій зустрічі в Джоб центрі,як тільки приїхала
Ответ дляParasolechcka
так, а якщо я кину курс і поїду додому, як же я зможу працювати... чи мені потрібно бути повернути кошти?