Ласкове телятко• 16 мая 2023

Яку валізу краще взяти за розміром?

Я+двоє дітей, тобто валіза не для однієї людини. Який розмір доцільніше взяти? Менший чи більший? Буду вдячна за будь які коментарі.
П.с.: сумніви - чи влізуть літні речі для трьох осіб, чи підніму більшу валізу....
Кошка Мурка• 16 мая 2023
Я отдыхаю одна и беру самый большой чемодан. Назад лечу с полным чемоданом и 7 кг ручной клади
Заюшка_хозяюшка• 16 мая 2023
Ту, что меньше, и лучше тканевой
автор Ласкове телятко • 16 мая 2023
Ответ дляКошка Мурка
А вашу валізу ви можете підняти? Наприклад, на потяг...
автор Ласкове телятко • 16 мая 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ту, что меньше, и лучше тканевой
Не розумію вас, краще валіза, яка покрита тканиною? Чому?
Танцепесенная• 16 мая 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Л-ку вы сама точно повну не піднімете. Якщо ви не плануєте заїжджати в Україну, то Л вам підійде. Будь-де можна проїхати/ пройти не піднімаючи валізу, крім залізничних вокзалів України.
Веселуха Муха• 16 мая 2023
Краще 2, ніж одна велика.
Танцепесенная• 16 мая 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Для перельотів так, бо лише American tourist та Samsonite великих розмірів витримують кидання у аеропортах
Кошка Мурка• 16 мая 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Мабуть прийдеться когось просити допомогти. Літаком - без проблем, тому що весь шлях рівні дороги і валіза їде сама. В багаж автобуса водій запихував))
Вельми шановна• 16 мая 2023
І мені краще тканина
Настасья Пицун• 16 мая 2023
Розмір Л
Тільки спеціалізованих брендів та з поліпропілену.
Настасья Пицун• 16 мая 2023
https://www.bagaze.pl/Pactastic-Collection-02-THE-...
Тут зараз -25% за кодом. Цей з недорогих
Заюшка_хозяюшка• 16 мая 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Тому що практичніша, пластикова на другий раз лопне
Лукава Кішка• 16 мая 2023
Ответ дляТанцепесенная
+ за оба бренда, есть один большой и три маленьких этих брендов.Правда есть ещё старичок пластиковый Samsonite, но там идеальное качество пластика и колёс.
Оце так цабе• 16 мая 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Нормальний пластик не лопне
автор Ласкове телятко • 16 мая 2023
Дякую за поради!