Ласкове телятко• 16 мая 2023
Яку валізу краще взяти за розміром?
Я+двоє дітей, тобто валіза не для однієї людини. Який розмір доцільніше взяти? Менший чи більший? Буду вдячна за будь які коментарі.
П.с.: сумніви - чи влізуть літні речі для трьох осіб, чи підніму більшу валізу....
Кошка Мурка• 16 мая 2023
Я отдыхаю одна и беру самый большой чемодан. Назад лечу с полным чемоданом и 7 кг ручной клади
Ласкове телятко
• 16 мая 2023
Ответ дляКошка Мурка
А вашу валізу ви можете підняти? Наприклад, на потяг...
Ласкове телятко
• 16 мая 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ту, что меньше, и лучше тканевой
Не розумію вас, краще валіза, яка покрита тканиною? Чому?
Танцепесенная• 16 мая 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Л-ку вы сама точно повну не піднімете. Якщо ви не плануєте заїжджати в Україну, то Л вам підійде. Будь-де можна проїхати/ пройти не піднімаючи валізу, крім залізничних вокзалів України.
Танцепесенная• 16 мая 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Для перельотів так, бо лише American tourist та Samsonite великих розмірів витримують кидання у аеропортах
Кошка Мурка• 16 мая 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Мабуть прийдеться когось просити допомогти. Літаком - без проблем, тому що весь шлях рівні дороги і валіза їде сама. В багаж автобуса водій запихував))
Заюшка_хозяюшка• 16 мая 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Тому що практичніша, пластикова на другий раз лопне
Лукава Кішка• 16 мая 2023
Ответ дляТанцепесенная
+ за оба бренда, есть один большой и три маленьких этих брендов.Правда есть ещё старичок пластиковый Samsonite, но там идеальное качество пластика и колёс.
Оце так цабе• 16 мая 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Нормальний пластик не лопне