Красота неземная• 17 мая 2023
Киев, военный госпиталь, катаракта
Как записаться на прием? Какая цена на операцию? К какому врачу лучше обращаться?
Заранее спасибо за ответы
stribyl_ok• 17 мая 2023
Для військових за направленням безкоштовно. Для цивільних, думаю, що наврядчи. Там стільки поранених, що лежать в коридорі. І в офтальмології також, знаю, бо знайомого відвідувала . Не всіх військових туда беруть.
Вумна, аж страшно• 17 мая 2023
Ответ дляКрасота неземная
Раніше вони всіх лікували
Забудьте уже это ’раніше’. И да, выбирая между гражданским 80+ и военным 30+, выберут последнего.
Разгуляшка• 17 мая 2023
Ответ дляКрасота неземная
Тоді куди краще звернутись?
Записалась на консультацію в Британський офтальмологічний центр за рекомендаціями та відгуками