Просериарила молодость• 17 мая 2023
Йога. Потрібна порада.
Проходжу стадію прийняття після розлучення, необхідно заспокоїти думки і емоції. Хотіла би занятися йогою, але маю маленьку дитину, тому походів до зали бути не може. Порадьте із власного досвіду блог інструкторів з йоги. Дякую.
bespe4na_mavpa• 17 мая 2023
Все будет не то, не успокоите вы разум онлайн. В группе совершенно другая атмосфера и энергетика. К тому же можете неправильно выполнять и перетянуть мышцы. Найдите для себя 1,5 часа в группе, это стоит того