ЛижТолько• 17 мая 2023

Верите в Євідновлення, в то что каждому компенсируют?

Как долго та компенсация будет, на года модет затянуться?
Тема не о политике и не для срачей, а услышать мысли тех кто надеется что ему компенсируют жилье
осинка• 17 мая 2023
Ответ дляОльга520
Ну а якщо не едине. Люди також заробляли своїм трудом
А що робити тим, хто живе в орендованому або в родичів? Буде пріоритетність, мабуть… це просто логічні висновки з чуток. Програму не читала

Life is Beautiful• 17 мая 2023
Ответ дляосинка
Це ще потрібно довести і змусити їх це зробити. У них спецоперація.
В іншій країні? Весь світ розуміє, що це війна.
осинка• 17 мая 2023
Ответ дляСемицветка
Т е, если квартиры записаны, к примеру, на бабушку, мать и дочь, то каждая получит компенсацию?
Повинні. Якщо програма буде працювати. І будуть кошти на це в держави.
осинка• 17 мая 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Что-то компенсируют, но то, что было внутри: техника, мебель, ремонт - нет. Компенсация будет около половины из того, что было.
Хоча б дах людям дали. І то добре. Скільки постраждалих у відчаї.
осинка• 17 мая 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Розуміє. А зупинити не може.
І перейменувати їх операцію теж
Life is Beautiful• 17 мая 2023
Ответ дляосинка
Розуміє. А зупинити не може.
І перейменувати їх операцію теж
Ніхто, крім росіян, не каже, що це спецоперація.
Втручатись не хочуть, боятся воювати с рашей.
Светлый День• 17 мая 2023
Не верю, придумают море оговорок и сами люди будут восстанавливать. Ноглавное чтоб поскорее окончилась война🙏
осинка• 17 мая 2023
Головне, щоб не гинули люди. Все відбулується. Шкода втраченого. Вірю, влада знайде шляхи для відновлення житла постраждалих.
осинка• 17 мая 2023
‼️Є відновлення це лише на ремонт майна, яке підлягає відновленню.
‼️сума до 200тис грн

Ollka• 17 мая 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Можна конкретизувати?
Відбудова де саме- в Києві?
Чи в селі Кукуево, де всі зруйновані хати і немає ні світла ні води, нічого!?
Папа живёт в маленьком пгт. Когда прилетели ракеты у половины городка выбило окна. Уже поставили всем и повреждения исправили.
vikgvv• 17 мая 2023
Снимите уже розовые очки.