Цукрові вишні• 17 мая 2023
Ваші дітки виходили самі з двору пока мамка була зайнята як ви на це відрегували
Питання до тих хто живе в селі
Прошу тапками не кідатися
Цукрові вишні
• 17 мая 2023
Ответ дляГарні диньки
Ви та наташа, яка дитину свою наказує і питає, чим бити потрібно?
Не
З вишневого садка• 17 мая 2023
Ви ж раніше вже питали, чи не так?
Діти - це ваш обов´язок. Тільки ви повинні за них відповідати. Якщо ви чи ваш партнер безвідповідальні, - наказувати потрібно вас
Колупалочка• 17 мая 2023
Мы в городе, но летом на даче. Разрешала ходить к друзьям, играть на поле, но предупредить. Еще от возраста зависит. С 5-6 лет катались на велике целыми днями, только поесть прибегали.