Гірчинка• 17 мая 2023
Па́дчерица 12 лет бегает по квартире и воет
Ауф, флексить, все мои волки, на меня говорит мазафака и снимает стримы в тиктоке. Может хорошего ремня дать? Спасибо
Гірчинка
• 17 мая 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Я помню до войны такую тему слово в слово
Удалено администрацией...
Жена аллигатора• 17 мая 2023
Ответ дляГірчинка
Удалено администрацией...
Гірчинка
• 17 мая 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Удалено администрацией...
Гірчинка
• 17 мая 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Ты та самая 12-летка?
Удалено администрацией...
Весёлая морковка• 17 мая 2023
Ответ дляГірчинка
Удалено администрацией...
Что-то делается? Все в порядке?
Киця-бриця• 17 мая 2023
Автор, співчуваю.
Моїй падчірці 20, поїхала до коханого в рашку під час війни. Це остаточно мене від неї відвернуло.
Я весь час від душі гарно до неї ставилась, проводила час, готувала смачненьке, купувала речі.
Тепер шкодую. Краще б я той час на себе витратила.
Вона почала виказувати, що їй менше дістається, ніж нашому сину. А нічого, що у сина ще й мама працює, і не на мінімалку. А її мама за все життя не більше 5 років на роботі була.
Якщо дівчинка не адекватно себе поводить, говоріть про це з батьком. Як показує досвід, Ви цій дитині нічого не винні.
Даха-сваха• 17 мая 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Что это за набор слов? Папа пусть в чувство приводит.
молодежный сленг, устарелый уже
Свій варік• 17 мая 2023
это ж насколько делать нечего и скучно жить, чтобы тратить время на написание бреда тут...
Даха-сваха• 17 мая 2023
если это тролляка-советую просто ниче не писать в тему, на это же и рассчитано
Реанимация• 17 мая 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Удалено администрацией...
троляка розійшлась не на жарт))) то марить трюфелями халявними, то любовника з коханкою застає в себе вдома, то тепер уже падчерка привиджується))) а стиль написання і помилки - одні і ті ж.... ех, скучні пішли тролі
Реанимация• 17 мая 2023
Ответ дляКудряшка Сью
А почему падчерица скопировано из гугла с ударением ?
Ашотакоя• 17 мая 2023
Ответ дляКиця-бриця
Автор, співчуваю.
Интересно, от родного ребенка отвернуло б?
Киця-бриця• 17 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
У мене дитина бачить, що за біосміття є русня. Він би туди не поїхав.
І що за порівняння — чужа дитина і своя.
Аби щось написати.
Ашотакоя• 17 мая 2023
Ответ дляКиця-бриця
Аби щось написати.
Удалено администрацией...
Киця-бриця• 17 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Удалено администрацией...
Він на біосміття не дивиться.
Наши діти з молоком матері усвідомлюють, що рашисти — вороги, ракова пухлина землі.
Ви що, кацапка?
Для чого Ви мені всяку гидоту пишете?
Ви що, кацапка?
Для чого Ви мені всяку гидоту пишете?
Ашотакоя• 18 мая 2023
Ответ дляКиця-бриця
Він на біосміття не дивиться.
Ви що, кацапка?
Для чого Ви мені всяку гидоту пишете?
Ви що, кацапка?
Для чого Ви мені всяку гидоту пишете?
Яку гидоту? Это жизнь, а в жизни всякое бывает и взрослой женщине пора бы это уже знать