Топтунша• 17 мая 2023
Гінекологія давно прийшли аналізи, я геть забула, норма?
Бо якось не зручно зараз майже через місяць питати лікаря чи все норм)) гляньте будь ласка.
вАлнуюся сильнА• 17 мая 2023
Автор наче все нормально. Але я з вашого дозволу запитаю в темі.
Мені теж прийшли були аналізи. Але я не запитала в лікаря. В мене де флора -- велика кількість паличок. .
Я взагалі не розумію значення цих паличок і коли їх багато 🤔 що це може означати?
Кукусики• 17 мая 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Палочки - это, в основном, лактобактерии. Количество может быть от умеренного до обильного. Это ок.
вАлнуюся сильнА• 17 мая 2023
Ответ дляКукусики
Дякую. Бо вже думала щочь погане)
Брехушечка• 17 мая 2023
Ответ дляКукусики
А якщо немає?
Зі прийшли аналізи щось підрозстроїлась
Кукусики• 17 мая 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Дякую. Бо вже думала щочь погане)
Плохо когда кокки, особенно много.
Кукусики• 17 мая 2023
Ответ дляБрехушечка
А якщо немає?
Зі прийшли аналізи щось підрозстроїлась
Вообще ничего не указано?
Когда мало палочек, то мне назначали ’заселять’ флору Вагилак или Лактоваг
Брехушечка• 17 мая 2023
Ответ дляКукусики
Вообще ничего не указано?
От розумію ні, це значить їх немає зовсім
Кукусики• 17 мая 2023
Ответ дляБрехушечка
Указано флора смешаная,. Видимо, без преобладания чего-то одного.
Смешаная бывает нормой, если преобладают палочки.
У Вас лейкоциты, смешаная флора. Похоже, вагиноз.