В курсі діла• 17 мая 2023

Режим харчування

То як же краще харчуватися, часто малими порціями, чи до 3х разів на день? Коли треба було скинути трохи, рахувала калорії і їла часто, але малими порціями, все було норм. Зараз намагаюсь скоротити прийоми їжі до трьох на день. Дискомфортно, десь за годину до ймовірного прийому відчуваю сильний голод. Чи це корисно? Варто терпіти? Чи краще повернутися до попереднього режиму?
годовасик• 17 мая 2023
Якщо немає проблем з цукром, то чому не залишити перекуси? Страждати не обовʼязково.

автор В курсі діла • 17 мая 2023
Ответ длягодовасик
Змінився спосіб життя, банально не вистачає часу
годовасик• 17 мая 2023
Ответ дляВ курсі діла
На те, щоб зʼїсти жменьку горіхів?
автор В курсі діла • 17 мая 2023
Ответ длягодовасик
На те, щоб зʼїсти жменьку горіхів?
Так(
годовасик• 17 мая 2023
Тоді пробувати цільнозернові каші потроху до кожного прийому їжі. Хоч ложку-дві. Можна в салати додавати спробувати.
lisa2101• 17 мая 2023
Сила воли!