Перша скрипка• 17 мая 2023
Могли бы написать поэтапно кудрявый метод мытья волос?
Как вы это делаете?
Муркамурковна• 17 мая 2023
В ютубі, в тік тоці куча відео Подробних
В теоеграмі цілий канал з фото, средствами, обсужденіями
Я перекинула голову, намочила, помила шампінем, потім багато кондеціонера, пожмакала, змила, замотала, розчесала широким гребінцем, пенка, гель, сформувала локони, сушу сама по собі.. Коли треба швидко тоді фен з насадкою чи сито. Сито, кстаті, офігенно
Руками взбила корні, прошлась по локонах і готово
Ганцю в кєдах• 17 мая 2023
Ответ дляЧаюри
Всім) Розчісувати не можна найперше.
Розчісувати можна, але тільки мокрими
Ответ дляМуркамурковна
У мене в ситі пушаться(
Ганцю в кєдах• 17 мая 2023
Ответ дляЧаюри
Я перед миттям тільки, бо потім шопопало вийде)
Та ні, розчесати після миття і тоді збивати
Не служанка• 17 мая 2023
Мою кожу головы шампунем два раза - в баночку из-под краски для волос (с длинным носиком, от сьес или как там) добавляю немного шампуня + вода, встряхиваю до пены и наношу только на корни, вспениваю щеткой для шампунирования.
Слегка промакиваю полотенцем - наношу маску или бальзам.... смываю.
А дальше на ваш выбор - на полностью мокрые волосы могу нанести ливин или бальзам для волос разведенный водой..... не смывать, остатки воды немного отжимаю руками.
Расчесываю волосы расческой с очень широкими промежутками между зубьями, распределяю пробор.
На руки выдавливаю гель для укладки кудрявых волос Джованни, разбавляю в ладошках водой и эту смесь наношу на волосу, опять слегка распределяю гребнем.
Жмакаю волосы полотенцем из микрофибры.
Могу слегка подсушить корни диффузором и в процессе сушки на свежем воздухе жмакаю концы.
Жмакаю волосы полотенцем из микрофибры.
Лукава_Кiшка• 17 мая 2023
Дівчатка, що таке ’сито’? Я так і не подружилася з цим методом, шо попало виходить(((
Муркамурковна• 17 мая 2023
Ответ дляЧаюри
У мене в ситі пушаться(
Да? Може мало стайлінгу?
В мене наоборот.. Я потім розбиваю, бо люблю як у Льва))
Лукава_Кiшка• 17 мая 2023
Ответ дляЧаюри
Звичайне сито, що борошно сіяти)
Треба погуглити, мабуть... перший раз про таке чую
Муркамурковна• 17 мая 2023
Ответ дляЧаюри
Мабуть, це від волосся залежить, я так зрозуміла, що моє навіть змивати від бальзаму треба у жмені, щоб не зрушити локони.
Я через те і відправляю дивитись
Бо ж кудрі різні бувають і треба підібрати для себе
В кого просто волна, в кого широкі такі, структуровані, в кого маленькі маленькі
Не служанка• 17 мая 2023
Муркамурковна• 17 мая 2023
Ответ дляЧаюри
Та може, мене уже бісять вони, бо з одного боку як у африканця, а з іншого майже рівні, ну трохи виткі, то там треба танці з бубном, щоб зрівняти.
Ну шо ж)
Природа нагородила))
Рівні крутять
Кудрязи рівняють)))
Природа нагородила))
Рівні крутять
Кудрязи рівняють)))
Перша скрипка
• 17 мая 2023
Ответ дляНе служанка
Жмакаю волосы полотенцем из микрофибры.
Подскажите, щётка для шампунирования как на фото? Или это не то?
Не служанка• 17 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
да, типа такой
Ответ дляМуркамурковна
Ну шо ж)
Природа нагородила))
Рівні крутять
Кудрязи рівняють)))
Природа нагородила))
Рівні крутять
Кудрязи рівняють)))
Та якби ж то однаково були рівні чи однаково кучеряві, а то 2/3 голови крутиться, 1 таке собі, я раніше вибривала ту рівну половину, і виходило таке типу кучерявий андеркат подовжений. Ото, мабуть, треба знову брити.
Не служанка• 17 мая 2023
И еще - сплю на подушке с шелковой наволочкой (шелк искусственный) или обвязываю подушку платком шелковым
Лукава_Кiшка• 17 мая 2023
Ответ дляЧаюри
Вкладаєте волосся у сито і феном їх) Немає чого гуглити.
Треба спробувати чи що...
А ще питання до дівчат з ’челкой’ - її ж неможливо не висушити і не вкласти, коли кудряве волосся. І все одно зачіпаєш те інше волосся... і полуефект якийсь в результаті. Як Ви з цим боретесь?
Лукава_Кiшка• 17 мая 2023
Ответ дляНе служанка
Це допомагає зберегти кудрі?
Не служанка• 17 мая 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Це допомагає зберегти кудрі?
Да, не дает кубла на голове.
С утра могу не расчесываться, а просто пульверизатором побрызгать и пожмакать.
А если сплю где-то) на х/б наволочке, то утром кубло, которое только мыть
Лукава_Кiшка• 17 мая 2023
Ответ дляНе служанка
Да, не дает кубла на голове.
В мене після нанесення несмивачок волосся наче брудне, і кудрі виглядають як ’обсмоктиші’((