Перша скрипка• 17 мая 2023
Могли бы написать поэтапно кудрявый метод мытья волос?
Как вы это делаете?
Холодная каша• 17 мая 2023
Ответ дляЧаюри
Всім) Розчісувати не можна найперше.
А как на следующее утро с этим кублом на голове ходить? Или надо мыть каждый день?
Холодная каша• 17 мая 2023
Ответ дляЧаюри
Прочісуєш волосся, потім плоппінг (жамкаєш з бальзамом), потім промокуєш бавовняною тканиною, потім гель або крем, висушуєш, розбиваєш каст, тобто збиваєш з волосся засіб. Усе.
Сбиваешь засиб?
ничесе там слой штукатурки на волосах, что его аж сбивать надо.....
Не служанка• 17 мая 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
В мене після нанесення несмивачок волосся наче брудне, і кудрі виглядають як ’обсмоктиші’((
вот поэтому, мне больше сейчас подходит базовый бальзам для волос развести водой и нанести на полностью мокрые волосы, а остатки снять руками - зажимаю пряди ладонями и как утюжком прохожусь
Холодная каша• 17 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
В ютубі, в тік тоці куча відео Подробних
В теоеграмі цілий канал з фото, средствами, обсужденіями
Я перекинула голову, намочила, помила шампінем, потім багато кондеціонера, пожмакала, змила, замотала, розчесала широким гребінцем, пенка, гель, сформувала локони, сушу сама по собі.. Коли треба швидко тоді фен з насадкою чи сито. Сито, кстаті, офігенно
Руками взбила корні, прошлась по локонах і готово
А покажите результат
Ліплю вареники• 17 мая 2023
Ответ дляНі за холодну воду
вы читаете мои мысли)) собиралась заводить подобную тему
Что такое ’кудрявый метод’?
Муркамурковна• 17 мая 2023
Ответ дляХолодная каша
А покажите результат
Блін) зараз тільки так) завтра мити буду) сьогодні вже і дулька і гулька
Лукава_Кiшка• 17 мая 2023
Ответ дляНе служанка
Зрозуміла, спробую, дякую
Залишилось зрозуміти як вкласти чуб, щоб не зачіпати кудрі
Ліплю вареники• 17 мая 2023
Ответ дляНе служанка
Это год назад - просто помыла и пожмакала, сильно каст не формировала. Сейчас каст более крутой.
Автор спрашивала про кудрявый метод, а не про кудрявые волосы
Лукава_Кiшка• 17 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
То у Вас там волосся, а в мене 3 волосини... не підходить, короче, кудрявий метод на рідке волосся
Не служанка• 17 мая 2023
Ответ дляЛіплю вареники
))) очень информативно
Ганцю в кєдах• 17 мая 2023
Ответ дляЧаюри
Мабуть, це від волосся залежить, я так зрозуміла, що моє навіть змивати від бальзаму треба у жмені, щоб не зрушити локони.
Нет, Вы просто что-то неправильно делаете
Муркамурковна• 17 мая 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
В мене 2 роки тому, після корони було каре і 2 волосини
Мене кудрявий спас від отчаяння
А потім перестала сидіти на дієтах і оппа волося ожило
Якраз для 3 волосин це найкраще
Схоліть в телеграм, там дівчата показують як з 2 получается 29
Мене кудрявий спас від отчаяння
Якраз для 3 волосин це найкраще
Перша скрипка
• 17 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Мене кудрявий спас від отчаяння
Якраз для 3 волосин це найкраще
Мене кудрявий спас від отчаяння
Якраз для 3 волосин це найкраще
Підкажіть, а як знайти в ТГ ту групу?
Лукава_Кiшка• 17 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Мене кудрявий спас від отчаяння
Якраз для 3 волосин це найкраще
Мене кудрявий спас від отчаяння
Якраз для 3 волосин це найкраще
Де я вже тільки не була)) у всіх так гарненько на фото і відео, а у мене гніздо виходить і все. Треба знову спробувати
Муркамурковна• 17 мая 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Бо це навіть не місяць
Мінімум півроку
Лукава_Кiшка• 17 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Бо це навіть не місяць
Мінімум півроку
От я і не витримую, мені ж на роботу ходити треба)))
ЛолитаНеРазлита• 17 мая 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Видимо много геля наносите, смешивайте его с водой .
Муркамурковна• 17 мая 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Так воно швидко
Треьа приловчитись
А зараз літо впереді, поки доїхали, вже висохло, волося перевернули, руками пройшлись біля коренів, і пальцями по кудрям і красотка)
Треьа приловчитись
Муркамурковна• 17 мая 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Наносьте тільки на волосСя
Висохло.. Треба розбити, пальцями біля коренів ніби круговими двіженіями і потім пальцями ніби прочешіть
Якщо злиплись то прям палтцями розбийте)
Муркамурковна• 17 мая 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
фото
Капец)) реально)) в мене є навіть за сьогодні
КликОЛЬКА• 18 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
як канал в телеграмі називається? Про сито не знала, дякую.
Туфли в чешуе• 18 мая 2023
1. Вимити волосся зволожуючим шампунем
2. Нанести маску зволожуючу. Змити.
3. Нанести фіксатор незмивний на мокре, щоб аж лилося з нього, волосся. Прочесати рідким гребінцем.
4. Нанести крем для формування кудрей. Розчесати рідким гребнем.
5. Обережно пожмакати волосся мікрофібровим рушником (махровим не можна, буде пушитися), щоб забрати зайву воду.
6. Ретельно пожмакати волосся кілька хвилин (не 20 сек, як це зазвичай роблять)
7. Сушити на діфузорі, продовжуючи жамкати. Не розчісувати більше!
8. Після укладання волосся руками або розчіскою більше не чіпати - це руйнує завиток.
9. Якщо власне волосся в´ється - зранку побризкати водою з пульверизатора і пожамкати.
2. Нанести маску зволожуючу. Змити.