Экспертиза• 17 мая 2023
З яким питанням ви б звернулись до сексолога?
Просто щоб могли б чи хотіли б спитати?
Фрекен бок• 17 мая 2023
Раньше возможно спросила бы почему мужчина не хочет секса
Сейчас знаю правдивые ответы на все вопросы… к сожалению
И да кстати причина не любовница
Свій варік• 17 мая 2023
Спросила бы что мне делать в случае если я не хочу своего мужа из-за того, что он поправился. И мне стыдно перед ним за это.
НичеНипанимаю• 18 мая 2023
Ответ дляФрекен бок
И да кстати причина не любовница
А какая причина ?
Экспертиза
• 18 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
ой, много вопросов
розкажіть, якщо хочете
Экспертиза
• 18 мая 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Як зайняти мізки чоловіка чимось іншим.
можливо в вашого чоловіка сильний сексуальний темперамент. можна запропонувати йому, наприклад, спорт
ПушАпница• 18 мая 2023
Ответ дляФрекен бок
И да кстати причина не любовница
А почему? Меня муж никогда не хотел, это так занизило самооценку. Хотя я и не страшная. Сейчас вес набрала, заедаю недотрах.
Зоркая Зорро• 18 мая 2023
Ответ дляФрекен бок
И да кстати причина не любовница
Потенция? Низкая половая конституция? Нетрадиционная ориентация?
Экспертиза
• 18 мая 2023
Ответ дляПушАпница
це теж не добре. купіть нову білизну і нехай інші вам піднімають самооцінку. це не обовязково має бути секс
Зоркая Зорро• 18 мая 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Чому я після сексу хочу ніжності, романтики і драми, а чоловік спати?
Я теж як Ваш чоловік)) після гарного сексу тільки спати хочу - які розмови, які обійми))
Дали полный бан• 18 мая 2023
Я бы спросила, почему он выбрал именно эту профессию) Ковыряться в чужих сексах)
Экспертиза
• 18 мая 2023
Ответ дляДобривечир
треба ж в чомусь ковиряться
ПушАпница• 18 мая 2023
Ответ дляЭкспертиза
Я хочу саме чоловічої уваги. От як нав´язлива думка.
Экспертиза
• 18 мая 2023
Ответ дляПушАпница
тоді жерти точно не варіант), стиль одягу, гарна білизна, цікаве хобі
НаливайКа• 18 мая 2023
спросила бы почему я хочу 2 раза в день. годы идут, а мне меньше не хочется. а вот мужу уже становится тяжеловато. и идут пропуски
ПушАпница• 18 мая 2023
Ответ дляЭкспертиза
З усім цим провал повний. Одягатися не вмію,нема куди ходить,особливо нічого не цікаво-то ж хобі нема. Люблю готувати і їсти, від цього настрій краще. Ще випити полюбляю.
Экспертиза
• 18 мая 2023
Ответ дляПушАпница
тоді ходіть на куленарні курси і в кафе)
Экспертиза
• 18 мая 2023
Ответ дляНаливайКа
ну тут дуже вероятний варіант різної сексуальної конституції. спробуйте замінити частину свого сексу оральним чи купіть секс-іграшку
НаливайКа• 18 мая 2023
Ответ дляЭкспертиза
муж стареет и не может как раньше. вот и всё
Экспертиза
• 18 мая 2023
Ответ дляНаливайКа
є чоловіки які і в 70 можуть огого
Экспертиза
• 18 мая 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Полигамность. Миф или правда.
залежить від проблем з дитинства людини
Экспертиза
• 18 мая 2023
Ответ дляНамакушка
Он не пророк, а обычный человек. Нет вопросов
спеціаліст. як стоматолог чи гінеколог)