Поліпривіт всім• 18 мая 2023
Прям друзья на каждый день
Общаюсь с мужчиной, как по мне выглядит странновато. Вот что бы вы сказали
В понедельник вторник он пил/ел с соседом, тот приходил к нему в гости
В среду с коллегами на работе сидели
В четверг с друзьями вечером встречается
И так постоянно - такое ощущение что он никогда не бывает один
В среду с коллегами на работе сидели
Поліпривіт всім
• 18 мая 2023
Ответ дляСадова гойдалка
А что в этом странного? Не всем нравится одиночество
каждый день?
тяжкаялюдина• 18 мая 2023
Комунікабельна людина. Може дійсно, не любить проводити час на самоті, коли справ ввечорі важливих і не має.
А ви давно знайомі?
Ще може так бути, що співпало - сусід запросив, а з колегами давно домовлялися.
В мене от квітень був майже домашнім (крім Великодня і ДН), а от травень - і свята у друзів, і потеплішало - то зустрілась на прогулянку зі знайомою, то після занять пішли пройтися по центру, то в вихідні чоловіка витягую на прогулянку чи на каву, ось на днях хотіла домашніми справами відразу по поверненню позайматися, так дзвонить родич - він тут недалеко чекає в сервісі, виходь ходімо пройдемося, бо не бачились давно.
В квітні про мене б сказали, що «вдома сидить», а в травні «ніколи вдома немає».
По одному тижню не робіть висновків.
А ви давно знайомі?
По одному тижню не робіть висновків.