Срочнокпсихологу• 18 мая 2023

Чи можна зараз отримати гроші з рос рахунку на український?(повернення коштів)

Дівчата, така ситуація. Незадовго до повномасштабної війни купила курс, він був на рос платформі( це мали бути українські спікери, але організовувався десь в раші). Я оплатила, почалась війна, ясна річ, ніякого курсу.
Двічі писала, щоб вернули кошти, вони морозились. А це почали знов закидати розсилкою з новими курсами (я вже двічі відправляла в спам, а вони пишуть з нових електронок). І от вирішила з‘ясувати, чи пам‘ятають вони, що в них мої гроші. Вони написали- можем вернути. А я тепер думаю, це взагалі технічно можливо і законно зараз? Сума там -1,5 тис, я вже й забула за них. але от зараз думка про те, що я доклала свої 1,5 тис до їх недокраїни мене не полишає.
СкиниУскачи!• 18 мая 2023
1.5 тыс грн не стоит того чтобы иметь проблемы с СБУ и заблокированную карту

автор Срочнокпсихологу • 18 мая 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Мабуть ви праві. Таке зло на себе, нащо я тоді вписалась в це. І не через гроші зовсім(
Муркошечка• 18 мая 2023
Нереально, скорее всего. У мужа ещё от работы сто лет назад укртелеком заставлял оформить зарплатные карты сбера россии, сразу заблокировали карту и деньги на ней) и кто пенсию в рф получал - все. Не думаю, что есть шанс перевода именно из раши.... Если они прикрыли в миг даже банки, которые у нас работали
Дикая Роза• 18 мая 2023
Может у вас есть знакомые или родственники в раше или белорашке, то можно им, чтоб совсем не пропали деньги
Леді_в_пледі• 18 мая 2023
може вивести на карту банку не в Україні?
Напланетянка• 18 мая 2023
Може дати реквізити якогось фонду, повернись живим наприклад, нехай туди повертають
Міняйловна• 18 мая 2023
нет, на укр они и сами не смогут, а вот на рус и потом вам с того же привата, это если есть знакомые у кого и рус и укр карта
Міняйловна• 18 мая 2023
такая же была история, только денег гораздо больше, я долго добивалась, но вышло, потому что принципиально не хотела им дарить деньги, которые пойдут на ракеты в том числе
13чудоСВЕТА• 18 мая 2023
Моему мужу должны были деньги. Вернуть не могли. Только при личной встрече вернули

автор Срочнокпсихологу • 18 мая 2023
Ответ дляДикая Роза
Ні, таких не лишилось, тьху-тьху
автор Срочнокпсихологу • 18 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
Боже, ви геній🥰🥰🥰
автор Срочнокпсихологу • 18 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
Але ж вони не перешлють швидше за все, бо реквізити все одно українські..
Напланетянка• 18 мая 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
я думаю вони в принципі нікуди не перешлють, вони ж на іноземні картки по ідеї не можуть, а ось на всякі біржі типу бінанса можуть але чи захочуть
автор Срочнокпсихологу • 18 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
Так, ви праві. Може дарма я взагалі на це сподіваюсь. Оце нагадали за себе і мучить мене совість, що за місяць до війни вистачило розуму таке зробити.
Напланетянка• 18 мая 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
та ні, ви нагадуйте їм про себе, може зʼявиться якись варіант і зможуть повернути, немає чого їм дарувати
Дикая Роза• 18 мая 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ні, таких не лишилось, тьху-тьху
Может у ваших знакомых там есть кто-то. Например, у меня брат там, я ему не могу пересылать деньги, можно было бы ему перекинуть, а я бы тут вам отдала)
Вот такой ещё способ.