Нашли в капусте• 18 мая 2023
Як звати цього політика? Постійно в рекомендаціях
І вечно говорить таке щось...
Нашли в капусте
• 18 мая 2023
Ответ дляРеанимация
Реклама?
Гроші відробляєте?
Удалено администрацией...
Чумачечая Весна• 18 мая 2023
Політик молодець Ермак,відпустив вагнервців і взяв під арешт кращого розвідника України Червінського.Все для ПЕРЕМОГИ
Мэри Попкинс• 18 мая 2023
Ответ дляЯичница с беконом
раздел семья дети
ну правильно, сім’я рулить, такий собі міні-кооператив ’Озеро’
Яичница с беконом• 18 мая 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Это тот, что решил, что может принимать решения сам?
Мэри Попкинс• 18 мая 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
коли не вдалося ’за трі дня’, то треба осідлати процес і тихим сапом...
Реанимация• 18 мая 2023
Ответ дляНашли в капусте
Удалено администрацией...
Відразу після вашої шизи відпочину
Ацетилсалициловая кислота• 18 мая 2023
Это Швец. Бывший какой-то работник органов. Выехал заграницу давненько уже. Ярый поклонник Порошенка.
Гравіцапа• 18 мая 2023
Ответ дляЯичница с беконом
И подверг людей и технику опасности.
жижифреймут• 18 мая 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
смешка, не порошенка.
Манипулятор профессиональный.
Чумачечая Весна• 18 мая 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Ермак і приймає рішення сам.
Гробить розвідку,краде гуманітарку
Фактично він керує всім.
При ньому навіть його проститутки послами стали.
Гробить розвідку,краде гуманітарку
Фактично він керує всім.
Майская киска• 18 мая 2023
Ответ длямуха в кедах
Це не політик. Юрій швець. Колишній кгбіст
Кгбист бывшим не бывает. Только если не стал мертвым
Яичница с беконом• 18 мая 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Ермак і приймає рішення сам.
Гробить розвідку,краде гуманітарку
Фактично він керує всім.
Гробить розвідку,краде гуманітарку
Фактично він керує всім.
У вас есть доказательства?
Чумачечая Весна• 18 мая 2023
Ответ дляМэри Попкинс
⚡️ВИ МАЄТЕ ЦЕ ПОБАЧИТИ: в яких умовах проходять реабілітацію захисники БАХМУТА | Яніна знає!
Все для Перемоги.
Яичница с беконом• 18 мая 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Все для Перемоги.
Ещё и эта продажная, её слушать себя не уважать🤣🤣🤣
Яйцеголовая• 18 мая 2023
Один дерьмак , агент фсбшный , второй швец , тоже агент фсбшный, но бывший .
Вы о каком именно спрашиваете?
Майская киска• 18 мая 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Ну не зря даже в сша предупреждали, что агент кремля
Яйцеголовая• 18 мая 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Ага, те которые сейчас убивают наших украинских парней и головы отрезают .
Тупо агентура в самой верхушке
Чумачечая Весна• 18 мая 2023
Ответ дляГравіцапа
И подверг людей и технику опасности.
Ні.
Затримання 100 заказуха.Його командирів навіть не слухали в суді.
Їм не це потрібно
А Червінський то затримання Цемаха,вагнерівців,вбивство Мотороли і Гіві .
По-перше, слідчий без будь-яких пояснень не дав оцінки у підозрі показам безпосереднього начальника Червінського - командира з´єднання ССО ЗСУ генерал-майора Віктора Ганущака. Сам генерал Ганущак сказав про це і у своїх показах і в інтерв´ю - Червінський виконував бойовий наказ:
Безпосередній начальник Червінського генерал Ганущак взяв відповідальність за операцію на себе, тобто ніякого ’авторитету’, ’досвіду’, ’перевищення’ Червінського
просто за визначенням бути не може. У справі немає самої події злочину, оскільки Червінський був у цій операції лише одним з виконавців наказу!
Їм не це потрібно
Яйцеголовая• 18 мая 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Ермак і приймає рішення сам.
Гробить розвідку,краде гуманітарку
Фактично він керує всім.
Гробить розвідку,краде гуманітарку
Фактично він керує всім.
100%
Чумачечая Весна• 18 мая 2023
Ответ дляМайская киска
Буде час поцікавтеся на яке бандитське угруповання довгий час працював Ермак.
Е й фотки в Інтернеті
Яйцеголовая• 18 мая 2023
Ответ дляМайская киска
И настаивали, чтоб его убрали , но кто же уберёт того, кто всем заправляет .
Чумачечая Весна• 18 мая 2023
В червоному квадратику - колишній депутат-регіонал Ельбрус Тадеєв. Представник осетинської громади. Олімпійський чемпіон. В 90-х був у банді Бориса Савлохова, якого всі кияни знали, як кримінального авторитета. На фото праворуч в нижньому ряду.
❗️Тедеєв три рази був народним депутатом. Всі три рази його помічником був ❗️Андрій Єрмак.
🚷Згадуйте це, коли вам будуть розповідати, що всі керівники ОП завжди були мегапатріотами і ефективними менеджерами.