Марс атакует• 18 мая 2023
Психолог подростку
Посоветуйте толкового детского психолога подростку 13 лет пожалуйста ( онлайн)
Непонятно• 18 мая 2023
Проект’Поруч’ погугліть. Безкоштовно, психологи гарні. Оплата за рахунок міжнародних донорів їм йде
Заради Бога, шукайте тільки з вищою освітою. Там теж різні бувають, але ті, що після курсів - то капець. ((( Тільки вчора мала розмову за такою ’психологінею’, що розказувала, що жертва згвалтування має розуміти, що гвалтівнику дуже хотілось і він не втримався, а взагалі він же не поганий. А вона хай думає, що вдягає.
От не дай боже на таке попасти....
egorovamarina• 18 мая 2023
если хотите, напишите мне в личку. дам вам телефон своего психолога. она мне реально помогла справиться в своё время с ребенком.
Непонятно• 18 мая 2023
Ответ дляlith_oops
От не дай боже на таке попасти....
+1.
І не просто з вищою освітою, а з досвідом роботи і постійним навчанням окрім університету.