Фантазерша• 19 мая 2023

Як краще викладати плитку під дерево -ялинкою чи просто по прямій?

Площа велика
Чумачечая Весна• 19 мая 2023
Ответ дляФантазерша
Надіюсь на вашу допомогу
В кого гарне просторове уявлення
Мне по прямой больше нравится

ВыФсеВрете• 19 мая 2023
Ответ дляДа будет так
Ялинкою не робіть, віє радянщиною.
Насмішили))) на фото автора сама радянщина.
Бабка-байкерша• 19 мая 2023
Елочкой
Щас ухожу• 19 мая 2023
Мені ялинкою більше подобається. Щоб не збільшити цінник підрізкою, зробили ялинку від кута.
Я такая наивная• 19 мая 2023
Елочка
Кіна не буде• 19 мая 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Ну дивлячись яка плитка. Ось паркет та плитка. Так трохи відрізняється відтінок, але мені приємніше ходити по цій плитці ніж в кімнатах по паркету. Тож все залежить від якості плитки.
Дуже гарно, бачила напевно теж ваші фото плитки в інших темах. Плитка мені не подобається тим що без теплої підлоги холодно у ноги може бути
пьЯНА• 19 мая 2023
Якщо є кошти, то краще ялинкою, на мій смак. Бо за вкладання ялинкою майстри беруть дорожче + більший відсоток підрізки
Да будет так• 19 мая 2023
Ответ дляКіна не буде
Абсолютно точно. У батьків приватний будинок, виклали плиткою, але в неопалювальний сезон від неї такий холод, що почали скаржитись що ноги крутять. Переробляли все на ламінат.
ВыФсеВрете• 19 мая 2023
Ответ дляДа будет так
У нас в обох квартирах плитка з теплою підлогою. Так ось, в цю ми переїхали ранньою весною, ще була ввімкнено підлога. Тут не вмикали. Зараз однаково ходити що по паркету що по плитці. Я ходжу босоніж, то мені навпаки приємніше ходити по ній, паркет ,, сухий,, якийсь для моїх ніг. В приватному будинку можливо, але і ламінат може бути холодним.

Там-тарарам• 20 мая 2023
Мне в больших комнатах нравится дизайн с елочкой, а в маленьких - с прямой, с небольшим отступом, он вытягивает зрительно длину помещения.
Да будет так• 20 мая 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Ламінат не може бути холодним.
ВыФсеВрете• 20 мая 2023
Ответ дляДа будет так
Ламінат не може бути холодним.
Ще як. може. Точно вам кажу. Я в ламінаті не спец, але думаю що якість у нього так як і у плитки буває ой яка різна.