Святатабожа• 19 мая 2023
Це якась катастрофа, як по 1 плитці зрозуміти чи гарно чи ні(
Допоможіть будь ласка
На паровозе• 19 мая 2023
Ответ дляПоследний вагон
Ага, то у Вас напевно натуральний дуб? А якого розміру сама одиниця паркету?
18 см ширина і близько метра довжина, 110 мабуть. Мабуть дуб
На паровозе• 19 мая 2023
Ответ дляМинерАлочка
А що за ролети у вас на вікнах? Яке кріплення? Мені теж потрібні, ніяк не оберу)
Кріплення до стелі впритик, то електро. Китайці зробили і з пульта і з додатка з телефону можно відкривати
Последний вагон• 19 мая 2023
Ответ дляНа паровозе
Дякую 🌷 Дуже стильно у Вас 😉
Как нефиг делать• 19 мая 2023
Ответ дляСвятатабожа
Дякую
А якшо вибрати цю світлу плитку в мене не буде такого ефекту шо не виразна кімната
Стіни молоко
Кухня ніжний колір какао
Стіни молоко
Кухня ніжний колір какао
Акценти якісь будуть?
Как нефиг делать• 19 мая 2023
Ответ дляСвятатабожа
Дякую
Стіни молоко
Кухня ніжний колір какао
Стіни молоко
Кухня ніжний колір какао
Можна взяти якусь картину, в котрій присутні якісь кольори з того що є, потім з неї «витягти» додатковий декор; подушки, вазу, ще щось
Как нефиг делать• 19 мая 2023
Ответ дляСвятатабожа
Дякую
Стіни молоко
Кухня ніжний колір какао
Стіни молоко
Кухня ніжний колір какао
Диван у Вас вже є? Можна акцентним зробити диван, може темно-зелений
Как нефиг делать• 19 мая 2023
Ще важливий момент. Підлогу замінити складніше ніж диван, декор, колір стін(якщо фарба чи шпалери під фарбу).
МинерАлочка• 19 мая 2023
Ответ дляНа паровозе
Цікаво дякую за відповідь)