ГугелП@лАмался• 19 мая 2023
Ecco босоніжки, гарні?
Щось бентежить в них, не можу зрозуміти під що їх носити. Рад сукою негарно буде мені здається.. як вам?
Перша на селі• 19 мая 2023
Не мое абсолютно.в качестве домашней обуви или на дачу разве.но каждому свое нравится,смотрите по себе,зачем вам чужое мнение
ГугелП@лАмался
• 19 мая 2023
Ответ дляЧарочка діда
рад сукою Пiд сукню?
Та))) ой не можу 🤣🤣🤣
ГугелП@лАмался
• 19 мая 2023
Ответ для014comua
У доньки 8 років така модель, чемна фото 1. Легкі, зручні, але широкі на її ніжку. Носить з задоволення через зручність. На дорослому буде дивно виглядати. Це не шкіра…
Як не шкіра ? Хіба в ессо буває не шкіра?
Сонячний день• 19 мая 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Точно. Глянула -таки шкіра, але стопа йде в заглибину, там ямка заборонна під пятку. Нагадує тапочки пляжні. Я брала недорого, тому залишили
Сонячний день• 19 мая 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Шкіра таки. Вибачте, помилилась. Але нагадують все одно пляжне взуття
Я инженер, меряю от 1• 19 мая 2023
Це просто повсякденне зручне взуття. Я сьогодні переміряла декілька пар гарного літнього взуття і не купила. Якщо гарне, то не зручне. Як зручне, то якесь грубе і під сукню не підійде.
Не змогла знайти гарне і зручне одночасно
dreamsunny• 19 мая 2023
Маю схожу модель , як на фото 1-3. Але ношу тільки у поїздках, на екскурсіях , де потрібно багато ходити пішки. Модель зручна, але не для виходу ’в люди’ . Коли купувала , був лише чорний колір. Зараз би взяла сріблясті для прогулянок под будь який одяг.
Вельшановна• 19 мая 2023
Всі однаково страшні зручні говнодавчики. Все одно які обрати, на мій погляд.
ГугелП@лАмался
• 19 мая 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Мне фото 3 очень нравится
І мені, напевно їх і куплю
Хвильоватиша• 19 мая 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Ще такі
Вторые норм. Все остальные как совсем спорт.
Силиконочка• 19 мая 2023
Автор, моя мама в такой обуви ходить не может , говорит будто заваливаешься назад, конечно фирма это оооо, но по здоровью это г....
ГугелП@лАмался
• 19 мая 2023
Ответ дляСиликоночка
Нічого собі, дякую за відгук!