Глаза_в_3_карата• 19 мая 2023
Подарунок хлопцю на 13 років, бюджет 1000 грн
Дівчата, порадьте, будь ласка. Цікавиться тільки комп´ютерами, але всі комплектуючі в нього є . Так сталось, що син замовив навушники на ДР, його старі зламалися вщент. Отож прийшлося купити і подарувати раніше. Тепер хочеться його порадувати несподіванно чимось, він вже нічого не чекає. Буду вдячна за поради. Дитина моя, але я вже голову зламала. Раніше дарували книжки, конструктори, м´яч, щось для велосипеда або рибалки, а зараз нічого в голову не лізе. ВІн нічим, крім компа не цікавиться. На одяг йому все одно, парфуми також.
Глаза_в_3_карата
• 19 мая 2023
Ответ для220В
Дайте ему эту тысячу.
Спасибо за совет. Он и правда, собиратель еще тот. Еще с прошлого ДР не потратил...
Глаза_в_3_карата
• 19 мая 2023
Ответ дляМій не такий
Моєму 13. Тільки гроші. І він абсолютно задоволений
Дякую!
Глаза_в_3_карата
• 19 мая 2023
Ответ дляУравнобешенная
Купите какую то игру в компе
Всі ігри, що він бажав, в нього є. Але дякую за пораду.
220В• 19 мая 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
У меня примерно такого же возраста сын
И я очень не люблю покупать всякое барахло, лишь бы было.
Когда нет ничего нужного - дарю деньги
Глаза_в_3_карата
• 19 мая 2023
Ответ для220В
У меня примерно такого же возраста сын
Когда нет ничего нужного - дарю деньги
Спасибо!
Глаза_в_3_карата
• 19 мая 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Я б кепку крутую подарила
Одна є, йому вистачить. Він майже не гуляє на вулиці (нажаль). Дякую.
Всюди влазю• 19 мая 2023
Ответ дляМій не такий
Аналогічно.
Потребую апгрейду• 19 мая 2023
Мышку игровую, коврик под мышку, микрофон, футболку с принтом любимой игры.
Гладиолус• 19 мая 2023
Футболку прикольну чи кепку, сумку... Можете на цю 1000 вкуснях набрати, які він особливо любить.
Глаза_в_3_карата
• 19 мая 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Все є. Футболці не зрадіє.алн дякую за пораду!🌹
Глаза_в_3_карата
• 19 мая 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Вы так ’хотите’ ему что-то подарить я смотрю))
Ви чого?
Глаза_в_3_карата
• 19 мая 2023
Ответ дляGaleTTa
Геймпад для телефона, у наших сейчас прям в тренде)
Зараз подивлюся. Якщо це для шри в телефоні, то він не грає, тільки в комп´ютері
Глаза_в_3_карата
• 19 мая 2023
Ответ дляГладиолус
Із вкуснях любить м´ясо 🤭, інша їжа лежить тижнями (снікерси, марси, різне печиво), речам не зрадіє. Кепка одна є... Дякую за поради!🌹