Жирафовое варьенье• 20 мая 2023

Точка видачі є, а відправка туди неможлива

Вперше замовила товар з пром юа до точки видачі розетки. Доставка безкоштовна. Обрала своє місто, все норм, точка видачі була у списку. Оплатила пром оплатою. Наступного дня пише продавець що не може вислати до точки видачі розетки, бо мого міста немає у нього в списку на пром юа. Каже давайте вишлю новою чи Укрпоштою. Я кажу та ні, треба розібратися що до чого. Давай шукати номер гарячої лінії розетки, його немає. Підкажіть що робити? Йти у точку видачі і там спитати в чому справа? Чи що? Заздалегідь всім дякую за відповіді. Мирного дня ☀️
Карамелька• 20 мая 2023
По темі не підкажу, але так часто у мене буває з новою поштою. Як магазин - так не може відправити на поштомат.

ФрекенБок• 20 мая 2023
В мене теж такі трабли постійно з Розеткою і Нотіно на моє найближче відділення НП не відправляє - нема в списку (
автор Жирафовое варьенье • 20 мая 2023
Ответ дляФрекенБок
І як ви вирішуєте цю ситуацію?
Спілий баклажан• 20 мая 2023
Точка выдачи физическая или почтоматы Розетки?
Если вы покупаете на Проме, то нужно связываться с их поддержкой. Бывает, что продавцы лукавят, не хотят напрягвться или не хотят оформлять через Пром оплату/доставку. Начинаются рассказы, что склад у них сосвсем в другом городе и прочее.
автор Жирафовое варьенье • 20 мая 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Ні, от пром оплата у продавця як раз настроєна. Тут питань немає.
ФрекенБок• 20 мая 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
І як ви вирішуєте цю ситуацію?
На інші відділення доводилося замовляти. Підтримка якісь стандартні відписки присилала і все
автор Жирафовое варьенье • 20 мая 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Точка видачі фізична.
Продавець пообіцяла в понеділок з´ясувати у підтримці все.
Подивимося, що скажуть.