4есотка• 20 мая 2023

Budyn пудінг. Хто готував цей десерт?

Його в холодильник потрібно ставити для охолодження? Якої консистенцію він має бути, як желе?
лаМпочка• 20 мая 2023
Это по сути густой молочный кисель и консистенция такая же

NadyaDegt• 20 мая 2023
постійно помішуйте, щоб не пригорів
Korsika999• 20 мая 2023
Я его использую как заварной крем. Консистенция как густой кисель, это правда. Он не застынет как пудинг и не будет держать форму.
Упругая попка• 20 мая 2023
зараз аналогічний робила від Oetker
Шар желе, потім печиво, апельсиновий прошарок, потім такий пудинг, додала в процесі готування цедру та вже охолоджений посипала крихтами шоколаду. Швидкий десерт без духовки.
автор 4есотка • 20 мая 2023
Ответ дляУпругая попка
зараз аналогічний робила від Oetker
А печиво яке?
Упругая попка• 20 мая 2023
у мене був petit beurre. Зазвичай використовую, годиться. Іноді звичайне, іноді глазуроване шоколадом. З ківі теж смачно, дає трохи кислоти та хрумтить)