Сон і дрімота• 20 мая 2023

Скільки коштує хрещення дитини в Києві?

Можливо хто хрестив недавно, скільки платили за обряд хрещення дитини? В церкві сказали, що на свій розсуд. Але скільки, щоб не мало було?)
Невгамовна• 20 мая 2023
15 тыс
побольшомусекретику• 20 мая 2023
Смотря какая церковь. В пцу нет расценок, сколько считаете нужным, столько даете. Если нет денег, можно и не давать. А в упц мп там четкие расценки на все, но я не знаю точную сумму.
Алгонавт• 20 мая 2023
Якщо кажуть на свій розсуд, то так і робіть як вважаєте. Можете дати 500 грн, можете і 100$. Ніхто не осудить Вас!
Там тільки список був якийсь - хлібина, вино і ще щось, не памʼятаю
НеВРотик• 20 мая 2023
2019 шось близько 1000 грн давали на свій розсуд + там щось казали купити
побольшомусекретику• 20 мая 2023
Ответ дляНевгамовна
15 тыс
Вы знатно переплатили.
Как нефиг делать• 20 мая 2023
Може дитині дати вибір.
автор Сон і дрімота • 20 мая 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Може дитині дати вибір.
Вибір чого? Скільки заплатити?😂
Іншого я не питала.
Marynavladi• 20 мая 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Може дитині дати вибір.
Крестить или не крестить?
Marynavladi• 20 мая 2023
1600 в Киеве, небольшая церковь Киевского патриархата
Цену назвали
Как нефиг делать• 20 мая 2023
Ответ дляСон і дрімота
Вибір чого? Скільки заплатити?😂
Іншого я не питала.
Мамуся з вами і так все зрозуміло, а в дитини може бути вибір .я про релігію, але ви занадто далекі від неї аби зрозуміти)
ЖенаАйтишнеГа• 20 мая 2023
Ответ дляMarynavladi
Цену назвали
Ого 😲
автор Сон і дрімота • 20 мая 2023
Ответ дляКак нефиг делать
А де написано, що дитині вибір ніхто не давав? З чого ви це вирішили? Чи обряд хрещення проходять тільки новонароджені?
Котя_люлю• 20 мая 2023
Ответ дляКак нефиг делать
У хрещеної дитини так само є вибір у свідомому віці - бути з Богом чи ні, ніхто його не забирає.
Котя_люлю• 20 мая 2023
Автор, орієнтуйтеся на свій фінансовий стан, зазвичай це в межах 500-2000.
Как нефиг делать• 20 мая 2023
Ответ дляКотя_люлю
Вибір який людині нав´язали? Чи це по християнські ? Ох ці модні навіювання, кумавство)
Ворую вкусняшки• 20 мая 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Вы знатно переплатили.
Это с чаевыми
Булькаю• 20 мая 2023
Ответ дляНевгамовна
15 тыс
*банулись
Yana1915• 21 мая 2023
400 грн .