Сон і дрімота• 20 мая 2023
Скільки коштує хрещення дитини в Києві?
Можливо хто хрестив недавно, скільки платили за обряд хрещення дитини? В церкві сказали, що на свій розсуд. Але скільки, щоб не мало було?)
побольшомусекретику• 20 мая 2023
Смотря какая церковь. В пцу нет расценок, сколько считаете нужным, столько даете. Если нет денег, можно и не давать. А в упц мп там четкие расценки на все, но я не знаю точную сумму.
Алгонавт• 20 мая 2023
Якщо кажуть на свій розсуд, то так і робіть як вважаєте. Можете дати 500 грн, можете і 100$. Ніхто не осудить Вас!
Там тільки список був якийсь - хлібина, вино і ще щось, не памʼятаю
Сон і дрімота
• 20 мая 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Може дитині дати вибір.
Вибір чого? Скільки заплатити?😂
Іншого я не питала.
Marynavladi• 20 мая 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Може дитині дати вибір.
Крестить или не крестить?
Как нефиг делать• 20 мая 2023
Ответ дляСон і дрімота
Вибір чого? Скільки заплатити?😂
Іншого я не питала.
Мамуся з вами і так все зрозуміло, а в дитини може бути вибір .я про релігію, але ви занадто далекі від неї аби зрозуміти)
ЖенаАйтишнеГа• 20 мая 2023
Ответ дляMarynavladi
1600 в Киеве, небольшая церковь Киевского патриархата
Цену назвали
Ого 😲
Сон і дрімота
• 20 мая 2023
Ответ дляКак нефиг делать
А де написано, що дитині вибір ніхто не давав? З чого ви це вирішили? Чи обряд хрещення проходять тільки новонароджені?
Котя_люлю• 20 мая 2023
Ответ дляКак нефиг делать
У хрещеної дитини так само є вибір у свідомому віці - бути з Богом чи ні, ніхто його не забирає.
Котя_люлю• 20 мая 2023
Автор, орієнтуйтеся на свій фінансовий стан, зазвичай це в межах 500-2000.
Как нефиг делать• 20 мая 2023
Ответ дляКотя_люлю
Вибір який людині нав´язали? Чи це по християнські ? Ох ці модні навіювання, кумавство)