Без комплексів• 19 мая 2023
Весілля. Фуршет.
Перед святкуванням буде фуршет. Сказали принести свої цукерки. Скільки не запитала. На 30 чоловік кг 2 достатньо? Крім цукерка фуршетний стіл
Лялька в колисці• 19 мая 2023
О, ви точно знаєте, підкажіть, що там з воєнкоматом при одруженні?
Без комплексів
• 19 мая 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Не цікавилась, якщо чесно.Я сестра нареченої, допомагаю з організацією
Флюорография гуся• 19 мая 2023
Коробками обычно несут, мы на такое количество коробок 5-6 ставили.
Без комплексів
• 19 мая 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Сказали місця для коробок не буде, вагових нести
Флюорография гуся• 19 мая 2023
Ответ дляБез комплексів
Тогда не подскажу
Без комплексів
• 19 мая 2023
Може підкажете, які купити? Думаю в Рошен заїхати.Які там смачні?
Лялька в колисці• 19 мая 2023
Ответ дляБез комплексів
Та що ж такоя, тисячі одружуються, а як спитаєш то ніхто нічого не знає 😂 тягнути свого до РАГСу чи ні, блін
Без комплексів
• 19 мая 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Тягніть! То все отмазки!
Лялька в колисці• 19 мая 2023
Ответ дляБез комплексів
Тягніть! То все отмазки!
Та не хочеться ж прямо з РАГСу залишитись самій, сенс тоді його туди тягнути 😀.
Наверняка• 19 мая 2023
Ответ дляБез комплексів
В Сільпо на такі зараз акція. Але я через доставку замовляла
Тоска в носках• 19 мая 2023
Приємні «Марципан» в рожевій бумажці, Вечірній Київ з коробок подіставати, стрілу теж, буде гарно
Mashashula• 19 мая 2023
Враховуйте чи з ваших 30 гостей будуть діти, бо вони точно тягати цукерки будуть, а не канапешки. І час фуршету, бо ми робили фуршет тривалістю годину ( по факту вийшло майже дві, бо хтось вчасно прийшов і встиг з нами відфоткатись, плюс вступна частина). До столу нічого не докупляли, все брали в ресторані. Думаю що цукерки з фуршету можуть потім на столи поставити коли солодке буде.